Славута 1.2Li 2008 рік Паннакота-2 (Володимир)

Автор Володимир, 07 Квітня 2010, 13:04:46

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачів і 2 Гостей дивляться цю тему.

Володимир

Цитата: Sergik32 від 23 Вересня 2020, 07:41:18знімати то краще, бо можна її оглянути посмикати а вдруг там уже втулочки підгулявші, заодно і бочоночки можна поміняти. Одним словом залік.
В мене просто є в наявності ще одна рулюва колонка, то так було простіше.
Цитата: Sergik32 від 23 Вересня 2020, 07:41:18От тільки дивлюсь на оту пофарбовану гайку в кікці, я так зрозумів ти її поставив на кріплення кронштейна з тягами, бо там на фото вище стоїть проста з буд магазина подовжена, а в цій що ти доварив чомусь не повний профіль різьби, що то за гайка така?
Шайба зайняла місце гравера на цій фотці. Можна зробити і кронштейн на тяги не змінюючи штатної конструкції. Поверх штатної гайки накручуєш високу, підбираєш потрібну висоту і відрізаєш лишнє, далі кусок кутника 40 мм на одній стороні робиш отвори під кріплення тяг іншу приварюєш до високої гайки, щоби потім гайка без проблем надівалась на болт, частину різьби розсверлити зі сторони штатного болта.

Мої бортжурнали: Славута; Ford Fusion

Sergik32

то ти рейку не знімав, це не штатна, а я то думаю що ти зняв і все на столі як положено. ну зручно там все потім устанавлювати на місце чи ні?
Лучше Slavuta может быть Rolls Royce Phantom, всё остальное есть ошибка автопрома.
[img]http://www.calorizator.ru/line/07848Hdf000KPRh9GD0YHRjCDQstC(0LTQuNGC0Ywg0

Володимир

Цитата: Sergik32 від 23 Вересня 2020, 10:17:25то ти рейку не знімав, це не штатна, а я то думаю що ти зняв і все на столі як положено. ну зручно там все потім устанавлювати на місце чи ні?
Ні, довелось пожертвувати сверлильним станком.

Мої бортжурнали: Славута; Ford Fusion

Володимир

#888
57970 км.

Додав трохи  тишини своєму вихлопу, бо як показала практика, карбовий вихлоп від Босал на двигуні 1.2 своїм бубнінням давить на мізки. Доварив банку на глушнику, для бажаючих повторити описую процес, конструкцію банки робив по вже перевіреній конструкції. По результатам, коли запускаю в гаражі двигуна, то чую шум двигуна з під капоту, а не сильний гул вихлопу, при їзді із збільшенням обертів двигуна звук вихлопу пропадає. Єдине що коли я ще минулого року поміняв рідні штани на штани від босалу, на певних нагрузках в діапазоні обертів 2600-3000 появився якийсь гул, який іде із сторони резонатора, то його ще трохи чути, але то треба поексперементувати, можливо для газу на цих режимах замалий кут запалювання.

Круги на бокові стінки, половинки на перегородку.


Круги розрізаємо навпіл та приварюємо на сопілку, місця розрізу зварюємо.


На відстані 1/3 від стінки із сторони входу, робимо проріз труби по товщині металу пергородки приблизно до половини і вставляємо половинку перегородки, товщина прорізу має максимально бути наближеною до товщини металу перегородки, інакше при зварюванні трубу потягне в сторону і її викривить.


Приварюємо з обох сторін перегородку до труби.



Робимо розріз з протилежної сторони від привареної перегородки.


Вставляємо другу половинку і обварюємо з двох сторін.




По всьому периметру перегородки робимо прорізи на однакову відстань.


Утворені лопаті повертаємо на 45 градусів.



Сверлом 6 мм сверлимо з кожної сторони перегородки по 50 отворів, хто хоче більшої тишини то можна сверлити по 45 отворів, бо площі труби діаметром 39 мм відповідає 43 отвори діаметром 6 мм, я в своїй конструкції трохи прорахувався.


В себе те що чорний метал то трохи покрасив.


Надягнув зазделегідь скручений в трубу лист металу взятий із бокової стінки старенького компа, лист металу обмотав резиною з камери велосипеда щоби добре стягнути, і на стику зробив кілька отворів щоби скріпити заклепками. Всі стики промазав сантехнічним силіконом, поки що тримається, якщо буде розгерметизація то пройдусь по стикам зваркою.

Мої бортжурнали: Славута; Ford Fusion

Sergik32

і як відчуття, який децибел тишини присутній. а шви зварні уже практично як у матьорого зварювальника
Лучше Slavuta может быть Rolls Royce Phantom, всё остальное есть ошибка автопрома.
[img]http://www.calorizator.ru/line/07848Hdf000KPRh9GD0YHRjCDQstC(0LTQuNGC0Ywg0

Володимир

Цитата: Sergik32 від 06 Жовтня 2020, 11:47:15і як відчуття, який децибел тишини присутній.
Децибели не міряв але якщо їдеш по хорошій дорозі  і не дуже швидко щоби свист від ляди не заважав, то тихо, на холостому якщо сидіти біля вихлопної то бубніння є, але порівняно з тим що було, то в рази менше. Один раз спокійно їхав довший час по свіжому рівненькому асфальту на 3-ій передачі з обертами 3500, бо через відсутність шуму двигуна і вихлопу забув переключитись на вищу передачу.
Цитата: Sergik32 від 06 Жовтня 2020, 11:47:15а шви зварні уже практично як у матьорого зварювальника
Час від часу практикую, а з маскою хамелеон зварювати ще простіше.
Мої бортжурнали: Славута; Ford Fusion

Toris

Володимире, а можете мені таку моднячу сопілку виготовити?
Теж хочу зменшити бубніння.

Володимир

#892
Цитата: Toris від 06 Жовтня 2020, 16:59:10
Володимире, а можете мені таку моднячу сопілку виготовити?
Теж хочу зменшити бубніння.
Щоби таке зробити треба мати час (і матеріал), а в мене його нема, я зі своїм кілька місяців мучився аж доки не довелось їздити в довгі поїздки коли сидиш по 2-3 години за кермом і цей гул реально дістає, то вирішив що з шумом таки щось треба робити.
Мої бортжурнали: Славута; Ford Fusion

Sergik32

маска хамелеон яка в тебе, які характеристики, який час спрацювання.  у мене хамелеон форте мс-8000. я також був викинув каталізатора а потім знов його поставив, після нього ближче до гусака, тоєсть після куліси кпп я поставив резонатора(але якщо правильно брати то тра брати стокового інжекторного, бо навіть босал бубнить, заглядайте якого конструктиву там ота шайба що ділить потоки), далі босаловський глушак і на виході ще один простий резонатор, але тра шось таке робить шоб на ХХ не бубніло, бо на обертах то робить гарно і тихо, я на швидкості окрім шуму з ляди багажника то вихлопу не чую
Лучше Slavuta может быть Rolls Royce Phantom, всё остальное есть ошибка автопрома.
[img]http://www.calorizator.ru/line/07848Hdf000KPRh9GD0YHRjCDQstC(0LTQuNGC0Ywg0

Володимир

Цитата: Sergik32 від 07 Жовтня 2020, 08:43:45маска хамелеон яка в тебе, які характеристики, який час спрацювання.  у мене хамелеон форте мс-8000.
Також якась форте, щоби сказати точніше треба глянути вдома на упаковку.
Цитата: Sergik32 від 07 Жовтня 2020, 08:43:45я також був викинув каталізатора а потім знов його поставив, після нього ближче до гусака, тоєсть після куліси кпп я поставив резонатора(але якщо правильно брати то тра брати стокового інжекторного, бо навіть босал бубнить, заглядайте якого конструктиву там ота шайба що ділить потоки), далі босаловський глушак і на виході ще один простий резонатор, але тра шось таке робить шоб на ХХ не бубніло, бо на обертах то робить гарно і тихо, я на швидкості окрім шуму з ляди багажника то вихлопу не чую
Та холостий то фігня, як нагріється то на дворі майже не чути.

Може резонатора на виході треба іншою стороною поставити, бо в мене коли змонтував глушак, то коли стукав лодонею по фланцю на вході, то звук вихлопу глухий, я коли стукав по виході, то звук вихлопу дзвінкий, можливо треба навпаки, щоби на вході була велика камера, а на виході мала.
Мої бортжурнали: Славута; Ford Fusion

Sergik32

ну той шо на виході я поставив то кооперативна дешівка, взяв виключно із-за труб і фланчиків бо поставив сосиску ГБО то мусив так як і ти переварювати вихлоп
Лучше Slavuta может быть Rolls Royce Phantom, всё остальное есть ошибка автопрома.
[img]http://www.calorizator.ru/line/07848Hdf000KPRh9GD0YHRjCDQstC(0LTQuNGC0Ywg0

Володимир

Цитата: Sergik32 від 07 Жовтня 2020, 08:43:45
маска хамелеон яка в тебе, які характеристики, який час спрацювання.
В мене така, хоча дивлюсь що в списку нема зварки MMA, тільки тепер звернув на це увагу, але тепер звернув на це увагу, але претензій до маски нема.


Мої бортжурнали: Славута; Ford Fusion

Sergik32

Лучше Slavuta может быть Rolls Royce Phantom, всё остальное есть ошибка автопрома.
[img]http://www.calorizator.ru/line/07848Hdf000KPRh9GD0YHRjCDQstC(0LTQuNGC0Ywg0

ВКБ

А шо то за маски є такі без батарейкі 2032 і регулятора хамеліони, лише з сонячною панелькою з переду ?
Якщо ти в авто, то все в тебе добре -  ти жируєш.

Sergik32

в моїй є батарейка, але нажать тико 2 датчика, бо в моделі мс9000 то там штири датчика
Лучше Slavuta может быть Rolls Royce Phantom, всё остальное есть ошибка автопрома.
[img]http://www.calorizator.ru/line/07848Hdf000KPRh9GD0YHRjCDQstC(0LTQuNGC0Ywg0