Эх дороги

Автор Валерий, 05 Травня 2013, 11:49:47

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Сволочь

Цитата: Toris від 11 Квітня 2018, 09:00:51
Цитата: Сволочь від 11 Квітня 2018, 08:52:33А ничего, что мы на "бесплатные" дороги платим от 6 грн с каждого литра топлива?
А трошки натиснути на Труханова пробували?
А Львівськє сміття вжє розпихали?*
"Мечта рабов-рынок, где можно было бы покупать себе господ" Станислав Ежи Лец

Toris

Цитата: Сволочь від 11 Квітня 2018, 12:57:24А Львівськє сміття вжє розпихали?*
Сміття їздити не заважає. І чого Ви одразу в пляшку лізете? В нас влада вже потроху прислухається до народу, хоча так не завжди було. От я й поцікавився, як там справи.

Сволочь

Цитата: Toris від 11 Квітня 2018, 13:03:10
Цитата: Сволочь від 11 Квітня 2018, 12:57:24А Львівськє сміття вжє розпихали?*
Сміття їздити не заважає. І чого Ви одразу в пляшку лізете? В нас влада вже потроху прислухається до народу, хоча так не завжди було. От я й поцікавився, як там справи.
Не бойтесь, не лучше чем у Вас. Хотя ...
"Мечта рабов-рынок, где можно было бы покупать себе господ" Станислав Ежи Лец

Валерий

От взяти одеську трасу.постійно її капітально роблять скільки памятаю.там де зробили через пару років роблять по новому.і так по кругу.підсумок ні дороги нема ні грошей. На це бабло що розікрали можна було побудувати рядом нормальну дорогу.ну це в нормальні країні.а не у нас.і так у нас кругом.
глаза боятся, а руки делают. Ремонтно строительные работы

Алекс

 Житейский опыт подсказывает,шо начнутся платные дороги в/на UA c Одесса -Киев  и западное направление ,на Чоп
Т е слегка усовершенсвуют -украсят и поставят шлагбаумы-будки .
Белорусы немножко умнее сделали,по словам .Взяли деньги у всемирного банка ,или у китайцев,и стоят заново дорогу

Для своих и союза :-)  бесплатно,до 3.5 тонн
Славута 1.3Li 2006 г ГБО 4
 ЗиЛ-4331 прицеп ГКБ-8328

Алекс

У нас начали капремонт дороги Кучурган Лиманское Граденицы Овидиополь
Как надолго ее хватит  :facepalm: под зерновозами -вопрос   :wacko:



Славута 1.3Li 2006 г ГБО 4
 ЗиЛ-4331 прицеп ГКБ-8328

Игорь

Цитата: vol4ok7 від 10 Квітня 2018, 22:41:57
Цитата: Сергей від 26 Вересня 2017, 21:48:35
Надежда Савченко попала в аварию на многострадальной николаевской трассе " Н-14"   :-D
https://www.0512.com.ua/news/1807523?utm_referrer=https%3A%2F%2Fzen.yandex.com

Кстати каждый год езжу в Одессу по этой дороге-это жопа .... :-D }-)
В 2015 г. летом тоже по незнанию о состоянии "дороги" поехал этим направлением в Николаев из Харькова. Проклял всех и всё. Назад вернулся через Кривой-Рог и Днепр с радостной улыбкой.
Королевский синий. 1,2Sі.2008г.

YUKON

В продовження нашого з Жуліком спілкування, на тему, яку порадити Торісу резину викладую фото наших "танкивих полігонів" для автомобілів, і тут вже все одно яка резина, тут треба танк, і не факт, що він "це" витримає:
Це в нас дорога до одного з сіл району, насолоджуємось

В центрі міста є отакий рекламний "проспект":


...його встановлено ось біля отакого:






...а це наша пані мер(навпроти Ланоса), виражає свою "занепокоїність" станом шляхів міста:








Vitaliy.

У нас местами такие же были, или ещё хуже... года три назад.
Занимаюсь ремонтом авто.Радиолюбитель.Электрика и не только.
Я предпочитаю делать в своей жизни то, что мне нравится. А не то, что модно, престижно или положено.
 рус иван пнх

Сволочь

Съездил на "гробки" угробил рулевую.
"Мечта рабов-рынок, где можно было бы покупать себе господ" Станислав Ежи Лец

Dimon4ik90

Жаль что не сфоткал колдобины на трассе  Куйбышево- Бердянск . Те фотки сверху ещё норм по сравнению с теми ямищами что мне пришлось проехать. Я был в шоке!!  Такое ощущение что  арт- обстрел эта дорога пережила. Кто может будет ехать на Бердянск через Куйбышево или Андреевку? Просьба или воздержаться от поездки ,или быть очень,очень осторожным.

YUKON

Цитата: Salek від 18 Квітня 2018, 21:23:59
YUKON Да у вас там дороги пипец!
Чего стоит вечно залитый водой кусок от автовокзала в сторону Пирятина.
Cуть в тому, що немає жодного кварталу в місті де можливо проїхати щоб не крутити баранку, жодного кварталу.
А на рахунок згаданого тобою Пирятина...я на кожного вихідного катаюсь в ту сторону...викладу фото...в тебе мову відбере від побаченого. Відрізок траси метрів 50, по всій ширині полотна ні асфільту, ні щебню...тік пісок...авто хоч перенось.
Відносно калюжі біля автовокзалу...ну ти ж їздив і забув спамятати ,що тая калюжа ще метрів 450-500...з переривами невеликіми. І повір...всім пофігу(я за всіх владників).
І ременякі ГРМ тобі треба :-D що будучи в місті, ти не набрав і ми не попили кави.

YUKON

Цитата: Salek від 19 Квітня 2018, 09:08:50
Цитата: YUKON від 19 Квітня 2018, 08:51:19
Відносно калюжі біля автовокзалу...ну ти ж їздив і забув спамятати ,що тая калюжа ще метрів 450-500...з переривами невеликіми.
Какой казёл там строил!Дорога ниже остального и нет водоотлива.
А в Прилуках вообще ливнёвка есть?
Цитата: YUKON від 19 Квітня 2018, 08:51:19
що будучи в місті, ти не набрав і ми не попили кави.
Не в Прилуках я давненько не был.
Менты у вас раньше "прикольные" были.

По місту вона є але не в цьому районі.
Суть в тому що коли біля автовокзалу ти повертаєш праворуч і їдеш на Пиряти, а от ліворуч там є такі вєтхі будівельки, а за ними здорова водозбірна яма. Так от ця яма і близько не справляється з "завданням".  А щось будувати в місті...то не по-прилуцьки, я маю на увазі ливневки.
Ну, наші "товариші" кєпках то окремий прошарок населення Прилук.
Характеризується підвищеною наглістю і принципом - гості без бабла не пройдуть. Мабуть дає взнаки те, що Прилуки, ще при татарах були, як укрєпрайон (фортеця) при наступі на Чернігів. Кров в наших мусорків така...

YUKON

Цитата: Salek від 19 Квітня 2018, 10:50:18
Цитата: YUKON від 19 Квітня 2018, 09:57:26

Характеризується підвищеною наглістю і принципом - гості без бабла не пройдуть.  Кров в наших мусорків така...
Да бабла то они от меня не разу и не получили,хотя хотели. ;)
Я бывал в ваших местах частенько,но давно это было.
Если помнишь был период на трассах вокруг Прилук отморозки кобыжчанские с автоматами песпредельничали.Менты ваши по ночам потами стояли через каждые 20км.
Було таке, памятаю! Але наші "стояли", щоб заробить, а не служити. Ну то тема іншої розмови.

Жулик

А у нас в сталице везде автобаны...