Запитання/Відповіді по ГБО

Автор Володимир, 23 Листопада 2014, 15:25:13

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачів і 2 Гостей дивляться цю тему.

Сволочь

возможно подогнули не в ту сторону.
"Мечта рабов-рынок, где можно было бы покупать себе господ" Станислав Ежи Лец

Ivan1988

Возможно. А в какую нужно гнуть?

Сволочь

Цитата: Ivan1988 від 18 Березня 2019, 17:33:06
Возможно. А в какую нужно гнуть?
В верх.
На следующей задувке, когда прекратится поступление газа покачай машину из стороны в сторону.
"Мечта рабов-рынок, где можно было бы покупать себе господ" Станислав Ежи Лец

Володимир

Цитата: Ivan1988 від 18 Березня 2019, 17:33:06
Возможно. А в какую нужно гнуть?
Я свій не гнув, а обрізав поводок.
Цитата: Сволочь від 18 Березня 2019, 18:00:24
На следующей задувке, когда прекратится поступление газа покачай машину из стороны в сторону.
То ж не пігулка, зі звичайними балонами думаю такий фокус не пройде, там треба від"єднувати пістолет щоби стравити тиск, хіба що мультиклапан в середині не герметичний.
Мої бортжурнали: Славута; Ford Fusion

Сволочь

Цитата: Володимир від 18 Березня 2019, 19:11:04
Цитата: Ivan1988 від 18 Березня 2019, 17:33:06
Возможно. А в какую нужно гнуть?
Я свій не гнув, а обрізав поводок.
Цитата: Сволочь від 18 Березня 2019, 18:00:24
На следующей задувке, когда прекратится поступление газа покачай машину из стороны в сторону.
То ж не пігулка, зі звичайними балонами думаю такий фокус не пройде, там треба від"єднувати пістолет щоби стравити тиск, хіба що мультиклапан в середині не герметичний.
У меня получается дунуть пару литров.Но у меня уже подогнут поплавок и в 30 влазит 27.
"Мечта рабов-рынок, где можно было бы покупать себе господ" Станислав Ежи Лец

Володимир

Цитата: Сволочь від 18 Березня 2019, 21:57:14
Цитата: Володимир від 18 Березня 2019, 19:11:04
Цитата: Ivan1988 від 18 Березня 2019, 17:33:06
Возможно. А в какую нужно гнуть?
Я свій не гнув, а обрізав поводок.
Цитата: Сволочь від 18 Березня 2019, 18:00:24
На следующей задувке, когда прекратится поступление газа покачай машину из стороны в сторону.
То ж не пігулка, зі звичайними балонами думаю такий фокус не пройде, там треба від"єднувати пістолет щоби стравити тиск, хіба що мультиклапан в середині не герметичний.
У меня получается дунуть пару литров.Но у меня уже подогнут поплавок и в 30 влазит 27.
Тоді в тебе так як і в мене відсікач в мультиклапані не повністю перекриває подачу газу, я останній раз як лив до повного то в 30-ку влізло 28. Якщо відсукач в мультиклапані перекриває подачу на 100%, то після його спрацювання доки тиск в заправочному патрубку вищий за тиск в балоні, він не відкриється.
Мої бортжурнали: Славута; Ford Fusion

Сволочь

Однажды ИМ 31 удалось дунуть.
"Мечта рабов-рынок, где можно было бы покупать себе господ" Станислав Ежи Лец

Володимир

Ну я стільки їм не дозволив.
Мої бортжурнали: Славута; Ford Fusion

liubechbad

Коли на інжекторній машині стоіть ГБО-2 датчик фаз працює, чи на газу вмикаєттся зразу попарно-паралельеий вприск?

Володимир

Цитата: liubechbad від 20 Березня 2019, 17:57:48
Коли на інжекторній машині стоіть ГБО-2 датчик фаз працює, чи на газу вмикаєттся зразу попарно-паралельеий вприск?
А на карбі який вприск, фазований чи попарнопаралельний?
Мої бортжурнали: Славута; Ford Fusion

liubechbad

Цитата: Володимир від 20 Березня 2019, 19:04:00
Цитата: liubechbad від 20 Березня 2019, 17:57:48
Коли на інжекторній машині стоіть ГБО-2 датчик фаз працює, чи на газу вмикаєттся зразу попарно-паралельеий вприск?
А на карбі який вприск, фазований чи попарнопаралельний?
Якби я знав, яб не питав! Здається що попарно паралельний.....твм взагалі вприску немає, там суміш затягуєттся при русі поршня вниз коли відкпивається впускний клапан....

liubechbad

Я чому питаю, бо у мене горить "чек" з помилкою Р0341 і на газу і на бензині - машина інжекторна.....на газу помилка повинна зникати??? Чи ні???

Володимир

Цитата: liubechbad від 20 Березня 2019, 23:27:38
Цитата: Володимир від 20 Березня 2019, 19:04:00
Цитата: liubechbad від 20 Березня 2019, 17:57:48
Коли на інжекторній машині стоіть ГБО-2 датчик фаз працює, чи на газу вмикаєттся зразу попарно-паралельеий вприск?
А на карбі який вприск, фазований чи попарнопаралельний?
Якби я знав, яб не питав! Здається що попарно паралельний.....твм взагалі вприску немає, там суміш затягуєттся при русі поршня вниз коли відкпивається впускний клапан....
А тепер скажи, чим врізняєтся подача палива на карбі і гбо2?
Цитата: liubechbad від 20 Березня 2019, 23:29:42
Я чому питаю, бо у мене горить "чек" з помилкою Р0341 і на газу і на бензині - машина інжекторна.....на газу помилка повинна зникати??? Чи ні???
На газу в тебе форсунки не працюють, вприску нема взагалі, а помилка Р0341 тобі каже що КВ і РВ стоять не по міткам, або є якась інша причина що заставляє мікас про це думати.
Мої бортжурнали: Славута; Ford Fusion

Алекс

Цитата: Сволочь від 20 Березня 2019, 17:05:26
Однажды ИМ 31 удалось дунуть.
Бывает ...30.5 где-то на Киев-Одесса ,обычно 29.5 ,отсечной выточен заново без сектора ,мультик класса А -с предклапаном
Славута 1.3Li 2006 г ГБО 4
 ЗиЛ-4331 прицеп ГКБ-8328

Ivan1988

После замены газовых форсунок на stag w-02 заметил что давление газа паровой фазы после остановки двигателя очень быстро падает, буквально за 20-25 минут с 1 бара до нуля. Ранее за день падало с 1 бара до 0,7. Если двигатель работает на газу и перейти на бензин то давление стабильное, а если заглушить то снижается. Запаха газа даже малейшего нет в подкапотном пространстве, так как и разных шумов типа шипения. Редуктор через вакуум проверил, не травит. После простоя автомобиль заводится не сразу, нужно где-то 3 секунды крутить стартером что на газу что на бензине. Неужели могут новые форсунки не держать давление и стравливать газ в коллектор или это нормально? Что делать не пойму.