Вопросы к администрации.

Автор LonelyWolf, 19 Лютого 2014, 00:44:38

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

vladishtm

Цитата: Vitaliy. від 15 Лютого 2022, 08:42:50Формат фото получается тут другой нужен?
А смысле? а это для кого?
Славута 1,3Li 2009
ЭБУ М10.3+  М113111SL132022         
исправ.MIKAS11.0.AEC 02.33.111Dec2

Vitaliy.

пару, точнее тройку картинок я всё же выкладывал в последние несколько месяцев, проходило.
Занимаюсь ремонтом авто.Радиолюбитель.Электрика и не только.
Я предпочитаю делать в своей жизни то, что мне нравится. А не то, что модно, престижно или положено.
 рус иван пнх

vladishtm

Цитата: Vitaliy. від 15 Лютого 2022, 12:26:08пару, точнее тройку картинок я всё же выкладывал в последние несколько месяцев, проходило.
В тебе в вінді мабуть настроєно, так, що не показує розширення файлів (те що в імені файла після крапки - це і є тип фалу).
Бо тип "картинка" (а його в тебе просто відображає іконка в твому експлорері вінди) це зовсім не тип  :psih: це скоріше можна казати "свойство" файла. Тому деякі картинки від тебе, що присилав на форум і "проскакують" бо вони nbge jpg або jpeg. Зазвичай,як сказав Володимир, це вирішує хазяїн форуму і зазвичай це повязано з розмірами (компактністю файла) картинок. Бо одна і та сама картинка, але різних "форматів" (а саме на формат і і вказує розширення файла) займає різний розмір (в байтах) на дісковому просторі.
За допомогою графічного редактора, чи просмотрщика картинок можна відкрити файл картинки з якимось розширенням, а потім його зберегти (тимчасово на столі наприклад)  з розширенням jpg чи jpeg і відправивши на форум не нужний файл видалити.
Славута 1,3Li 2009
ЭБУ М10.3+  М113111SL132022         
исправ.MIKAS11.0.AEC 02.33.111Dec2

Vitaliy.

Занимаюсь ремонтом авто.Радиолюбитель.Электрика и не только.
Я предпочитаю делать в своей жизни то, что мне нравится. А не то, что модно, престижно или положено.
 рус иван пнх

romuald

Цитата: Vitaliy. від 15 Лютого 2022, 16:48:40
Ой, как это всё сложно.
То грузи через piccy.info, я вище показував...

Romka

Треба оновити сертифікат безпеки сайту.
Slavuta BRABUS 1.3L LPG 4

YDoron

Цитата: Romka від 11 Травня 2022, 21:37:34
Треба оновити сертифікат безпеки сайту.

сделано.

Vitaliy.

#952
Открываю форум на мобильном, в конце страницы- последние сообщения. Там несколько тем, кто является автором, и как давно тема была начата, но на английском. Почему?
Занимаюсь ремонтом авто.Радиолюбитель.Электрика и не только.
Я предпочитаю делать в своей жизни то, что мне нравится. А не то, что модно, престижно или положено.
 рус иван пнх

YDoron

Цитата: Vitaliy. від 06 Серпня 2022, 13:28:04нл
Оригинал движка делался на английском, вероятно не всё было переведено.
Возможно исправлю в дальнейших обновлениях, хотя именно такие ошибки не на первом приоритете.

Vitaliy.

Занимаюсь ремонтом авто.Радиолюбитель.Электрика и не только.
Я предпочитаю делать в своей жизни то, что мне нравится. А не то, что модно, престижно или положено.
 рус иван пнх

Vitaliy.

Не сразу входится на форум, пишет истёк срок чего то там домена
Занимаюсь ремонтом авто.Радиолюбитель.Электрика и не только.
Я предпочитаю делать в своей жизни то, что мне нравится. А не то, что модно, престижно или положено.
 рус иван пнх

YDoron

Цитата: Vitaliy. від 10 Серпня 2022, 07:20:59
Не сразу входится на форум, пишет истёк срок чего то там домена
починил.

Vitaliy.

Что то пару дней неполучалось зайти, пишет что то на английском, и ошибка 521
Занимаюсь ремонтом авто.Радиолюбитель.Электрика и не только.
Я предпочитаю делать в своей жизни то, что мне нравится. А не то, что модно, престижно или положено.
 рус иван пнх

Toris

Vitaliy.
То всьо козні врагов. ))) Розібрались з усіма і тепер порядок.

Vitaliy.

Занимаюсь ремонтом авто.Радиолюбитель.Электрика и не только.
Я предпочитаю делать в своей жизни то, что мне нравится. А не то, что модно, престижно или положено.
 рус иван пнх