Не греет печка

Автор trezor, 17 Жовтня 2017, 22:35:54

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Сергей

Цитата: Олександр 1968 від 20 Жовтня 2017, 10:17:30
Цитата: EvgenS від 17 Жовтня 2017, 22:41:04
От левого края бардачка щупай в сторону печки, найдеш рычажок опусти его вниз и будет режим зима. Кстати если шланги разной температуры что то тут не то. Не перепутал подачу с обраткой случаем на новом радиаторе.?
А це для КОГО писалося?Перший же пост після відкриття теми!Як кажуть чукча не...
Та да, на эти грабли каждый новый 3-й славутавод попадает  :-D

\"Только дураки учатся на своих ошибках\" Отто фон Бисмарк

trezor

Цитата: Олександр 1968 від 20 Жовтня 2017, 10:17:30
Цитата: EvgenS від 17 Жовтня 2017, 22:41:04
От левого края бардачка щупай в сторону печки, найдеш рычажок опусти его вниз и будет режим зима. Кстати если шланги разной температуры что то тут не то. Не перепутал подачу с обраткой случаем на новом радиаторе.?
А це для КОГО писалося?Перший же пост після відкриття теми!Як кажуть чукча не...

Если бы Вы были внимательны, то я писал что нужны Ваши советы, чтобы проверить в пятницу, так как до пятницы я работал без выходных и не мог сходить в гараж. Сегодня начал проверять и всё получилось. Не нужно думать, что после каждого совета я  бегал в гараж с работы чтобы проверить.

Алексчук

Цитата: trezor від 20 Жовтня 2017, 11:57:07
Если бы Вы были внимательны, то я писал что нужны Ваши советы, чтобы проверить в пятницу, так как до пятницы я работал без выходных и не мог сходить в гараж. Сегодня начал проверять и всё получилось. Не нужно думать, что после каждого совета я  бегал в гараж с работы чтобы проверить.
"А все почему я злой такой был, да потому, что у меня велосипеда небыло!" (С) Печкин

YUKON

Цитата: trezor від 20 Жовтня 2017, 09:55:39
Всем спасибо за советы, оказалось все банально, рычаг на самой печке был поднят вверх, опустил вниз и в машине жара.
Трезор, навчи свого песика знаходити для тебе в тирнеті "мурзілку" по авто.
Читати при експлуатації авто дюже корисно.
А ще є самий ерудований в світі чоловік - Гугел.
Береш йому задаєш питання, він повинен відповісти, хоча більшість аналогів запчастин які можуть бути використані в Славці вже описані в "мурзилці". Такшо покі "мурзилка" твоє фсьо.
Ну, а ми в любому випадку допоможемо, хоча й іноді використовуємо "непереводимую игру слов с использованием местного диалекта". ;)
Хоча зрозумій тутешній народ вірно. Уяви, з урахуванням твоєї технічної грамотності/безграмотності, та з нашими порадами, ти міг би попасти на гроші і нашару повторно розібрати автошку.
Тому кури "мурзилку" або "Учиться, учиться и еще раз учиться" как завещал великий вождь. ;)

Sergik32

учітесь, навчайтесь і свого авто не цурайтесь
Лучше Slavuta может быть Rolls Royce Phantom, всё остальное есть ошибка автопрома.
[img]http://www.calorizator.ru/line/07848Hdf000KPRh9GD0YHRjCDQstC(0LTQuNGC0Ywg0

ZaVa

Цитувати виділенеучітесь, навчайтесь і свого авто не цурайтесь
:clap: :clap: :clap:
\"Славута\" 1,2 Li , 2006г ,   М10.3

Олександр 1968

Я можу помилятись але існує три основних камасутри -керівництва з ремонту.Видавництво Третій Рим(є деяка деза),видавництво Ранок і старенька книжечка автора Філіпова.Неважко скачати і користуватись бо на даний час мало сто беруться за такі машини а як беруться то відносяться як до непотребу.Якщо хочеш зробити добре зроби сам(по можливості)

Sergik32

ІІІ РИМ гарна книжка, там рисунки кольорові, гарно читається і все гарно описано
Лучше Slavuta может быть Rolls Royce Phantom, всё остальное есть ошибка автопрома.
[img]http://www.calorizator.ru/line/07848Hdf000KPRh9GD0YHRjCDQstC(0LTQuNGC0Ywg0

Володимир

Ще є атлас від Фучаджі.
Мої бортжурнали: Славута; Ford Fusion

Олександр 1968

Цитата: Sergik32 від 20 Жовтня 2017, 20:23:00
ІІІ РИМ гарна книжка, там рисунки кольорові, гарно читається і все гарно описано
Книжка може й гарна але....Відкрий сторінку 199 і 200 прочитай все що відноситься до датчика рівня палива-сон рябої кобили-параметри датчика відносно заповнення баку зеркально неправильно а для перевірки приладу потрібно,,замкнуть на массу провод колодки бензонасоса,,

Aryan


Вот думаю черепашку или Бош
[/quote]
1 варіант це спонсорувати фашистів.
2 варіант плата за імя а не якість , бо за якісну рідину переплатите в 3 рази.
в свій час користувався Вампом і не було проблем, зараз купив на заміну Крон-ойл отакий:  https://oiloriginal.com.ua/products/kroon-oil-drauliquid-s-dot-4

Romka

После первой замены использую только кастрол
Slavuta BRABUS 1.3L LPG 4

denysostr

Проблема бачка вирішується елементарно - встановленням бачка від ланоса!

Sergik32

Проблема бачка вирішується елементарно - встановленням бачка від фольцвагена
Лучше Slavuta может быть Rolls Royce Phantom, всё остальное есть ошибка автопрома.
[img]http://www.calorizator.ru/line/07848Hdf000KPRh9GD0YHRjCDQstC(0LTQuNGC0Ywg0

Sergik32

А от скажіть таку річ, хто розбирав крана пічки, там отвір нормальний чи просто пісялка, бо якщо відкрити кран на всю то не особо то з пічки жарить тих 92 градуса. коллєга на пасцаті В5 поміняв пічку і встромив у решітку воздуховода салонного термометр то звідти дує 86 градусів, оце я розумію гріє, в славуті хренушки таке буде дути. Вапрос, пачєму?
Лучше Slavuta может быть Rolls Royce Phantom, всё остальное есть ошибка автопрома.
[img]http://www.calorizator.ru/line/07848Hdf000KPRh9GD0YHRjCDQstC(0LTQuNGC0Ywg0