Зимняя резина

Автор gavryusha, 15 Вересня 2008, 17:28:10

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Жулик

Цитата: Sergik32 від 03 Грудня 2019, 14:29:42
славута настільки точний і чутливий до тиску автомобіль, що навіть не значний розбіг тиску в передніх шинах тягне руля в сторону пункту втормета
100% всегда смотрел на знакомого на грандисе и удивлялся как  можно проверять давление пару рас в сезон  :-D.
На славутке каждую неделю! И в гараже через день!

Sergik32

міряю тиск в шинах осінньом при заміні з літніх на зимові, і весною при заміні зимових на літні, і міряю в тих шинах які буду ставити.  :popcorm:
Лучше Slavuta может быть Rolls Royce Phantom, всё остальное есть ошибка автопрома.
[img]http://www.calorizator.ru/line/07848Hdf000KPRh9GD0YHRjCDQstC(0LTQuNGC0Ywg0

Romka

Меряю давление при переобувке, перед поездкой более 200 км, при резком похолодании.
Slavuta BRABUS 1.3L LPG 4

ВКБ

Міряю через два дні, особоиво в холод, бо на одному і тому ж диску спускає. І вдвічі менше на іншому.
Якщо ти в авто, то все в тебе добре -  ти жируєш.

KOT

Я наверно раз 30 за 10 лет на славуте давление в шинах мерял, обычно после того как переобуюсь или когда кажется что колесо сдулось больше чем остальные.

drone

Все ж Днепрошина она же satoya она же estrada samurai - классная резина для снега. Гребет шо дурная. Правда у меня липучка за лед держится хреново (может сказывается возраст в 7 лет). Нужно будет ошиповать, а то после посадки догребает до льда, а дальше не может схватить чтоб тронуться даже не небольшой горке. Ну и она не для высокой скорости. Но одном колесе грузики 50+30 при допустимой норме в 100.
Больной c синдромом Дауна защитил диплом по истории Украины
"Картина мира вдруг начала сходиться,
Теперь у меня есть мнимая единица"

ВКБ

Дрон зніми ті грузики, викинь.
Якщо ти в авто, то все в тебе добре -  ти жируєш.

drone

Больной c синдромом Дауна защитил диплом по истории Украины
"Картина мира вдруг начала сходиться,
Теперь у меня есть мнимая единица"

ВКБ

Не потребує балансування такі малі діаметри, шикарне базування на 3 точки і якість сучасної конкуруючої гуми щодо рівностінності. Самоцентровка шини. Більше навішають похибку від базування на апарат, похибка самого апарата, похибка перехідної оснастки,  і похибка розрахунку радіусу обода кули той груз ціпляється, що має значення.
Якщо ти в авто, то все в тебе добре -  ти жируєш.

Toris

ВКБ, коли мені порадили правильну шиномонтажну точку з правильною плитою (чи що там у них) під наші колеса, то їхні грузики завжди забирали вібрацію на швидкостях понад 90 км/год. Так шо не нада ля-ля, у природі існують також інші розумні люди, які знають свою справу. :P

Алекс

Цитата: Toris від 10 Лютого 2021, 16:37:10наші колеса, то їхні грузики завжди забирали вібрацію на швидкостях понад 90 км/год. Так шо не нада ля-ля, у природі існують також інші розумні люди,
А есть финишная балансировка,на авто ....не снимая колес ...
Славута 1.3Li 2006 г ГБО 4
 ЗиЛ-4331 прицеп ГКБ-8328

igo61

Цитата: ВКБ від 10 Лютого 2021, 16:08:56
зніми ті грузики, викинь.
Слов нет.  :psih:  :facepalm:  :wacko:  :fool:
Куда ты скачешь, гордый конь, и где откинешь ты копыта?

ВКБ

Не балансую і горя не знаю. Той дисбаланс як жуйка на ботінку. Жодних пробоем і вібрацій.
Забув сказати, тормозні диски проточені бо була неспіввісність диску і концентричності отворів.
Апарат як враховує куди на колесо в мм аід центру на борт ставити?
Якщо ти в авто, то все в тебе добре -  ти жируєш.

Vitaliy.

Цитата: ВКБ від 10 Лютого 2021, 17:21:08Не балансую і горя не знаю. Той дисбаланс як жуйка на ботінку. Жодних пробоем і вібрацій.
Если ездить на первой второй по селу, по грязи, то таки согласен. Я сам себе балансирую, колёса не дрожат.
Цитата: ВКБ від 10 Лютого 2021, 17:21:08Апарат як враховує куди на колесо в мм аід центру на борт ставити?
Ну так его же умные люди изобретали.
Занимаюсь ремонтом авто.Радиолюбитель.Электрика и не только.
Я предпочитаю делать в своей жизни то, что мне нравится. А не то, что модно, престижно или положено.
 рус иван пнх

User2108

Цитата: ВКБ від 10 Лютого 2021, 17:21:08
Не балансую і горя не знаю. Той дисбаланс як жуйка на ботінку. Жодних пробоем і вібрацій.
Забув сказати, тормозні диски проточені бо була неспіввісність диску і концентричності отворів.
Апарат як враховує куди на колесо в мм аід центру на борт ставити?
:facepalm: