стоит ли колеса накачивать газом?

Автор Олег, 01 Березня 2009, 22:43:29

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Олег

спасибо за коменты,как нибудь раскашелюсь и попробую ГАЗОК !!!

Kritik

Ну, якщо ви закінчили як мінімум 6-й клас, то об\'єм повітря в колесі своєї Славути прикините, і навряд, чи це буде більше, ніж 0,05 куб. м. Навіть, якщо замінити газ вакуумом, то економія по масі буде дуже незначна. В повітрі основна частина - азот і кисень, не надто важкі гази. Щоб суттєво зменшити масу (не звертаючи увагу на той об\'єм) треба додавати чи водень. чи гелій. Перший небезпечно, а другий поступово витікає, навіть через товсті стінки шини. Якщо в тому \"всесвітньому\" газі є гелій, то досить швидко тиск в шинах трохи падає і вони стають \"менш жорсткі\". При таких температурах і тисках, що в шинах механічні властивості газів не будуть так різко відрізнятися, щоб це було помітно.
Є ще таке рівняння PV/T=const при сталій масі газу, це до того, що при підвищенні температури він таки міняє об\'єм.
А на рахунок всього світу який ніби качає колеса газом, то весь світ чогось не пере машинкою \"Ретона\", не влаштовує масових сеансів \"цілителів\", не їсть \"крабових\" паличок і т.д. і т.п.. Чи рідко нас дурять?

Цитувати виділенеKritik я удивлен что у тебя нет газа!
Може на літо задую =(
Прийму в подарунок будь яку нерухомість на Кіпрі.

Дмитрий

Цитата: KritikМоже на літо задую big_smile
Задуй!А потом посмотрим что ты напишешь!

Костя

не знаю, но у меня знакомыйнакачал шины азотом(а у него митса лансер)так спустя 10 тыс. он сделал ремонт ходовки на 4000 грн, и незнаю убивает это нашу ходовку или просто совпадение?

Camel Trophy

Костя
сьел конфетку и отравился)))))))))))))

Костя


Александр

Цитата: KritikБез лоха и жизнь плоха
Ну да, по принципу не нае...шь не проживешь. Ты не подумай что я сильно справедливый, просто нае..ал в малом, нае..ал и в большом, такие люди не перед чем  не останавливаются.
Цитата: KritikТою фразою я просто показав шо не всі власники машина за 30-50 тис баксів, є ідеалами в обслуговуванні автомобілів.
І шо не треба на них рівнятися.
Почему границы 30-50, давай начнем с нуля, среди тех кто ездит на Славутах, ДЭУи прочих машинках низшего ценового сегмента тоже немало людей которые и не догадываются что там под капотом, и для чего все это нужно. Я просто хочу сказать, что нету буржуев, в вашем представлении. Мы то ведь тоже буржуи для тех кто пешком ходит и хрен без соли доедает. Просто есть глупые люди, или те, кому просто не нужно и неинтересно знать. Вот и все что я хотел сказать.
Так что мир, дружба и гайка (жвачка) :))
Я дома, в конечном итоге))))

АнтохА

Простите что прерываю, хочу сказать что лучше купить нормальную резину чем задувать в нее всякую гадость

Kritik

Прийму в подарунок будь яку нерухомість на Кіпрі.

Дмитрий

Alexeich
Антон
Kritik
Вы на газе ездили?

АнтохА

Дружбан ездил на росаве задутой газком, новых плюсов я не заметил

Твердохлебов Юрий Геннадиевич

Можно и мне своих \"пять копеек\" всунуть? Спасибо.
Я уже год катаюсь на газе.
Ощутима разница на брущатке - 100%

Дмитрий

Bahus_969m жму тебе руку!!!
Вот человек ездит на газе и доволен!

Сергей

Цитата: Костяне знаю, но у меня знакомыйнакачал шины азотом(а у него митса лансер)так спустя 10 тыс. он сделал ремонт ходовки на 4000 грн, и незнаю убивает это нашу ходовку или просто совпадение?
Я остаюсь при своём мнении, что езда на колесах \"под газом\" всеравно комфортнее. =) А с дуру и х.. сломать можно. =(

\"Только дураки учатся на своих ошибках\" Отто фон Бисмарк

Твердохлебов Юрий Геннадиевич