Славута 1.2Li 2008 рік Паннакота-2 (Володимир)

Автор Володимир, 07 Квітня 2010, 13:04:46

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачів і 3 Гостей дивляться цю тему.

Сволочь

"Мечта рабов-рынок, где можно было бы покупать себе господ" Станислав Ежи Лец

Володимир

Цитата: ВКБ від 21 Грудня 2020, 17:40:46
Херня це все зі стандартними гайками. Тобі наточити подовжених М12×1,25, як і М8×1 і М10×1? Або замов токарю десь на місцевості. В продажу рідко бувають. А шестигранник саме воно Сталь 35 в стадії поставки без термічки  норм тримають, а якщо кальнути самому і в духовці відпустити...то взагалі бімба.
Нафіга так заморочуватись коли можна в автомагазині купити готові.

"Гайка М12х1.25 балки передней 2101".


"Гайка М12х1.25 головки блока 3302 402дв,ГАЗ 53,УАЗ"


На біду можна і таку закрутити "Гайка М12х1.25 колеса 2121 Нива Белебей"


В мене тих гайок вже є з запасом, більше того я ж не розраховую розвал робити щомісяця.
Мої бортжурнали: Славута; Ford Fusion

ВКБ

Якщо ти в авто, то все в тебе добре -  ти жируєш.

Володимир

Цитата: ВКБ від 22 Грудня 2020, 10:14:47
Нєєє, у мене в 1,5 довжини довші  :psih:
Якщо мені не хватило сили зірвати різьбу на оцих, то навіщо перейматись?

Мої бортжурнали: Славута; Ford Fusion

Володимир

Поїздив трохи в мокру погоду, після того як машина трохи заляпалась можна глянути як працює резинка біля щілини ляди, як бачимо на фото дах та резинка в грязюці, ляда залишилась чистою, значить повітряний потік проходить над щілиною.



Мої бортжурнали: Славута; Ford Fusion

Володимир

Потік насос омивача, на заміну купив від ланоса, від рідної конструкції відмовився по причині важкості доступу і монтажа, наявність ВУТ не дає можливості засунути туди руки та викрутку, а газовий редуктор повністю перекриває огляд. Рідний міг би ще працювати, але криворукий зборщик не засунув до кінця в посадочне місце манжету, частина робочої поверхні попала на лиску  вала ротора, з часом лиска зробила свою справу.

Насос аврора, йшов в комплекті з ущільнювальною резинкою, отвір сверлив ступінчатим сверлом до діаметра 20 мм


Мої бортжурнали: Славута; Ford Fusion

Ivan1988

Цитувати виділене... купив від ланоса...Насос аврора

У меня такой отработал где-то 3 месяца, ну как отработал, просто простоял почти все время без работы, и сдох. Потом ставил ещё несколько известных китайских насосов и все выходили из строя очень быстро. А вот последний работает уже 2 года, и что интересно он как бы без имени, продавался без коробки и маркировок на нем нет никаких.

Romka

Аврора, имхо, все делает низкого качества. Патрубки 1,5 года жили, мотор редуктор дворников - 3 года.
Slavuta BRABUS 1.3L LPG 4

Володимир

Я незнаю хто робить якісні, але судячи з відгуків на сайті деталі.зп цей ходить саме довше.
Мої бортжурнали: Славута; Ford Fusion

Romka

То це добре, завжди є виключення з правил. Хай служить весь вік Славки.
З наступаючим Новим роком!
Slavuta BRABUS 1.3L LPG 4

Володимир

Купив на аліекспрес окуляри для нічної їзди, ніякої поляризації, тупо кольоровий світлофільтр. Мав дві нічні поїздки, то таки реально працюють, зустрічні не сліплять навіть на дальньому, очі примружувати не потрібно, після проїзду зустрічної машини дорогу видно зразу, без окуляр після говноксенону проходив якийсь час на адаптацію.

Мої бортжурнали: Славута; Ford Fusion

igo61

У меня подобные, только ещё и диоптрийные, лет десять уже. Классная штука. Только зимой снег какой-то слишком яркий в темноте кажется - надо привыкать.
Куда ты скачешь, гордый конь, и где откинешь ты копыта?

User2108

Цитата: Володимир від 11 Січня 2021, 11:24:14
Купив на аліекспрес окуляри для нічної їзди, ніякої поляризації, тупо кольоровий світлофільтр. Мав дві нічні поїздки, то таки реально працюють, зустрічні не сліплять навіть на дальньому, очі примружувати не потрібно, після проїзду зустрічної машини дорогу видно зразу, без окуляр після говноксенону проходив якийсь час на адаптацію.


є посилання на продавця? сіко вийшло?

Toris

Цитата: igo61 від 11 Січня 2021, 11:31:25У меня подобные, только ещё и диоптрийные, лет десять уже. Классная штука. Только зимой снег какой-то слишком яркий в темноте кажется - надо привыкать.
А де брали діоптрійні?

igo61

Стёкла покупал в Днепре (ездил к родне), в "Оптике", -2,5дптр - надыбал случайно. Оправу нашёл в своём городе. Собирали в местной "Оптике" с соответствующими замерами морды. Через полгода увидел на местных "лотках" готовые желтые очки с -3дптр своего размера - тоже прикупил на всякий слючай.
Куда ты скачешь, гордый конь, и где откинешь ты копыта?