Дикость... Или этот безумный, безумный Мир.

Автор Сергей, 09 Січня 2018, 16:05:29

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Skiper

Slavuta 1.2SI by Skiper
Мы в ответе за тех, кого вовремя не послали за русским кораблём

Vitaliy.

Занимаюсь ремонтом авто.Радиолюбитель.Электрика и не только.
Я предпочитаю делать в своей жизни то, что мне нравится. А не то, что модно, престижно или положено.
 рус иван пнх

Vitaliy.

Занимаюсь ремонтом авто.Радиолюбитель.Электрика и не только.
Я предпочитаю делать в своей жизни то, что мне нравится. А не то, что модно, престижно или положено.
 рус иван пнх

Vitaliy.

Занимаюсь ремонтом авто.Радиолюбитель.Электрика и не только.
Я предпочитаю делать в своей жизни то, что мне нравится. А не то, что модно, престижно или положено.
 рус иван пнх

Vitaliy.

Уроды и долбоёбы есть всегда. Будьте начеку
Занимаюсь ремонтом авто.Радиолюбитель.Электрика и не только.
Я предпочитаю делать в своей жизни то, что мне нравится. А не то, что модно, престижно или положено.
 рус иван пнх

Toris

Цитата: Vitaliy. від 09 Вересня 2021, 16:18:11Уроды и долбоёбы есть всегда. Будьте начеку
Чувак по ходу шукав правильне паркомісце, а маневрами вліво збільшував кут входу в умовах обмеженого простору для запобігання шкрябання кузову авто. В таких ситуаціях я опускаю водійське скло і вмикаю аварійку.

У водія номери московського регіону, багато населення, тому зовсім не дивно і навіть не дуже дико.

На трасі Житомир-Київ десь під Києвом є локальний заїзд справа, з якого на швидкості фігачать напереріз через три смуги автомобілі, щоби з'їхати на аналогічний з'їзд зліва, вже через три смуги зустрічного руху. Там і знаки, і камери, і ніби навіть щось блимає - все одно аварії. Там взагалі страшно.

stepankarcev


stepankarcev

Цитата: Vitaliy. від 09 Вересня 2021, 16:18:11
Уроды и долбоёбы есть всегда. Будьте начеку

Вспомнил вот на эту тему. В конце августа наконец-то поставил на учёт (это отдельная история почему только в конце августа хотя купил в марте...), получил номера, радостно еду за новыми красивыми рамками. Еду где-то 70, по главной дороге, на перекрёстке передо мной чуть не выезжает справа Ока. Проехал, смотрю в зеркало - едет за мной. Дальше была улица с большим количеством лежачих, на одном притормаживаю - въезжает в меня. Выхожу - она пытается уехать, таранит меня ещё раз, уезжает не реагируя на моё возмущение. Решаю догнать, на одном перекрёстке догоняю, подхожу к ней - вижу что она совсем пьяная (в первый раз почему-то не заметил), начинаю снимать - она пытается уехать и дважды таранит впереди стоящий хёндай 20 года. Другой водитель ключи у неё забрал, вызвали ГАИ, а она взяла и ушла неторопливо (видимо туда, куда ехала). ГАИшники быстро приехали, мы им видео показали, куда ушла сказали - быстро её поймали, привезли. Меня в итоге отпустили (повреждений то у меня вообще не было), но видео пострадавшему я отправил. Хорошо хоть не убила никого...
Получается что 1) действительно есть 2) у Таврии хороший пластик бамперов  :-D

Алекс

Для меня есть отдельная каста водятелов -Хундайнутые ...Ну это те. Кто ездит на Зундаях ...За годы выработал рефлекс на них ...Им надо -они тебя будут отодвигать от разделительного забора ....несмотря на то,что ты на грузовике ...
Это Таксон может так
Славута 1.3Li 2006 г ГБО 4
 ЗиЛ-4331 прицеп ГКБ-8328

VAZ 21053

Цитата: Vitaliy. від 09 Вересня 2021, 16:18:11
Уроды и долбоёбы есть всегда. Будьте начеку

Я когдато с утра ехал на работу на мотике, так меня одно похожее бидло ввело также в заблуждение своим маневром да есче и без включений поворотника, потом сбило и Я вилетел на встречку, где доблесно головою протаранив субару форестер, а потом после лечения 8 раз на суд ходил , чтоби доказать что Я не "Рабинович"... Вот такие вот олени и среди Украинский водителей существуют..
Жити з паливом у жилах, або ж "колхоз" на коліні?
https://www.youtube.com/channel/UCAKN5XwvocokaM7VmiJRnOQ/featured

vladishtm

Цитата: Vitaliy. від 09 Вересня 2021, 16:18:11Уроды и долбоёбы есть всегда.
І це не ново, тому  в умних странах прописують закони, які касаються ВСІХ.
Цитата: Vitaliy. від 09 Вересня 2021, 16:18:11Будьте начеку
В ПДР це - "дотримуйтесь беспечної відстані". А цього нема за що й притягнути по ПДР. Чи є? (PSпередивився і здається я побачив за що його можливо б було вздрючити). А так, рух по цій вулиці явно односторонній, паркуються справа і зліва (мабуть дозволено), знак парквки на 100 метрів вперед назад...

Славута 1,3Li 2009
ЭБУ М10.3+  М113111SL132022         
исправ.MIKAS11.0.AEC 02.33.111Dec2

vladishtm

Свіжий, приклад про уродів, завужені владою полоси для руху, чхання на знак 50км/год (45сек)....добре, що мене там вже немає
https://www.facebook.com/vartovi.espreso/videos/1065683044170011
..Ps ось і винуватці намалювались  https://www.facebook.com/kyiv.gp.gov.ua/photos/a.1069664709711557/4868746013136722/
"....За клопотанням Київської міської прокуратури узятий під варту на 2 місяці водій іномарки, який у неділю, 12 вересня 2021 року скоїв масштабну ДТП на Столичному шосе в Києві.
Як повідомлялося раніше, водій автомобіля "Honda", перебуваючи у стані алкогольного сп'яніння (тест драгера показав 1,7 проміле алкоголю в крові).... " ... багато не дадуть....   зайцева мабуть уже чумадан на дембель пакує
Славута 1,3Li 2009
ЭБУ М10.3+  М113111SL132022         
исправ.MIKAS11.0.AEC 02.33.111Dec2

vladishtm

Компанія Baidu, творець найбільшого в Китаї пошуковика, анонсувала автономний вантажний електромобіль з електричною трансмісією. У нього автопілот і дальність ходу 300 км.
https://www.rbc.ua/ukr/news/glavnyy-konkurent-google-predstavil-elektricheskiy-1632155745.html  Мені приємно, що хоч китайці зробили "Батарея знімна, її можна замінити на нову всього за шість хвилин." Це те за що я ратував, причому як за стандарт, як стандартизовані айті желізяки, як були колись поштові станції де перевізник міняв коней і пассажири і вантаж швидко переміщувались далі.
Ну а ще мені цікаво, якщо авто на автопілотах на дорогах набереться десь %50 і більше, який дурдом почнеться?  :wacko:
Ізраільтяни on Nov. 27, 2020  для ліквідації іранського атомщика використали робота-вбивцю-камікадзе на території Ірану. Оператор з Ізраїлю (за сотні км) тільки дав йому дозвіл на знищення, а потім на самопідрив. Все інше (ідентифікація, прицілювання, кількість пострілів....вираховував робот). Ціль двигалась в авто за кермом, сбоку жінка, в іншому авто  охорона..... ЗАстрелено тільки ціль, трьома пострілами (смертельний у хребет).  https://www.nytimes.com/2021/09/18/world/middleeast/iran-nuclear-fakhrizadeh-assassination-israel.html коротко https://censor.net/ua/resonance/3289134/nayitehnologichnishe_vbyvstvo_xxi_stolittya
Славута 1,3Li 2009
ЭБУ М10.3+  М113111SL132022         
исправ.MIKAS11.0.AEC 02.33.111Dec2

Vitaliy.

ничего не скажу, ибо это сразу посчитают палитикай
Занимаюсь ремонтом авто.Радиолюбитель.Электрика и не только.
Я предпочитаю делать в своей жизни то, что мне нравится. А не то, что модно, престижно или положено.
 рус иван пнх

User2108

Цитата: Vitaliy. від 07 Жовтня 2021, 20:15:30
ничего не скажу, ибо это сразу посчитают палитикай

І який сенс в цьому відео тут?