Лямбда зонд

Автор doomu, 13 Серпня 2009, 21:37:46

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачів і 3 Гостей дивляться цю тему.

ВКБ

Вивчення матчасті. Мізкотренування та техноерудування.
Якщо ти в авто, то все в тебе добре -  ти жируєш.

Toris

#931
Ахрєнєть. Треба типу Вам, а напружуємось типу ми. :-D

Для ерудиції рекомендую вивчати турбовальні авіваційні двигуни та звернути увагу на камери згорання, температури та матеріали. Спроектувати компресор з дроселем, вольфрамовою (чи якою там) турбіною та високочастотним електрогенератором, спроектувати мізки, електричний драйвер та електродвигун, запихнути усе це хазяйство у габарит МЕМЗ-3071 і причепити до стандартної МКПП або замість МКПП. Там буде і ККД зашибісь, і мультипаливність істинна, і велич думки людського генія.

Двигун буде на порядок-другий простішим та надійнішим поршневого, Ванкеля, Liquid Piston і т.п. Поршні - до побачення. Керування автомобілем як електромобілем (у т.ч. повний привід з електро двигуном на кожне колесо), купа експлуатаційних плюшок, повна відсутність низькочастотних вібрацій, прості в реалізації резонансні вхідний та вихідний глушники без будь-яких перехідних пульсацій.

Усе це щастя запихнути у відреставрований кузов старого нересурсного BMW/Audi/Subaru - та й кататись тихенько, дешево та комфортно, щоби ніяка впадь не заздрила. Час від часу "наказувати" мажорів, тавроводів і тесловодів на світлофорах.

У такому проекті ККД Вашого мозку буде на два-три порядки вищий.

ВКБ

#932
Якщо чесно вивчаю для контролю згорання метану не в двз.
Якщо ти в авто, то все в тебе добре -  ти жируєш.

Володимир

Цитата: ВКБ від 24 Листопада 2021, 07:03:55Якзо чесно вивчаю для контролю згорання метану не в двз.
Тоді бери датчик кисню, цифровий вольтметр та блок живлення для підігріву датчика. 0,468 в буде лямбда=1, все що менше 0,468 в буде лямбда>1, все що більше 0,468 в буде лямбда<1.
Мої бортжурнали: Славута; Ford Fusion

vladishtm

Цитата: ВКБ від 24 Листопада 2021, 07:03:55Якзо чесно вивчаю для контролю згорання метану не в двз.
Ну тепер ясно - а всі (я точно) конкретно тулять вам про "ЗАЗ"  :-D
Славута 1,3Li 2009
ЭБУ М10.3+  М113111SL132022         
исправ.MIKAS11.0.AEC 02.33.111Dec2

ВКБ

Цитата: Володимир від 24 Листопада 2021, 09:03:37
Цитата: ВКБ від 24 Листопада 2021, 07:03:55Якзо чесно вивчаю для контролю згорання метану не в двз.
Тоді бери датчик кисню, цифровий вольтметр та блок живлення для підігріву датчика. 0,468 в буде лямбда=1, все що менше 0,468 в буде лямбда>1, все що більше 0,468 в буде лямбда<1.
Показники вліво і в право від 1 то кисень у трубі. Устаткування і не опалення, піч технологічна.
Але ж таке саме буде видно і в двз...те ж саме. Я розумію що випригуватиме за межі у карба, але ж то і не є норм.
Якщо ти в авто, то все в тебе добре -  ти жируєш.

ВКБ

Цитата: Toris від 24 Листопада 2021, 00:19:09
Ахрєнєть. Треба типу Вам, а напружуємось типу ми. :-D

Для ерудиції рекомендую вивчати турбовальні авіваційні двигуни та звернути увагу на камери згорання, температури та матеріали. Спроектувати компресор з дроселем, вольфрамовою (чи якою там) турбіною та високочастотним електрогенератором, спроектувати мізки, електричний драйвер та електродвигун, запихнути усе це хазяйство у габарит МЕМЗ-3071 і причепити до стандартної МКПП або замість МКПП. Там буде і ККД зашибісь, і мультипаливність істинна, і велич думки людського генія.

Двигун буде на порядок-другий простішим та надійнішим поршневого, Ванкеля, Liquid Piston і т.п. Поршні - до побачення. Керування автомобілем як електромобілем (у т.ч. повний привід з електро двигуном на кожне колесо), купа експлуатаційних плюшок, повна відсутність низькочастотних вібрацій, прості в реалізації резонансні вхідний та вихідний глушники без будь-яких перехідних пульсацій.

Усе це щастя запихнути у відреставрований кузов старого нересурсного BMW/Audi/Subaru - та й кататись тихенько, дешево та комфортно, щоби ніяка впадь не заздрила. Час від часу "наказувати" мажорів, тавроводів і тесловодів на світлофорах.

У такому проекті ККД Вашого мозку буде на два-три порядки вищий.
Актуальна річ це паливні елементи на авто і як генератор -  які хімічно спалюють (окислюють) бензин і перетворюють з (ккд у 85 % від бензину до коліс) в електрику. Вихід з 1л.бенз - 7,6кВт (1кг-9,5кВт)електрика , С02- 3 кг, Н2О- 0,65кг+ 2,5кВт втрати тепла..
Якщо ти в авто, то все в тебе добре -  ти жируєш.

User2108

Цитата: ВКБ від 24 Листопада 2021, 07:03:55Якзо чесно вивчаю для контролю згорання метану не в двз.
:wallbash: :facepalm:
браво!  :applause:

Romka

Slavuta BRABUS 1.3L LPG 4

ВКБ

Якщо ти в авто, то все в тебе добре -  ти жируєш.

vladishtm

От скажіть мені, як може подобатись це?  :dunno: :psih:
Цитата: ВКБ від 24 Листопада 2021, 10:07:48які хімічно спалюють (окислюють) бензин
А це?
Цитата: ВКБ від 24 Листопада 2021, 10:07:48перетворюють з (ккд у 85 % від бензину до коліс)
:psih:  Вдумайтесссссяяяяя!  Вам і далі навязують засирання повітря яким дихаемо через продовження добичі, виробництва і спалення вуглеводів, причому прямо кажуть що ви ще втратите -15% ККД (і звісно ж це минус з вашого карману  :lol: вже ж ніхто не думає що буває по іншому? чи ще думають?)   І ЩО???? я повинен такому аплодувати?  :psih:  Бред! Ви взагалі в курсі скільки срання впихують в землю шукаючи та добуваючи нафту? Це ще навіть до того як з неї зроблять бензин. Я вже не хочу нагадувати про події в Мексиканській затоці...... }-)
Славута 1,3Li 2009
ЭБУ М10.3+  М113111SL132022         
исправ.MIKAS11.0.AEC 02.33.111Dec2

vladishtm

Цитата: ВКБ від 24 Листопада 2021, 10:06:21буде лямбда<1.
Показники вліво і в право від 1 то кисень у трубі.
Так тема вже реалізована. Взагалі то якщо вірити авторам, то сама ідея про зрозумілий і наглядний інтерфейс, та абсолютну незалежність від марки авто і двигуна заслуговує на похвалу. Тут мабуть тільки Володимир міг би таке створити.
http://multi-set.ru/index.php?option=com_content&task=view&id=13&Itemid=1
Славута 1,3Li 2009
ЭБУ М10.3+  М113111SL132022         
исправ.MIKAS11.0.AEC 02.33.111Dec2

ВКБ

Цитата: vladishtm від 24 Листопада 2021, 16:29:40
От скажіть мені, як може подобатись це?  :dunno: :psih:
Цитата: ВКБ від 24 Листопада 2021, 10:07:48які хімічно спалюють (окислюють) бензин
А це?
Цитата: ВКБ від 24 Листопада 2021, 10:07:48перетворюють з (ккд у 85 % від бензину до коліс)
:psih:  Вдумайтесссссяяяяя!  Вам і далі навязують засирання повітря яким дихаемо через продовження добичі, виробництва і спалення вуглеводів, причому прямо кажуть що ви ще втратите -15% ККД (і звісно ж це минус з вашого карману  :lol: вже ж ніхто не думає що буває по іншому? чи ще думають?)   І ЩО???? я повинен такому аплодувати?  :psih:  Бред! Ви взагалі в курсі скільки срання впихують в землю шукаючи та добуваючи нафту? Це ще навіть до того як з неї зроблять бензин. Я вже не хочу нагадувати про події в Мексиканській затоці...... }-)

Річ то в тому , що зараз шмалимо з 20% ккд, а це 85% з енергії палива вкрутний момент. З двох какашек обирають менш смердючу і більш зручну, тим більше що нафти ще дофіга. А от балони з воднем возити і заправлчти  ну брєд.
АКБ заряджати часами - ну брєд.
СО2 людина за добу викидає 1кг.
Тому якщо розхід бензу з 7л/100стане 1,5л/100 то це подарунок. При тому що в авто додасться паливні елепенти скринька, менший бак і електромотор ...
Постраждають трохи але не повністью нафтовики і виробники моторів і запчастин. Прийдеться редутнутись в нову тему .
Якщо ти в авто, то все в тебе добре -  ти жируєш.

vladishtm

Цитата: ВКБ від 24 Листопада 2021, 16:36:22СО2 людина за добу викидає 1кг.
Ви трохи все ж відчуйте різницю -що викидає бензин, а що жива істота видихає. (яка до речі могла бі деревця посадити. Ну якщо по..й як житимуть правнуки і кого матом крити будуть..... :dunno: але це не весело  :hysterics:
Цитата: ВКБ від 24 Листопада 2021, 16:36:22А от балони з воднем возити ну брєд
Звісно бред, світити лампочкой від 16 чернобилів під задницею то нам якось не помітно.
Славута 1,3Li 2009
ЭБУ М10.3+  М113111SL132022         
исправ.MIKAS11.0.AEC 02.33.111Dec2

drone

Цитата: ВКБ від 24 Листопада 2021, 16:36:22
А от балони з воднем возити і заправлчти  ну брєд.
То есть возить баллон с газом под днищем - это ок, а вот баллон с водородом - бред? Это при том, что последний выдерживает попадание пули калибром 12.7 которая прошивает БТР.
Что вы будете делать в машине с углеродом который остается от бензина? А вот на заводе он идет как ценное сырье для упомянутых выше баков, сверхпрочных и легких кузовов для автомобилей и тэдэ А в будущем, когда его будет много, можно подумать и про реализацию космического лифта.
Больной c синдромом Дауна защитил диплом по истории Украины
"Картина мира вдруг начала сходиться,
Теперь у меня есть мнимая единица"