Паровое отопление своими руками

Автор Жулик, 22 Квітня 2015, 17:07:27

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачів і 5 Гостей дивляться цю тему.

Sergik32

не зб'єш, погнеш усе но не зб'єш, вилазь і висвердлюй
Лучше Slavuta может быть Rolls Royce Phantom, всё остальное есть ошибка автопрома.
[img]http://www.calorizator.ru/line/07848Hdf000KPRh9GD0YHRjCDQstC(0LTQuNGC0Ywg0

Жулик

Цитата: Sergik32 від 16 Грудня 2019, 10:13:37
не зб'єш, погнеш усе но не зб'єш, вилазь і висвердлюй
блин как его туда лезть (((

А может сначала все таки попробовать накинуть дифлектор? может он поможет что бы та часть так сильно не охлаждалась?

Toris

Затепли конус. Димоходу має бути тепло.
Топи сухим дубом або іншими дровами з низьким рівнем смол..

Жулик

Цитата: Toris від 16 Грудня 2019, 10:35:26
Затепли конус. Димоходу має бути тепло.
Топи сухим дубом або іншими дровами з низьким рівнем смол..
самый четки вариант снять его к хренам...

Sergik32

снять к хренам і "обсендвічать конця", зніми один прольот докуди можеш добратися, потім насунеш
Лучше Slavuta может быть Rolls Royce Phantom, всё остальное есть ошибка автопрома.
[img]http://www.calorizator.ru/line/07848Hdf000KPRh9GD0YHRjCDQstC(0LTQuNGC0Ywg0

Жулик

Цитата: Sergik32 від 16 Грудня 2019, 10:57:52
снять к хренам і "обсендвічать конця", зніми один прольот докуди можеш добратися, потім насунеш
Там же и так все сенчвичь кроме того долбаного конуса.
это я бы сейчас напихал бы его внутри ватой, а тогда одел просто не придав этому значения.
Но на краю все равно ваты будет мало и может снова конденсировать. Так что снять его к хренам.

Ага снять пролет это тебе не это, они с...ка тяжелые сенвичь 160-220мм)

Володимир

Цитата: Жулик від 16 Грудня 2019, 08:49:58И смотрю у всех труба чистая а у меня тот конус черный капец...
Підозрюю що всі палять постійно, а не раз в тиждень. В мене між котлом і стіною труба 140 мм, але стінка 5 мм, то як палив в такому режимі що розігрівав холодну систему дровами, а вже на ніч газ горів, то місяць два, і в трубі в середині була шуба до 2 см. на стінках.
Мої бортжурнали: Славута; Ford Fusion

Жулик

Цитата: Володимир від 16 Грудня 2019, 12:45:12
Цитата: Жулик від 16 Грудня 2019, 08:49:58И смотрю у всех труба чистая а у меня тот конус черный капец...
Підозрюю що всі палять постійно, а не раз в тиждень. В мене між котлом і стіною труба 140 мм, але стінка 5 мм, то як палив в такому режимі що розігрівав холодну систему дровами, а вже на ніч газ горів, то місяць два, і в трубі в середині була шуба до 2 см. на стінках.
Может и так но факт в том что все труба чистюсенькая окромя того гребаного конуса.

Toris

Цитата: Жулик від 16 Грудня 2019, 12:47:55Может и так но факт в том что все труба чистюсенькая окромя того гребаного конуса.
Тому й чистенька, що все в конусі осідає.
Жулік, а може це навпаки добре, що в конусі все осідає? Залишилось яку механізацію очистки придумати - і все? Покрутив ручку, все відпало, вигорнув осад - і знову все чистенько.

Алекс

Петарду тудой кинуть ...или кошку  :facepalm:
Славута 1.3Li 2006 г ГБО 4
 ЗиЛ-4331 прицеп ГКБ-8328

Жулик

Цитата: Toris від 16 Грудня 2019, 12:53:10
Цитата: Жулик від 16 Грудня 2019, 12:47:55Может и так но факт в том что все труба чистюсенькая окромя того гребаного конуса.
Тому й чистенька, що все в конусі осідає.
Жулік, а може це навпаки добре, що в конусі все осідає? Залишилось яку механізацію очистки придумати - і все? Покрутив ручку, все відпало, вигорнув осад - і знову все чистенько.
Та не я думаю что оно бы так не было если бы конус был утеплен а так он внутри пустой.
считай весь дымоход утеплен а этот край 10-15см все время холодный, и ты как не топи он все равно холодный (.
Вот оно там и конденсирует ( и на тот конденсат клеится сажа(.

А механизм да есть такой в инете видел.



Sergik32

або знімай конуса і до конца тягни зовнішню трубу і верха торцуй бляхом, середину утепляй і буде щастьо
Лучше Slavuta может быть Rolls Royce Phantom, всё остальное есть ошибка автопрома.
[img]http://www.calorizator.ru/line/07848Hdf000KPRh9GD0YHRjCDQstC(0LTQuNGC0Ywg0

Жулик

Цитата: Sergik32 від 16 Грудня 2019, 13:15:47
або знімай конуса і до конца тягни зовнішню трубу і верха торцуй бляхом, середину утепляй і буде щастьо
То там сенвич и так торец (верх) завальцован, и там все с утиплителем

Вот такой там верх

Sergik32

ото і убери того конуса, побачиш що буде
Лучше Slavuta может быть Rolls Royce Phantom, всё остальное есть ошибка автопрома.
[img]http://www.calorizator.ru/line/07848Hdf000KPRh9GD0YHRjCDQstC(0LTQuNGC0Ywg0

Володимир

Цитата: Жулик від 16 Грудня 2019, 12:47:55
Цитата: Володимир від 16 Грудня 2019, 12:45:12
Цитата: Жулик від 16 Грудня 2019, 08:49:58И смотрю у всех труба чистая а у меня тот конус черный капец...
Підозрюю що всі палять постійно, а не раз в тиждень. В мене між котлом і стіною труба 140 мм, але стінка 5 мм, то як палив в такому режимі що розігрівав холодну систему дровами, а вже на ніч газ горів, то місяць два, і в трубі в середині була шуба до 2 см. на стінках.
Может и так но факт в том что все труба чистюсенькая окромя того гребаного конуса.
Бо він в тебе холодний, і там інтенсивно осідає конденсат, а ще якщо в котла великий ККД, то дим не дуже і гарячий щоби той кінець тримати нагрітим.
Цитата: Алекс від 16 Грудня 2019, 12:58:18
Петарду тудой кинуть ...или кошку  :facepalm:
Бризнути в трубу дезодоранту чи лаку до волося і підпалити, або потужний дуйчик поставити.

Мої бортжурнали: Славута; Ford Fusion