Славута 1.2Li 2008 рік Паннакота-2 (Володимир)

Автор Володимир, 07 Квітня 2010, 13:04:46

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачів і 2 Гостей дивляться цю тему.

Sergik32

Старііііієш друзяко, он воно шо, тут не діло в темноті і холоді, коли був молодим то можна було сутками в гаражі крутити гайки, по собі знаю, а зараз уже не тоооо.
Лучше Slavuta может быть Rolls Royce Phantom, всё остальное есть ошибка автопрома.
[img]http://www.calorizator.ru/line/07848Hdf000KPRh9GD0YHRjCDQstC(0LTQuNGC0Ywg0

Володимир

Цитата: Sergik32 від 25 Листопада 2020, 12:10:38
Старііііієш друзяко, он воно шо, тут не діло в темноті і холоді, коли був молодим то можна було сутками в гаражі крутити гайки, по собі знаю, а зараз уже не тоооо.
Ой не кажи, я колись гаража не мав, але як треба було щось в машині зробити, вночі сидів але зробив, а зараз гараж всі умови а бажання нема.
Мої бортжурнали: Славута; Ford Fusion

ВКБ

Володя, купи клзу або кіз, поживи з ними в хаті, а потім продай. Потім на гараж як на свято коли треба і не треба )) Це звісно аналогія. 
Я теж тросики хочу в славутомотокаляску поставити, дсь сваркою шваркнуть, дзеркало обігрів відремонтувати, задній обігрів, шваркнуть сваркою штани фланеуь і вихлопну укріпити, фаркоп зробити, фарбанути авто..наче потроху і можна за літо....та де там..купив за штуку баксів диван з суперовими матеріалами 2×2м розкладний і фіг мене тепер з нього зняти... :-D :-D :-D
Якщо ти в авто, то все в тебе добре -  ти жируєш.

Toris

З такими тенденціями скоро будете славутки на СТО ремонтувати. :-D

Володимир

Цитата: Toris від 25 Листопада 2020, 14:48:49
З такими тенденціями скоро будете славутки на СТО ремонтувати. :-D
Я в ремонт здаю тільки те що не можу зробити сам через брак досвіду чи відсутність обладнання, але маю таку вдачу що з першого разу ще жодного разу не робили.
Мої бортжурнали: Славута; Ford Fusion

ВКБ

Цитата: Володимир від 25 Листопада 2020, 15:13:56
Цитата: Toris від 25 Листопада 2020, 14:48:49
З такими тенденціями скоро будете славутки на СТО ремонтувати. :-D
Я в ремонт здаю тільки те що не можу зробити сам через брак досвіду чи відсутність обладнання, але маю таку вдачу що з першого разу ще жодного разу не робили.
Я думав я один такий везучий )) І бортував би сам заради розваги ))
Якщо ти в авто, то все в тебе добре -  ти жируєш.

Sergik32

якщо в техніці не бум-бум то тоді в ремонт і віриш що все зроблено, а от коли знаєш шо дда як то хтоб її не робив ти всерівно побачиш якісь блохи і в голові зразу "ну йо... тво...  ать нехай ну шо за олень так робить"
Лучше Slavuta может быть Rolls Royce Phantom, всё остальное есть ошибка автопрома.
[img]http://www.calorizator.ru/line/07848Hdf000KPRh9GD0YHRjCDQstC(0LTQuNGC0Ywg0

Toris

Мій колега як загнав свого сенса на СТО, то стояв поруч у спецовці, дивився, підказував і допомагав. Каже, щоби не халтурили.

Sergik32

таких "помогал" не люблядь у них коронна фраза, то забирай і ...бись сам з нею якшо такий вумний
Лучше Slavuta может быть Rolls Royce Phantom, всё остальное есть ошибка автопрома.
[img]http://www.calorizator.ru/line/07848Hdf000KPRh9GD0YHRjCDQstC(0LTQuNGC0Ywg0

Toris

Цитата: Sergik32 від 26 Листопада 2020, 14:26:20таких "помогал" не люблядь у них коронна фраза, то забирай і ...бись сам з нею якшо такий вумний
Перед тим вони щось йому там захалтурили, після чого погодились на усі його умови. Мабуть, колега був дуже переконливий. :-D

Володимир

Цитата: ВКБ від 24 Листопада 2020, 12:41:43
Мабуть простіше зварити і відкалібрувати рамку і самому развал і сходження зводити до кромок дисків тавробубликів простими замірами від елементів рамки . Дажина то всього 1.4м.буде приблизно.
Схоже що таки доведеться переробляти самому, пробував дзвонити по СТО Тернополя, то дуже вибачаються і кажуть що таке авто не обслуговують. Треба піти в магазин купити пару дзеркал щоби зробити собі оптичний стенд.
Мої бортжурнали: Славута; Ford Fusion

Володимир

#926
59030 км.

Черговий розвал/сходження, на цей раз таки виішив робити сам, бо толку з тих СТО нема, то гайки не дотягнуть, то різьбу позривають і забудуть сказати, то стенд не відкалібрований.

Зробив собі отаку штуку щоби міряти розвал та сходження, розвал міряю з допомогою рідинних датчиків рівня, а сходження з допомогою лазера та двох лінійок з переду і ззаду машини, по різниці відстаней між точками на лінійці беру тоді з таблиці сходження.


Після останнього СТО в мене був такий результат.

Ліве колесо розвал вийшов +45" (На стенді ставили +15"), до першої мітки 30" і плюс ще половина.


Праве колесо приблизно -15" (На стенді ставили +15").


Сходження було чи то -20" чи то -30 хв (На стенді ставили -10), точно не впевнений бо щось був трохи наплужив з положенням лінійок.

Розвал ставив по +15" хоча можливо вийшло трохи менше бо підставки під фланцями були без шарнірів, сходження -8". В процесі було зірвано одну гайку на розвальному болті, бо заводські на розвалних болтах одноразові, лиска зрізає різьбу.

В результаті руль чітко по середині, на зимовій резині в теплу погоду дорогу тримає добре, раніше ще на літній якось тримало дорогу, а на зимовій було трохи страшнувати їздити.

----------

Згадав що в бардачку вже місяць катається резинка https://aliexpress.ru/item/32724276259.html?spm=a2g0s.9042311.0.0.1c2e33edU9ZOJ8 яку я купив на алі, наклеїв над щілиною ляди щоби трохи піднімати потік над щілиною. Розганяв авто до 115 кмг, то свисту ляди не чув, навпаки на такій швидкості було тихіше ніж при 80-90 кмг, можливо ще залежить від напрямку та швидкості вітру, але наразі у нас таких сильних вітрів нема.







Мої бортжурнали: Славута; Ford Fusion

ВКБ

Володя гайки М12×1,25 треба саморобні подовжені, або гайки наддовгої серії по ГОСТ чи ДСТУ. Тоді тягнути можна норм.
Якщо ти в авто, то все в тебе добре -  ти жируєш.

Володимир

Цитата: ВКБ від 21 Грудня 2020, 15:09:46
Володя гайки М12×1,25 треба саморобні подовжені, або гайки наддовгої серії по ГОСТ чи ДСТУ. Тоді тягнути можна норм.
Розвальні болти зараз йдуть в комплектації з такою гайкою, купляв такі самі на запас то ніби норм, крутив накидними ключами з воротком 25 см то всі гайки цілі.

Мої бортжурнали: Славута; Ford Fusion

ВКБ

Херня це все зі стандартними гайками. Тобі наточити подовжених М12×1,25, як і М8×1 і М10×1? Або замов токарю десь на місцевості. В продажу рідко бувають. А шестигранник саме воно Сталь 35 в стадії поставки без термічки  норм тримають, а якщо кальнути самому і в духовці відпустити...то взагалі бімба.
Якщо ти в авто, то все в тебе добре -  ти жируєш.