Вопрос-ответ

Автор Vitaliy., 18 Лютого 2015, 10:52:08

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

drone

Цитата: ВКБ від 22 Вересня 2021, 07:07:12
Тому взяв 2500 купив радіатор, бо це амортизаційні накопичення.
Минус условная $100 раз в 10 лет. А купленный даже сейчас чугуний за $150 прослужит дольше чем проживете в квартире. Правда, конечно, чтоб таскать его нужна хорошая физ. форма или проф. установщики. Про б/у по цене металлолома я даже не вспоминаю. Сдать на пескоструй, погруновать, а потом пусть красит тот, кому хочется модного дизигна  :-D
Больной c синдромом Дауна защитил диплом по истории Украины
"Картина мира вдруг начала сходиться,
Теперь у меня есть мнимая единица"

Володимир

Цитата: drone від 22 Вересня 2021, 11:30:56
Цитата: ВКБ від 22 Вересня 2021, 07:07:12
Тому взяв 2500 купив радіатор, бо це амортизаційні накопичення.
Минус условная $100 раз в 10 лет. А купленный даже сейчас чугуний за $150 прослужит дольше чем проживете в квартире. Правда, конечно, чтоб таскать его нужна хорошая физ. форма или проф. установщики. Про б/у по цене металлолома я даже не вспоминаю. Сдать на пескоструй, погруновать, а потом пусть красит тот, кому хочется модного дизигна  :-D
100%, не розумію тих людей що викидають чугунні батареї.
Мої бортжурнали: Славута; Ford Fusion

ВКБ

Чавунні в центральне опалення краще. Сталеві, алюмінієві в автономку краще квартирну примусової прокачки. Чавунні краще в саметьок автоновки приватного будинку.
Якщо ти в авто, то все в тебе добре -  ти жируєш.

drone

Цитата: ВКБ від 22 Вересня 2021, 16:47:29
Чавунні в центральне опалення краще. Сталеві, алюмінієві в автономку краще квартирну примусової прокачки. Чавунні краще в саметьок автоновки приватного будинку.
Если центральное без счетчика, то лучше в него  ставить батареи с самой высокой теплоотдачей. Это я говорю как человек поживший и при чугунных, и после замены их на стальные пластинчатые.
Глобально же есть два подхода к отоплению: максимизация автономности и минимизация теплоносителя. Первый в гравитационных системах с большим диаметром труб, большим количеством теплоносителя в котле, низким динамическим сопротивлением. Тут, естественно, рулят чугунные. Второй используют в системах отапливаемых время от времени, с антифризом вместо воды. Минимальный диаметр труб и количество теплоносителя заставляют ставить медные/алюминиевые радиаторы для макс. теплоотдачи, минимальной инерции системы. В рамках одной квартиры с постоянным автономным отоплением чугунные проигрывают только по весу.
Больной c синдромом Дауна защитил диплом по истории Украины
"Картина мира вдруг начала сходиться,
Теперь у меня есть мнимая единица"

vladishtm

В мене здекілька дні назад, заглючив інет. Бровзер Хром Багато сторінок не відкривє (в тому числі і славуту клуб) - пише таке (Подключение не защищено Злоумышленники могут пытаться похитить ваши данные с сайта ok.elektropostach.mk.ua (например, пароли, сообщения или номера банковских карт). Подробнее... NET::ERR_CERT_DATE_INVALID)  Поставив мазілу - стали в ній відкриватися всі нормально.
Як пофіксить ту муйню з хромом? :wacko: антивірус аваст. Вінда сімка.
Славута 1,3Li 2009
ЭБУ М10.3+  М113111SL132022         
исправ.MIKAS11.0.AEC 02.33.111Dec2

drone

Цитувати виділенеNET::ERR_CERT_DATE_INVALID
Или проблема с датой сертификата на сайте, или у вас на ПК неправильно выставлены часы.
Больной c синдромом Дауна защитил диплом по истории Украины
"Картина мира вдруг начала сходиться,
Теперь у меня есть мнимая единица"

vladishtm

Цитата: drone від 02 Жовтня 2021, 22:15:25
Цитувати виділенеNET::ERR_CERT_DATE_INVALID
Или проблема с датой сертификата на сайте, или у вас на ПК неправильно выставлены часы.
:sad: Часы проверил (time.windows.com) в первую очередь, сайтов море не хочет открывать, в том числе и славуту и электропостач например и много много...тут дело явно не всертификатах сайтов.... бо так не бывает сразу у  стольких (хотя не у всех  :dunno:  :wacko:). Мож у меня какой файл сертификатов слетел  :dunno:,  хром обновил.... мож антивирусник чего то втулил сам с...ка.
У кого еще у вас сейчас связка семерка+хром+аваст? - работает нормально? в смысле с сайтами.
Славута 1,3Li 2009
ЭБУ М10.3+  М113111SL132022         
исправ.MIKAS11.0.AEC 02.33.111Dec2

drone

У меня семерка+аваст+вивальди (движок хромиума) - все ок.
Больной c синдромом Дауна защитил диплом по истории Украины
"Картина мира вдруг начала сходиться,
Теперь у меня есть мнимая единица"

vladishtm

Цитата: vladishtm від 02 Жовтня 2021, 11:58:59В мене...... Бровзер Хром Багато сторінок не відкривє (в тому числі і славуту клуб) - пише таке (..... Подробнее... NET::ERR_CERT_DATE_INVALID)  ....... Як пофіксить ту муйню з хромом? :wacko: антивірус аваст. Вінда сімка.
Виправляється так.  На тих сторінках де пише, що NET::ERR_CERT_DATE_INVALID внизу написано "Дополнительно" клацаєм на нього, там пропонують "Перейти на сайт ok____.ua (небезопасно)  клацаємо і переходимо. В наступні рази хром наче запамятовує і відкриває. Але це не з усіма сайта. БУва таке "На сайте ok.elektropostach.mk.ua для защиты ваших данных обычно используется шифрование. Однако учетные данные, которые мы получили от сайта ok._____.mk.ua сейчас, отличаются от тех, которые он отправляет обычно. Вероятно, вредоносный сайт пытается выдать себя за ok.elektropostach.mk.ua или страница подключения к сети Wi-Fi прервала соединение. Ваша информация по-прежнему в безопасности, так как Chrome разорвал соединение до того, как произошел обмен данными.Веб-сайт ok.elektropostach.mk.ua использует механизм HSTS. Открыть сайт в настоящее время нельзя. Сбой мог быть вызван сетевой ошибкой или действиями злоумышленников. Скорее всего, сайт заработает через некоторое время.[/u]
Тоді не відкриває.  :thank_you:  Так що це хром щось мутить  }-)можливо є якісь додаткові настройки в ньому  :dunno:
Славута 1,3Li 2009
ЭБУ М10.3+  М113111SL132022         
исправ.MIKAS11.0.AEC 02.33.111Dec2

Toris

Відключіть усі розширення. Експортніть закладки хрома, зачистіть усе, що хром дає зачистити своїми засобами. Скиньте налаштування хрома у його значення по замовчанню. Знесіть хром і зачистіть геть усюди будь все, що хром залишив після себе.
Після зачистки встановіть найсвіжіший хром з офіційного сайту та відновіть свої закладки.

Якщо не попуститься, то шукайте якусь іншу хитрожопу срань.

Maks1103

Добрий день. В салоні спереду зі сторони пасажира випала деталь (фото додаю). Підкажіть будь ласка звідки вона і куди її прикрутити назад. Наперед дякую.

ВКБ

#8726
Тримач пластикової панелі торпеди короче.
Якщо ти в авто, то все в тебе добре -  ти жируєш.

vladishtm

#8727
Цитата: Toris від 04 Жовтня 2021, 11:17:11Відключіть... Експортніть ...... Скиньте ..... Знесіть хром.....
Після зачистки встановіть найсвіжіший хром з офіційного сайту та відновіть свої закладки.
Якби ви знали, скільки часу в моєму житті згаяно на такі дії (мені аж страшно), то тепер  я поступив простіше, поставив зразу фірефокса за основного, імпортнув в нього свої папки з хрому. З хромом убідився що це саме він винен "
Цитата: vladishtm від 04 Жовтня 2021, 11:03:42так как Chrome разорвал соединение
і користуюсь обома тепер, коли яким удобно, можливо колись хром "образумиться" - можливо до того як я від нього відвикну. Інакше згине жертвою конкурентної боротьби  :psih: :-D  До речі про цей механізм тут https://ru.wikipedia.org/wiki/HSTS
Славута 1,3Li 2009
ЭБУ М10.3+  М113111SL132022         
исправ.MIKAS11.0.AEC 02.33.111Dec2

Володимир

Я після мозіли хромом користуватись не можу, бідний він що в настройках що в функціоналі. На роботі користуюсь браузером Mypal, це те саме що мозіла, але хтось з розробників на якомусь етапі напевне відколовся від спільноти що розробляє мозілу і пішов своїм шляхом, в ньому відсутні навороти що тормозять в мозілу що роблять браузер Mypal дуже швидким, але на відміну від останньої версії мозіли під ХР браузер дозволяє працювати на тих сайтах де вже мозіла не працює.
Мої бортжурнали: Славута; Ford Fusion

drone

Опера рулит. Сижу на ней еще со времен диалапа.  :-D Вивальди делают те же люди, которые делали еще ту оперу которой она была до продажи буржуям.
Больной c синдромом Дауна защитил диплом по истории Украины
"Картина мира вдруг начала сходиться,
Теперь у меня есть мнимая единица"