Бачок расширительный (тосола)

Автор ^Chernij^, 25 Жовтня 2021, 10:05:06

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

^Chernij^

Ребята, напишите пожалуйста у кого какой бачок стоит от других авто, или подскажите  кто знает аналоги ...
Достали эти таврийские бачки, которые разлазяться по швам или корожит горловину.
Спасибо.
(Таврия 1.1)

Vadim_K

У меня заводской и все пучком.
Знаю что с ланоса-сенса ставят.
У кого-то с Вага установлен, вроде у Володимира.
о96 3о9 98 9о о95 14о 4о 49

ВКБ

Брати молочнобілий дебелий. Є прозорий жовтуватий, той фуфло.
Якщо ти в авто, то все в тебе добре -  ти жируєш.

Володимир

Цитата: ^Chernij^ від 25 Жовтня 2021, 10:05:06
Ребята, напишите пожалуйста у кого какой бачок стоит от других авто, или подскажите  кто знает аналоги ...
Достали эти таврийские бачки, которые разлазяться по швам или корожит горловину.
Спасибо.
(Таврия 1.1)
Ту https://slavuta-club.info/forum/index.php?topic=2988.msg483387#msg483387 є бачок від шкоди окравії тур. На гуглхромі під андроїдом фотки можуть бути відсутні, потрібно тоді змінити браузер.
Цитата: ВКБ від 25 Жовтня 2021, 13:47:08
Брати молочнобілий дебелий. Є прозорий жовтуватий, той фуфло.
Він https://detali.zp.ua/catalog/7019-bachok_rasshiritelnyj_tavrija_1102_1103_1105_2_gorlovinyv_sbore/#comments

Схоже що відлити й поліпропілену, але форма бачка має один косяк, з часом думаю всерівно на ребрі жорсткості появиться тріщина.
Мої бортжурнали: Славута; Ford Fusion

Romka

Цитата: ^Chernij^ від 25 Жовтня 2021, 10:05:06
Ребята, напишите пожалуйста у кого какой бачок стоит от других авто, или подскажите  кто знает аналоги ...
Достали эти таврийские бачки, которые разлазяться по швам или корожит горловину.
Спасибо.
(Таврия 1.1)
Приклад встановлення ВАГ бачка. И тема відповідна, вивчайте.
https://slavuta-club.info/forum/index.php?topic=1189.465
Slavuta BRABUS 1.3L LPG 4

Toris

У моїй славутці бачок ланосячий виробництва GM. Працює відмінно, тріскатись не збирається. А ще в ланосячих бачках конструкція пробки зрозуміліша і легше тюнінгується (обкусуванням пари витків випускного клапана). Тільки пробку треба брати дорожчу, з гумовими прокладками під клапанами, бо капронові прокладки при послабленні пружини тупо не тримають тиск.

vladishtm

Цитата: Володимир від 25 Жовтня 2021, 14:36:20Він https://detali.zp.ua/catalog/7019-bachok_rasshiritelnyj_tavrija_1102_1103_1105_2_gorlovinyv_sbore/#comments
B)  :) яокось дешево для Бачок расширительный Таврия, 1102, 1103, 1105 (2 горловины)(в сборе)
Але судячи з коментів на нього, така мабуть йому ціна  :lol: Для справедливості можна б було спробувать його. Можливо якщо обробити акуратно шви... і т.п :dunno: Ось цей наче має колір пластику людський,  але без датчика https://detali.zp.ua/catalog/6476-bachok_rasshiritelnyj_tavrija_1102_1103_1105__1_gorl/
Я вернувся на заводський що стояв стоково (добре що не викинув)
В ньому трохи покоцана горловина під датчик, але наче не тріскаеться і тиск підрізаної пружини тримає. До цього два кооперативних наказали довго жити (по шву і собака ж біжить коли тиск, а без тиску наче як цілий  }-) не зразу й допетраєш де та дірочка (а вона чомусь завжди знизу).
Славута 1,3Li 2009
ЭБУ М10.3+  М113111SL132022         
исправ.MIKAS11.0.AEC 02.33.111Dec2

Romka

Цитата: vladishtm від 25 Жовтня 2021, 21:01:27До цього два кооперативних наказали довго жити (по шву і собака ж біжить коли тиск, а без тиску наче як цілий   не зразу й допетраєш де та дірочка (а вона чомусь завжди знизу).

У мне із 5-6 бачків тріскались не пошву, просто появлялись трішинки по корпусу і потім в якомусь місці трісь, ні підкладання гуми ні ветоші не спасало.
Slavuta BRABUS 1.3L LPG 4

Володимир

Цитата: vladishtm від 25 Жовтня 2021, 21:01:27
Цитата: Володимир від 25 Жовтня 2021, 14:36:20Він https://detali.zp.ua/catalog/7019-bachok_rasshiritelnyj_tavrija_1102_1103_1105_2_gorlovinyv_sbore/#comments
B)  :) яокось дешево для Бачок расширительный Таврия, 1102, 1103, 1105 (2 горловины)(в сборе)
Але судячи з коментів на нього, така мабуть йому ціна  :lol: Для справедливості можна б було спробувать його. Можливо якщо обробити акуратно шви... і т.п :dunno: Ось цей наче має колір пластику людський,  але без датчика https://detali.zp.ua/catalog/6476-bachok_rasshiritelnyj_tavrija_1102_1103_1105__1_gorl/
Я вернувся на заводський що стояв стоково (добре що не викинув)
В ньому трохи покоцана горловина під датчик, але наче не тріскаеться і тиск підрізаної пружини тримає. До цього два кооперативних наказали довго жити (по шву і собака ж біжить коли тиск, а без тиску наче як цілий  }-) не зразу й допетраєш де та дірочка (а вона чомусь завжди знизу).
В мене всі бачки трісклись у місці як на фото, причина в коструктиві. Підозрюю що початково кріплення бачка таврії було спроектовано так, що в виямці мав бути металічний каркас і бачок по периметру стягувався таяк як це зроблено з бачком розмозної рідини. Але потім конструкцію кріплення спростили але форму бачка не поміняли, тому при збільшенні тиску в системі бачок на цьому ребрі розривається, так як ця частина має підвищену нагрузку на розрив.

Мої бортжурнали: Славута; Ford Fusion

User2108


ВКБ

Рідний 165тис. Тріщина, запаяв звичайним паяльником, ремонтнопригодний , тепер в резерві. Капрон товстий і склад нерозсихаємий.
Новий трохи у малого штуцера пропускає на стику, зніму запаяю і нічого страшногою
Якщо ти в авто, то все в тебе добре -  ти жируєш.

Володимир

Цитата: User2108 від 26 Жовтня 2021, 10:05:23
Рідний бачок, 200+ тищ. Все ок
Тут два варіанти, або система не герметична, або клапан тримає низький тиск що не дозволяє йому роздуватись. В мене колись на таврії стояв бачок з метлічним клапаном окремо від кришки, то також не було проблем з бачком, хоча я навіть і тоді не замислювався чи є в системі тиск.


Мої бортжурнали: Славута; Ford Fusion

User2108

Цитата: Володимир від 26 Жовтня 2021, 11:42:12
Цитата: User2108 від 26 Жовтня 2021, 10:05:23
Рідний бачок, 200+ тищ. Все ок
Тут два варіанти, або система не герметична, або клапан тримає низький тиск що не дозволяє йому роздуватись. В мене колись на таврії стояв бачок з метлічним клапаном окремо від кришки, то також не було проблем з бачком, хоча я навіть і тоді не замислювався чи є в системі тиск.



Система герметична, бачок без горловини під датчик кількості ОР. Кришка лузар.

vladishtm

Цитата: Володимир від 26 Жовтня 2021, 10:03:54В мене всі бачки трісклись у місці як на фото
Не треба сильно затягувать він все рівно нікуди не дінется, хай болтається, треба місце розширюватися - під пластиною полоса резини1-2мм, під бачком лоскут 3-5мм мікропорки  резини. Тріскалися тупо по нижньому шву бачка- тобто на такий тиск і довготривалість існуванння в температурі не розрахований їхній пластик і шов .
Цитата: ВКБ від 26 Жовтня 2021, 10:08:58Рідний 165тис. Тріщина, запаяв звичайним паяльником, ремонтнопригодний , тепер в резерві. Капрон товстий і склад нерозсихаємий.
Новий трохи у малого штуцера пропускає на стику, зніму запаяю і нічого страшногою
А чи є у вас там тиск -бачок роздуває? а після поїздки відкрутити кришку клапан -"спускае"? (ефективність пічки до речі теж сюди) - бо там добра цівка на тріщині при тиску повинна бути, ви б не їздили так 100 пудово.
Цитата: User2108 від 26 Жовтня 2021, 11:55:26бачок без горловини під датчик кількості ОР
Це скоріш за все ще та добра пластмаса (без датчика це ж ще на Таврію робили як розумію") До речі на вашому малюнку теж немає полоски резинки під верхнім кріпленням бачка
Славута 1,3Li 2009
ЭБУ М10.3+  М113111SL132022         
исправ.MIKAS11.0.AEC 02.33.111Dec2

User2108

Цитата: vladishtm від 26 Жовтня 2021, 12:23:34Це скоріш за все ще та добра пластмаса (без датчика це ж ще на Таврію робили як розумію") До речі на вашому малюнку теж немає полоски резинки під верхнім кріпленням бачка
Так, бачок на Таврії. Малюнок не мій, то Володимира, я просто процитував все його повідомлення :)