Прошивки на Мікас (Обговорення прошивок і ЕБК Мікас)

Автор Володимир, 22 Травня 2011, 17:59:30

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Володимир

Цитата: shaporenko7 від 06 Серпня 2017, 15:58:05
После прошивки T7_DK наблюдаются следующие значения https://www.youtube.com/watch?v=caojax8ziSo&feature=youtu.be что то давление очень большое, и двигатель быстро нагревается. Поездил пару раз, расход стал меньше, но если при хх работает нормально двигатель, то при переходе с рабочего режима на нейтраль, идет провал и двигатель глохнет, а иногда и при включении температуры. Корректировал CO XX только при 85 давление падает на норму 300. Показатели после прошивки были 70.160.900       рхх 60
Заливай відео в якомусь іншому кодеку, бо мій браузер HTML5 не підтримує щоби глянути.
Мої бортжурнали: Славута; Ford Fusion

Андрій

Да, підвищувати кути для газу була дурна ідея.
Підвищив на 4 градуси.
Тепер двигун працює дуже гучно (як жужик тарахтить), в якийсь момент часу, може раз в 15-20 км різко жутка детонація, і через пару секунд прекращаєтьяс, потім якийсь час тихо як треба працює, потім трахатить і знову по колу.
Мозги підлаштовуються.
А тепер понизити кути на стандартні, і якназло перестав працювати кабель....
Буду новий шукати :(


[img]http://s

Володимир

Цитата: Андрій від 03 Вересня 2017, 12:30:01
Да, підвищувати кути для газу була дурна ідея.
Підвищив на 4 градуси.
Тепер двигун працює дуже гучно (як жужик тарахтить), в якийсь момент часу, може раз в 15-20 км різко жутка детонація, і через пару секунд прекращаєтьяс, потім якийсь час тихо як треба працює, потім трахатить і знову по колу.
Мозги підлаштовуються.
А тепер понизити кути на стандартні, і якназло перестав працювати кабель....
Буду новий шукати :(
Тут десь є тема про варіатор, я пробував по тому принципу піднімати то ніц доброго, БК періодично малював детонацію. Зараз підняв на 2.5 градуси відносно заводської і більше не лізу.
Мої бортжурнали: Славута; Ford Fusion

shaporenko7

Привет всем, скажите пожалуйста прошивки 111 для славуты 1,3 подходят для славуты 1,2?

vitalij72

На днях решил поменять прошивку на славуте (микас 10.3 ,1.2Л).Но чуть не попал...Скачал прошивки с
http://www.chiptuner.ru/content/dw_ser/ там же взял схему адаптера.Прошивки сток оттуда скорее всего не проверяют. Повезло что вместо 02.30.076 была 02.30.090 а не с другой модели Микаса.Посему решил просматривать заголовки винхексом чего и всем советую,прежде чем шить...На прошивке 02.32..96 (Микас 10.3+) заголовок по адресу 19С60 (105568 десятичный) На прошивках от Микаса 10.3 по адресу 9360 (37728 десятичный)-прошивка 02.30.069 и 9870 (39024 десятичный) для 02.30.090.

P.S Большое спасибо Владимиру за работу над прошивками.На стоке 02.30.069 были проблемы с холостыми (неравномерная работа с подергиванием) сейчас перенес на нее калибры с Т7 Владимира мотор не узнать....

jrr

Здравствуйте.
Посмотрите,  пожалуйста, что не так с прошивкой на сенс 1.3, микас 7.6, бензин, без датчика кислорода.
Прошивка очень экономна в городе на 92 бензине, машина работала без замечаний.
Проездил на ней около 3 т., и вдруг пробила прокладку ГБЦ.
Мотористы  определили, что еще вдобавок подпалены выпускные клапана.
Может прошивка не причем, общий пробег 90т, до неисправности ДК, машина ездила, всегда на родной прошивке, клапана настраивались, всегда вовремя.

Vadim_K

Не знаю сюди, чи в сусідню тему (Тюнінг).
В продовження http://slavuta-club.info/forum/index.php?topic=616.msg504358#msg504358
Відключив ДК на ХХ в декількох варіантах прошивок. GoXX встановив на 55, Gob - 150.
Підвисає РХХ на рівні 47-49 кроків при перегазовці, і включений режим привідкривача. Перегазовка не допомагає. Або треба заглушить і завести знову, або в натяжку перша чи задня з мінімальнім дроселем.
На 3 різних правлених прошивках однаково підвисає РХХ. Геть засмучуюсь. Думаю назад шить заводську 069, там РХХ не підвисає, але ж і роботою на ХХ незадоволений(ДК ріже подачу пального,  ХХ не стабільний, після перегазовки оберти плавають).
Починаю гратись значенням GoXX.
Помічаю дивну(не зрозумілу мені) закономірність підвисання РХХ від значеннях GoXX.
Заводжу авто, ХХ стабільний , декілька разів газую, РХХ нижче 47-49 кроків не опускається, активний режим привідкривача, оберти підвищені.
Зменшую GoXX до 45(ХХ не зовсім стабільний), перегазовую, режим привідкривача вимикається, РХХ опускається на скільки потрібно, оберти ХХ стабільні.
Збільшую GoXX до 50, перегазовую, РХХ нижче 47-49 кроків не опускається, активний режим привідкривача, оберти підвищені.
Зменшую GoXX до 45, перегазовую - все нормально.
Залишаю GoXX 45 і шию попередню прошивку на якій підвисав РХХ при значенні GoXX 55.
При перегазовках РХХ не підвисає, все нормально, за виключенням якості ХХ.
Збільшую GoXX до 50, перегазовую - все нормально, РХХ не підвисає, ХХ майже нормальний.
Збільшую GoXX до 55, перегазовую - все нормально, РХХ не підвисає, ХХ хороший.
По тиску в ресивері(325-330) на ХХ залишаю параметр GoXX  55. При зменшенні або збільшенні значення тиск трохи збільшується. Значення напруги ДК десь на рівні 0,87-0,88.
Після перегазовок оберти зменшуються до ХХ, не підвисають, не плавають. В ходу теж все гаразд.
Два дні покатався - все в нормі.
Чому було підвисання РХХ - не зрозумів. Можливо із-за того що не чистив таблиці адаптації після кожної прошивки. Так і після зміни значення Goх не чистив, а стало все нормально.
о96 3о9 98 9о о95 14о 4о 49

Vadim_K

Цитата: Vadim_K від 22 Лютого 2018, 11:03:29
Не знаю сюди, чи в сусідню тему (Тюнінг).
В продовження http://slavuta-club.info/forum/index.php?topic=616.msg504358#msg504358
Відключив ДК на ХХ в декількох варіантах прошивок. GoXX встановив на 55, Gob - 150.
Підвисає РХХ на рівні 47-49 кроків при перегазовці, і включений режим привідкривача. Перегазовка не допомагає. Або треба заглушить і завести знову, або в натяжку перша чи задня з мінімальнім дроселем.
На 3 різних правлених прошивках однаково підвисає РХХ. Геть засмучуюсь. Думаю назад шить заводську 069, там РХХ не підвисає, але ж і роботою на ХХ незадоволений(ДК ріже подачу пального,  ХХ не стабільний, після перегазовки оберти плавають).
Починаю гратись значенням GoXX.
Помічаю дивну(не зрозумілу мені) закономірність підвисання РХХ від значеннях GoXX.
Заводжу авто, ХХ стабільний , декілька разів газую, РХХ нижче 47-49 кроків не опускається, активний режим привідкривача, оберти підвищені.
Зменшую GoXX до 45(ХХ не зовсім стабільний), перегазовую, режим привідкривача вимикається, РХХ опускається на скільки потрібно, оберти ХХ стабільні.
Збільшую GoXX до 50, перегазовую, РХХ нижче 47-49 кроків не опускається, активний режим привідкривача, оберти підвищені.
Зменшую GoXX до 45, перегазовую - все нормально.
Залишаю GoXX 45 і шию попередню прошивку на якій підвисав РХХ при значенні GoXX 55.
При перегазовках РХХ не підвисає, все нормально, за виключенням якості ХХ.
Збільшую GoXX до 50, перегазовую - все нормально, РХХ не підвисає, ХХ майже нормальний.
Збільшую GoXX до 55, перегазовую - все нормально, РХХ не підвисає, ХХ хороший.
По тиску в ресивері(325-330) на ХХ залишаю параметр GoXX  55. При зменшенні або збільшенні значення тиск трохи збільшується. Значення напруги ДК десь на рівні 0,87-0,88.
Після перегазовок оберти зменшуються до ХХ, не підвисають, не плавають. В ходу теж все гаразд.
Два дні покатався - все в нормі.
Чому було підвисання РХХ - не зрозумів. Можливо із-за того що не чистив таблиці адаптації після кожної прошивки. Так і після зміни значення Goх не чистив, а стало все нормально.

Рано радів. Вчора почало щастя закінчуватись, а сьогодні закінчилось повністю.
Якщо нічого не помішає, то увечері підключу ноут подивитись чи те саме, чи щось новеньке.

Може Мікас глючити?
о96 3о9 98 9о о95 14о 4о 49

Володимир

Мої бортжурнали: Славута; Ford Fusion

Vadim_K

Думав учора знять лог (їздив на снігоборотьбу до матері за 15 км), так не було підвисання обертів.
Приїхав, погазував, а не підвисає. Очистив таблиці адаптації. Погазував - не підвисає.
Приїхав додому - погазував, все в нормі.
Буду спостерігать далі.
о96 3о9 98 9о о95 14о 4о 49

Андрій

Нарешті знайшов вихід, як запустити ChipExplorer на Windows 7.

Качаємо с сайта майкрософт Windows virtual PC
https://www.microsoft.com/ru-ru/download/details.aspx?id=3702

Встановлюємо. В меню пуск після установки знаходимо цю программу, розкриваємо теку і вибираємо
Windows PX mode
програма спитається на завантаження Windows XP Mode
завантажуємо, встановлюємо)
Буде в вікні повноціння Віндовс ХР на ньому встиновити ChipExplorer і можна працювати з прошивками.







[img]http://s

Toris

Цитата: Андрій від 22 Травня 2018, 09:43:08Нарешті знайшов вихід, як запустити ChipExplorer на Windows 7.
<...>
Буде в вікні повноціння Віндовс ХР на ньому встиновити ChipExplorer і можна працювати з прошивками.
Якщо кому не допоможе - рекомендую віртуалити Windows XP на VMware Workstation, там нормальна робота з апаратними портами реального заліза.

Андрій

А навіщо? ChipLoader і на 7кє працює
а вот Explorer ні. Чисто та експлорері прошивку зробити, від офіційнго майкрософта моди. А вже шитися можна через сімаку


[img]http://s

Vadim_K

Вже давно через Windows virtual PC на 7 користуюсь Explorer.
До речі багато зустрічав інформації що 111 прошивка глючна.
Для проби собі завантажив і катаюсь вже близько двох місяців. Все нормально працює, розхід близько 8л/100.
о96 3о9 98 9о о95 14о 4о 49

igormax82

У мене на 111 інколи підвисали обороти ХХ на 1100 об/хв. Хлопці на сто ремонт ГБЦ зробили і чуть мозок не зламали чому оберти тримаються великі. + заводиться авто на ній у мене довше. Знову повернув 096. Жодного глюку.