Датчик скорости (МегаПанель)

Автор Алексей, 25 Березня 2010, 01:05:33

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

screamingman

ДОбре, тоді питання друге. Як від того захиститися? Маю думку поставити захист моторного відсіку. Ше шо можна зробити?

Анатолій

Цитата: screamingmanчисто теоретично розумно. там є такий чотиригранник і якшо його не повністю закрутити, то можуть злизатися грані на шестерні приводу, але я такого ше не зустрічав.
ПС. до речі не пам\"ятаю, чи питав, але хто шо думає, звідки на роз\"ємі датчика може взятися рідина? Масло виключив, датчик знизу, там де стержень сухий. Мокро тільки зверху на роз\"ємах.
Сапун КПП, якщо перелив масло, десь після 200км безперервної їзди парує,
бензопомпа, якщо карбюратор, парує, конденсат зализує по шлангах і скапує,
кришка клапанного, хронічно сочиться, по-під карюротором...
В першу чергу подивися по низу шлангів, чи не висять крапельки, тоді побачиш, звідки

screamingman

Та вже дивився і на холодну і після пару десятків км мацав шланги. Всі сухі. Скапує охолоджуюча білясапуна, але далі не доходить. Біля датчика всьо сухо.холєра його знає.

Анатолій

Цитата: screamingmanТа вже дивився і на холодну і після пару десятків км мацав шланги. Всі сухі. Скапує охолоджуюча білясапуна, але далі не доходить. Біля датчика всьо сухо.холєра його знає.
А через сам привід пара масла не може попадати назовні і конденсуватися на корпусі?

screamingman

Цитата: TSA
Цитата: screamingmanТа вже дивився і на холодну і після пару десятків км мацав шланги. Всі сухі. Скапує охолоджуюча білясапуна, але далі не доходить. Біля датчика всьо сухо.холєра його знає.
А через сам привід пара масла не може попадати назовні і конденсуватися на корпусі?
Я більше схиляюся до думки шо то тече шланг порскалки. вчора купив. нині заміню і шось буду шаманити шоб не текло. потім вже буду міняти датчик. хоча сумніваюся шо то в ньому справа.

Анатолій

Цитата: screamingmanЯ більше схиляюся до думки шо то тече шланг порскалки. вчора купив. нині заміню і шось буду шаманити шоб не текло. потім вже буду міняти датчик. хоча сумніваюся шо то в ньому справа.
Не повинно би. В моєму випадку, диск датчика мав маслянистий наліт. Я його акуратно (без фанатизму) протер, підтиснув контакти колодки, щільно посадив на місце, і проблема ніби зникла... Спробуй.

screamingman

зі сторони коробки датчик сухий. так шо масло відміняється.

Сергій

Пацики в мене от така проблема. Панель з тахометром двигун карбовий, тахометр працює добре а швидкості не показує взагалі і кілометрів не рахує. Купив новий датчик підключив, включив зажигання кручу пальцями стрілка спідометра всеодно лижить мертво, з старим датчиком також так пробував всеодно те саме.
І що це може бути???
098-150-08-08
097-979-57-47

Сергій

Пацики в мене от така проблема. Панель з тахометром двигун карбовий, тахометр працює добре а швидкості не показує взагалі і кілометрів не рахує. Купив новий датчик підключив, включив зажигання кручу пальцями стрілка спідометра всеодно лижить мертво, з старим датчиком також так пробував всеодно те саме.
І що це може бути???
098-150-08-08
097-979-57-47

Василь

Авто - ЗАЗ-110307 1,2S 2003 р.. Пробіг - 30 500 км.

screamingman

Цитата: В@сильСпідометр.
Не обов\"язково. Це може бути пальоний датчик, могла відійти фішка інформаційного дроту на колодці приборки, можуть коротити дроти, а може і сам спідометр. Занеси спершу спідометр на тестування.

screamingman

Нині ні з того ні з сього знов запрацював спідометр.))) Я вже аж рознервувався. Думав міняти датчик, а тепер знов собі голову треба сушити. Блін поміняю нафіг всю проводку біля датчика!

Александр.

завтра прозвоню, мож и оборвало, да и подсветка не пашет, ладно пойдет спать. спс  :)
Полировка стекол под линзы, фары \"под ключ\", готовые комплекты для самостоятельной установки.Ксенон, линзы.
068-458-32-83,  [email protected], Александр.
группа [url]http://vk.com/public52258265[/u

Александр.

Посмотрел, все норм, ниде ничего не порвано, кста датчики темп и бенза тоже не пашут, сегодня ездил на слух ьез таха и спидометра  :D бамперу кирдык, птф тоже полетели, но и не жалко, все равно поржавели все осталное целое, дороги на донецк это жопа, оч много поворотов почти на 90 грудусов, а на некоторых даже нет отражателей, где я влетел, нет знаков, но зато там спецом глины навезли, чтоб если мол слетаешь, то мягко было. и еще наш ближний гамно, нуно ставить по весне ксенон. и тормозилки тож калловые, да колеса тоже.... :)
Полировка стекол под линзы, фары \"под ключ\", готовые комплекты для самостоятельной установки.Ксенон, линзы.
068-458-32-83,  [email protected], Александр.
группа [url]http://vk.com/public52258265[/u

АнтохА

ксенон гамно, а лампы обычные вашпе гамнисче.

Проверь +12В на 1 клемке белого разъема и на красном 9 и 10 -корпус