Запитання/Відповіді по ГБО

Автор Володимир, 23 Листопада 2014, 15:25:13

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачів і 3 Гостей дивляться цю тему.

artem0810

Подскажите пожалуйста, по своей глупости и не внимательности столкнулся с такой проблемой, купил новый клапан бензина, а у него вход и выход тоньше чем у того который стоял до этого, и получается что он течёт там где зажимается хомутами, можно это как-то наколхозить, исправить, или покупать другой?

Skiper

Цитата: artem0810 від 02 Квітня 2023, 20:00:21купил новый клапан бензина
Фото клапана, або підеш за російським кораблем.
Slavuta 1.2SI by Skiper
Мы в ответе за тех, кого вовремя не послали за русским кораблём

artem0810

Цитата: Skiper від 02 Квітня 2023, 21:39:46
Цитата: artem0810 від 02 Квітня 2023, 20:00:21купил новый клапан бензина
Фото клапана, або підеш за російським кораблем.


fletron

попробуй трубочкой термоусадку что для проводов, в несколько слоев .
или медную трубку  запаять

Skiper

Ставити з тим діаметром, який стояв до цього, якщо не хочеш бути пожежником.
Slavuta 1.2SI by Skiper
Мы в ответе за тех, кого вовремя не послали за русским кораблём

VAZ 21053

Теж таке стоїть, але начебто працює, хоча я його трішки розсверлив, а ле в мене інше питання :
Навіщо на газу при тому що що є на редукторі "типа томасетто" електроклапан ставлять ще один електроклапан газу
Жити з паливом у жилах, або ж "колхоз" на коліні?
https://www.youtube.com/channel/UCAKN5XwvocokaM7VmiJRnOQ/featured

Toris

Ще один клапан ставлять, мабуть, для надійності та зручності обслуговування. У мене на роботі перед кожним манометром чи іншим приладом вентиль стоїть, щоби перекрити подачу газу до прилада на період заміни.

VAZ 21053

Цитата: Toris від 30 Травня 2023, 14:08:22Ще один клапан ставлять, мабуть, для надійності та зручності обслуговування. У мене на роботі перед кожним манометром чи іншим приладом вентиль стоїть, щоби перекрити подачу газу до прилада на період заміни.
думаю що стаг 200 він має ще один проводок саме для цього клапану, і схема яка іде в комплекті теж нібито натякає що той провід для клапану і можливо дійсно той клапан так би мовити для "підтримки штаней", короче було б непогано почти відповідь фахівця, або хоча щоб пояснили чому той клапан деякі газовики взагалі не ставлять...
Жити з паливом у жилах, або ж "колхоз" на коліні?
https://www.youtube.com/channel/UCAKN5XwvocokaM7VmiJRnOQ/featured

Toris

Цитата: VAZ 21053 від 30 Травня 2023, 16:44:31думаю що стаг 200 він має ще один проводок саме для цього клапану
Про Stag не скажу, тут дійсно треба фахівця по Стагу.

Цитата: VAZ 21053 від 30 Травня 2023, 16:44:31можливо дійсно той клапан так би мовити для "підтримки штаней", короче було б непогано почти відповідь фахівця, або хоча щоб пояснили чому той клапан деякі газовики взагалі не ставлять...
А я спілкувався з моїм газовиком, то він каже, що на клапанах просто економлять через жадібність пацієнтів або через лінь самі газовики.
...У мене всі клапани стоять, спеціально наголосив, щоби не економили і навіть втулили додатково, якщо буде потреба. :)

VAZ 21053

Цитата: Toris від 31 Травня 2023, 11:24:48
Цитата: VAZ 21053 від 30 Травня 2023, 16:44:31думаю що стаг 200 він має ще один проводок саме для цього клапану
Про Stag не скажу, тут дійсно треба фахівця по Стагу.

Цитата: VAZ 21053 від 30 Травня 2023, 16:44:31можливо дійсно той клапан так би мовити для "підтримки штаней", короче було б непогано почти відповідь фахівця, або хоча щоб пояснили чому той клапан деякі газовики взагалі не ставлять...
А я спілкувався з моїм газовиком, то він каже, що на клапанах просто економлять через жадібність пацієнтів або через лінь самі газовики.
...У мене всі клапани стоять, спеціально наголосив, щоби не економили і навіть втулили додатково, якщо буде потреба. :)
не хочу вумнічать щоб не було як з темою ксенон, але якби той Клапан стояв біля балону то хочаб якась логіка відстежувалася б, а так просто два крани тіпа як в анекдоті про талочик для проїзду у траспорті.
Жити з паливом у жилах, або ж "колхоз" на коліні?
https://www.youtube.com/channel/UCAKN5XwvocokaM7VmiJRnOQ/featured

Ivan1988

Цитувати виділенеНавіщо на газу при тому що що є на редукторі "типа томасетто" електроклапан ставлять ще один електроклапан газу

Один ЕМК стоїть на мультиклапані, інший на редукторі, або перед редуктором в залежності від його конструкції. Все інше зайве.

Toris

Цитата: VAZ 21053 від 04 Червня 2023, 06:19:40але якби той Клапан стояв біля балону то хочаб якась логіка відстежувалася б, а так просто два крани
Я мав а увазі саме так, як Іван пише, після балона та перед редуктором. А якщо два підряд, то не знаю, для чого воно так.

VAZ 21053

Цитата: Toris від 04 Червня 2023, 21:13:43
Цитата: VAZ 21053 від 04 Червня 2023, 06:19:40але якби той Клапан стояв біля балону то хочаб якась логіка відстежувалася б, а так просто два крани
Я мав а увазі саме так, як Іван пише, після балона та перед редуктором. А якщо два підряд, то не знаю, для чого воно так.

ну не раз вже бачив тому і питаю , і саме так як два клапани фактично поруч....
Жити з паливом у жилах, або ж "колхоз" на коліні?
https://www.youtube.com/channel/UCAKN5XwvocokaM7VmiJRnOQ/featured

Володимир

ну не раз вже бачив тому і питаю , і саме так як два клапани фактично поруч....[/quote]Не всі власники автомобілів шарять в ГБО, тому установщики не нехтують можливістю заробити лишню гривню. Клапан під капотом, то тільки якщо стоїть редуктор без клапана, другий клапан має бути на мультиклапані.
Мої бортжурнали: Славута; Ford Fusion

VAZ 21053

Жити з паливом у жилах, або ж "колхоз" на коліні?
https://www.youtube.com/channel/UCAKN5XwvocokaM7VmiJRnOQ/featured