Аммортизаторы

Автор Женя, 12 Липня 2008, 22:00:47

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Toris

Цитата: YUKON від 27 Березня 2018, 11:51:48В тебе дивлюсь тож папередніка треба лопатою тирити, щоб аж вкакунькався! Це ж треба отаку дурь втулити. Набери мож до нього, нехай віддіасть рідні пружини...да докупиш рідні стійкі...да поставиш...да будеш хоч норм їздити! Ну куди воно ото годиться, знову ліпити вазівські стійки на таке легке авто???
Нормальний попередник, все чесно росповідає, машину робив під себе: почали сину хату ремонтувати, то підсилив Славутика, щоби часом щось привезти.

YUKON

Цитата: Toris від 27 Березня 2018, 12:58:58
Цитата: YUKON від 27 Березня 2018, 11:51:48В тебе дивлюсь тож папередніка треба лопатою тирити, щоб аж вкакунькався! Це ж треба отаку дурь втулити. Набери мож до нього, нехай віддіасть рідні пружини...да докупиш рідні стійкі...да поставиш...да будеш хоч норм їздити! Ну куди воно ото годиться, знову ліпити вазівські стійки на таке легке авто???
Нормальний попередник, все чесно росповідає, машину робив під себе: почали сину хату ремонтувати, то підсилив Славутика, щоби часом щось привезти.
Це Славута чи МАЗ???Нашо ліпити...небось ще й фаркоп встановлений! }-)

Toris

Цитата: YUKON від 27 Березня 2018, 13:00:50Це Славута чи МАЗ???Нашо ліпити...небось ще й фаркоп встановлений! }-)
На жаль, фаркопа немає.

YUKON

Цитата: Toris від 27 Березня 2018, 13:05:10
Цитата: YUKON від 27 Березня 2018, 13:00:50Це Славута чи МАЗ???Нашо ліпити...небось ще й фаркоп встановлений! }-)
На жаль, фаркопа немає.
Нажаль? Та думаю на радість, що папєрєднік, ще й причіпом не рвав автошку! І так натулив всякої всячини!
Всі оці "переробкі" дуже знижають запас міцності кузова в рази!

Toris

Цитата: YUKON від 27 Березня 2018, 14:22:42Нажаль? Та думаю на радість, що папєрєднік, ще й причіпом не рвав автошку! І так натулив всякої всячини!
Всі оці "переробкі" дуже знижають запас міцності кузова в рази!
Тріщин не знайшли, геометрія в нормі, багажник не м'ятий і чистенький. А фаркоп доведеться тулити, якщо буду возити літачка. :)

Сволочь

На Славку задние аморты подходят от Мицубиси Галанта 33.
"Мечта рабов-рынок, где можно было бы покупать себе господ" Станислав Ежи Лец

Володимир

Цитата: YUKON від 27 Березня 2018, 14:22:42
Всі оці "переробкі" дуже знижають запас міцності кузова в рази!
Правильний фаркоп і причіп вирішує такі проблеми.
Мої бортжурнали: Славута; Ford Fusion

YUKON

Цитата: Сволочь від 27 Березня 2018, 15:24:11
На Славку задние аморты подходят от Мицубиси Галанта 33.
Вітя...ну галант...даж старенькій ну нічім не легше тієї ж 10-кі ВАЗівської...а відповідно калібровка стійок буде в дисбалансі з передніми. Ну незнаю...

Valeriy

Делал развал и мастер сказал что нерабочий передний правый амортизатор. Посоветуйте хороший амортизатор.

vol4ok7

Цитата: Valeriy від 13 Травня 2018, 13:48:23
Делал развал и мастер сказал что нерабочий передний правый амортизатор. Посоветуйте хороший амортизатор.
Почитай тему(хоть последних 20-30 страниц)!И еще менять надо два,а не один!Больше всего хвалят вставки Каяб,это если аморты у тебя разборные...

Valeriy

Цитата: vol4ok7 від 13 Травня 2018, 15:37:39
Цитата: Valeriy від 13 Травня 2018, 13:48:23
Делал развал и мастер сказал что нерабочий передний правый амортизатор. Посоветуйте хороший амортизатор.
Почитай тему(хоть последних 20-30 страниц)!И еще менять надо два,а не один!Больше всего хвалят вставки Каяб,это если аморты у тебя разборные...
Спасибо, но я не миллионер менять два...буду менять один. Стоит у меня Агат спорт красный

ZaVa

Скупий платить двічі, а лох все життя....
\"Славута\" 1,2 Li , 2006г ,   М10.3

Vadim_K

Цитата: Valeriy від 13 Травня 2018, 18:09:26
Цитата: vol4ok7 від 13 Травня 2018, 15:37:39
Цитата: Valeriy від 13 Травня 2018, 13:48:23
Делал развал и мастер сказал что нерабочий передний правый амортизатор. Посоветуйте хороший амортизатор.
Почитай тему(хоть последних 20-30 страниц)!И еще менять надо два,а не один!Больше всего хвалят вставки Каяб,это если аморты у тебя разборные...
Спасибо, но я не миллионер менять два...буду менять один. Стоит у меня Агат спорт красный
Ну так если не миллионер и стоит агат спорт, то такой и нужно устанавливать.
Нафига тогда глупые вопросы задавать?
о96 3о9 98 9о о95 14о 4о 49

Жулик

100% если бабок мало купи один красный агат и не заморачивайся, разницы и не заметишь.
Я раз ездил на агате чорном и синем и тоже разницы не заметил  :-D.
Потом поменял на 2ва красных и тоже не понял чего они спортивные ))) нифига не жоще чо то.

Valeriy

Цитата: Vadim_K від 14 Травня 2018, 10:05:59
Цитата: Valeriy від 13 Травня 2018, 18:09:26
Цитата: vol4ok7 від 13 Травня 2018, 15:37:39
Цитата: Valeriy від 13 Травня 2018, 13:48:23
Делал развал и мастер сказал что нерабочий передний правый амортизатор. Посоветуйте хороший амортизатор.
Почитай тему(хоть последних 20-30 страниц)!И еще менять надо два,а не один!Больше всего хвалят вставки Каяб,это если аморты у тебя разборные...
Спасибо, но я не миллионер менять два...буду менять один. Стоит у меня Агат спорт красный
Ну так если не миллионер и стоит агат спорт, то такой и нужно устанавливать.
Нафига тогда глупые вопросы задавать?
спасибо большое. Так почти и сделал, купил правда не сам Амор в сборе, а лишь к нему вставку.