Славута 1.2Li 2008 рік Паннакота-2 (Володимир)

Автор Володимир, 07 Квітня 2010, 13:04:46

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачів і 3 Гостей дивляться цю тему.

ВКБ

Володя, цікаво тебе читати  :popcorm:
А мене цькують що я не хочу авто міняти, яке вже тарабане і замучан :fool: е. Але я чирк і поїхав, кинув, пішов, прийшов і не парюсь. Розхід як для жоповозки норм і т.д., тим більше люксова панель і твій БК. От тупа не стоїть ребром міняти що от прям ну от кінець світу. Я вже всіх дратую своєю таратайкою, а мені норм якось. Практичність норм. 

Прогнив глушник то зробив ремонт до купівлі нового - напихав мочалок нєрж були без діла у отвір розміром з кулак в місці прогнивання - звісно не завод, бубонить, але норм
Якщо ти в авто, то все в тебе добре -  ти жируєш.

Володимир

Цитата: ВКБ від 26 Липня 2023, 19:51:21Володя, цікаво тебе читати  :popcorm:
А мене цькують що я не хочу авто міняти, яке вже тарабане і замучан :fool: е. Але я чирк і поїхав, кинув, пішов, прийшов і не парюсь. Розхід як для жоповозки норм і т.д., тим більше люксова панель і твій БК. От тупа не стоїть ребром міняти що от прям ну от кінець світу. Я вже всіх дратую своєю таратайкою, а мені норм якось. Практичність норм.
Аналогічно, машина дуже практична і економна, але тісна, для сім"ї коли діти виросли не підходить.
Мої бортжурнали: Славута; Ford Fusion

Romka

Цитата: ВКБ від 26 Липня 2023, 19:51:21А мене цькують що я не хочу авто міняти, яке вже тарабане і замучан :fool: е.
Так не траба до такого доводити, буде в стані як нової, то  й замучувати про заміну будуть менше.
Slavuta BRABUS 1.3L LPG 4

ВКБ

Цитата: Romka від 27 Липня 2023, 11:59:48
Цитата: ВКБ від 26 Липня 2023, 19:51:21А мене цькують що я не хочу авто міняти, яке вже тарабане і замучан :fool: е.
Так не траба до такого доводити, буде в стані як нової, то  й замучувати про заміну будуть менше.
Дтп, вандалізм, мтрільба в лобове з пневмата,  іржа, дороги, вантажі і т.д.,і пистійно треба - природнє істирання любимошо авто яке треба і треба кожен день
 [blevota] 
Якщо ти в авто, то все в тебе добре -  ти жируєш.

Володимир

Поміняв насос омивача, на цей раз взяв виробника FLAGMUS, в порівнянні з авророю в отвір вставляється тугіше, тиску видає більше бо щось струйки перелітають лобове, і в салоні його не чути коли він працює.

Мої бортжурнали: Славута; Ford Fusion

Володимир

Славута всьо, продана на пробігу 70200 км. :(
Мої бортжурнали: Славута; Ford Fusion

User2108


Romka

Вітати чи співчувати? Що буде взамін?
Slavuta BRABUS 1.3L LPG 4

Володимир

Мої бортжурнали: Славута; Ford Fusion

User2108


Romka

Щоросердечні вітання.  :drinks:
 Не дарма рекомендував.

Slavuta BRABUS 1.3L LPG 4

Toris

Вітаю з новою колісницею! :clap:
А що там під капотом? Який комфорт у салоні?

Володимир

Цитата: Toris від 27 Вересня 2023, 17:56:54А що там під капотом?
Бензиновий 1.25 на 75 коней.
Цитата: Toris від 27 Вересня 2023, 17:56:54Який комфорт у салоні?
До максимальної комплектації бракує бортового компа, передніх ПТФ, клімат-контролю, і двох кнопок, ESP а АБС напевне.
Мої бортжурнали: Славута; Ford Fusion

ВКБ

Щирі вітання!  :drinks: Гарний вибір! :ok:


Як видно з об'єму і лошадок, то ккд форд мотору на 11% більша від мемз мотору незалежно від о'єму, відповідно і розхід менший на 1 кг ваги.
Тобто 100-(1,25*60/1,25)/70×100=11%
60 коней при 1,2 мемз і 70 коней при 1,25форд.
Цікаво чим досягнутий такий результат. :dunno:
Якщо ти в авто, то все в тебе добре -  ти жируєш.

Володимир

Цитата: ВКБ від 22 Листопада 2023, 08:51:3060 коней при 1,2 мемз і 70 коней при 1,25форд.
58 коней при 1,2 мемз і 75 коней при 1,25 форд.
Цитата: ВКБ від 22 Листопада 2023, 08:51:30Цікаво чим досягнутий такий результат. :dunno:
Ступінь стиску більша, в неті пишуть що 10:1, але це не факт, бо для двигунів 1.4 і 1.6 декларують 11:1, але між двигуном 1,25 та 1,4 тільки 5 кс., різниці, між 1,4 та 1,6 вже 20 коней, тому десь брешуть.

16 клапанів проти 8, а також думаю дуже велика різниця по вазі поршень+палець+шатун, я як взяв в руки поршень з шатуном від мемз-245 і аналогічний від сузукі свіфт об"ємом 1.3, то відчуття що мемз в два рази важчий. Як не як, коли в одному поршні іде такт робочого ходу, йому потрібно з нуля розігнати 4 поршні з шатунами.
Мої бортжурнали: Славута; Ford Fusion