Малюємо схему ДХО на базі штатних фар в півнакала

Автор ВКБ, 01 Жовтня 2014, 17:09:05

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

ВКБ

Якщо лишу дхо і можливість габаритів, тоді буде три варіанти свічіння головного з габаритами як слід і 4-й моргання дальнім.
Але згадав що варіанту немає у мене в цій реалізованій схемі , бо два +12 лише блокування, а дхо треба обов'язково глушити при дальньому і ближньому в любих випадках і на габарит не вистачає ще одного діоду і дроту на вивід з коробочки ))) Тобто якщо не доопрацьовувати то варіант без габарітів не пройде. Тому габаріти не заважатимуть роботі дхо. Ну і їхдити з габарітами без головного чи то дхо чи то ближній чи то дальній якось не те...х.з.ш.
Якщо ти в авто, то все в тебе добре -  ти жируєш.

Toris

Цитата: ВКБ від 29 Жовтня 2020, 09:13:32А може навпаки пробиває туман 1/3 накалу із за жовтуватого спектру?
Жовтий спектр лише менше відбивається, але відбивається. А з фокусуванням дальнього світла навіть ця одна третина буде зайвою перед носом.

Можливо, я дарма панікую, але як "очкарик", стараюсь отримати максимальну видимість собі та іншим, тому без компромісів: все має сяяти, як новорічна ялинка, але щоби ніяких засліплень. Життя варте того.

ВКБ

Якщо ти в авто, то все в тебе добре -  ти жируєш.

KOT

Позавчера узнал от друга, у которого форд кажется 2016 года, что у него ДХО работает по принципу ближний в пол накала с завода. До позавчера я думал, что это народный метод продлить жизнь лампочке.

ВКБ

Цитата: KOT від 29 Жовтня 2020, 19:06:18
Позавчера узнал от друга, у которого форд кажется 2016 года, что у него ДХО работает по принципу ближний в пол накала с завода. До позавчера я думал, что это народный метод продлить жизнь лапочке.
?
Якщо ти в авто, то все в тебе добре -  ти жируєш.

KOT


Володимир

Мої бортжурнали: Славута; Ford Fusion

Romka

Пізнавально.
Приведено для любителів вчепити колгоспні ДХО?
Slavuta BRABUS 1.3L LPG 4

Володимир

На славуті ДХО в пів накала дальнього без задіяння задніх габаритів не є добре. У нас поліціянти взяли собі за привичку доганяти порушників на авто, тобто можуть собі десь на узбіччі стояти і побачивши що повз проїхало авто але задні габарити не горять чи виявили якесь інше порушення, то включають мигалку і доганяють.
Мої бортжурнали: Славута; Ford Fusion

ВКБ

Догнали, привітався, увімкнув, попрощався сказавши що ваша служба нам потрібна. В чому проблема? Хай знають що є режим дхо а є режим нормальний.
Якщо ти в авто, то все в тебе добре -  ти жируєш.

Toris

Цитата: ВКБ від 06 Жовтня 2021, 11:32:59Хай знають що є режим дхо а є режим нормальний.
Як тільки взнають про відмінність від заводу - одразу шитимуть втручання та незаконне переобладнання. А якщо, боронь, Боже, ще й ДТП яке буде - тоді взагалі срака на рівному місці: ДеХоВїсту не буде страховки і ремонт авто постраждалого - за рахунок ДеХоВіста.

Частіша заміна галогенок обійдеться дешевше і без будь-якої додаткової конструкторської діяльності.

_Oleksandr_

Цитата: Toris від 06 Жовтня 2021, 11:38:43Як тільки взнають про відмінність від заводу
Что там узнавать, какие могут быть ДХО на Таврии/Славуте/Жигулях с завода - никаких.

Тема аж на 16 страниц, но все же интересно, а чем ближний свет не угодил?


ВКБ

Цитата: Toris від 06 Жовтня 2021, 11:38:43
Цитата: ВКБ від 06 Жовтня 2021, 11:32:59Хай знають що є режим дхо а є режим нормальний.
Як тільки взнають про відмінність від заводу - одразу шитимуть втручання та незаконне переобладнання. А якщо, боронь, Боже, ще й ДТП яке буде - тоді взагалі срака на рівному місці: ДеХоВїсту не буде страховки і ремонт авто постраждалого - за рахунок ДеХоВіста.

Частіша заміна галогенок обійдеться дешевше і без будь-якої додаткової конструкторської діяльності.
Опис втручань регламентовані нормативно. Треба згадать. Суть в тому що реалізація штатного світла то не порушена, а появився новий режим.
Хоча я теж собі вирішив світити ближеім так як витрати на лампочки мінімальні і по паливу не бачу збільшення. Так блок і лежить в гаражі в півнакалу . Хоча може й поставлю.
Якщо ти в авто, то все в тебе добре -  ти жируєш.

Toris

Цитата: ВКБ від 06 Жовтня 2021, 12:50:21Опис втручань регламентовані нормативно. Треба згадать. Суть в тому що реалізація штатного світла то не порушена, а появився новий режим.
Усе правильно. Але витрачати життя на доведення чогось комусь не маю бажання. Краще я сам під'їду до патруля і запитаю дороги без зайвих питань з їхнього боку.

А ДХО таки заколгосплю Сенсовичу, щоби влітку (у ненормативний період) не світити ближній і мене усі бачили.

ВКБ

Торіс, додатковими фарками в бампері отвори штатні?
Якщо ти в авто, то все в тебе добре -  ти жируєш.