Не греет печка

Автор trezor, 17 Жовтня 2017, 22:35:54

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачів і 4 Гостей дивляться цю тему.

Алекс

ТО печки- ЗАЗ что именно?
Интерес не праздный ...юзаю немного в ЗИЛ е .Она у мну первая...не последняя  :dancer:-новых штук пять лежит в нз ..потому как ресурс определён в 1000 часов это всего навсего одна зима ...да-да
Славута 1.3Li 2006 г ГБО 4
 ЗиЛ-4331 прицеп ГКБ-8328

Aryan

Цитата: Алекс від 08 Березня 2018, 18:19:30
ТО печки- ЗАЗ что именно?
Интерес не праздный ...юзаю немного в ЗИЛ е .Она у мну первая...не последняя  :dancer:-новых штук пять лежит в нз ..потому как ресурс определён в 1000 часов это всего навсего одна зима ...да-да
Більшість таких пічок страдають від перезбагаченої суміші, тому приходилося кожної зими чистити від сажі.
    Розбираєш пічку, знімаєш моторчик. У моторчика з однієї сторони вентилятор, що гонить повітря в салон. З іншої сторони маленький вентилятор, що гонить повітря в пічку (камеру згорання) для горіння. Коли витегнеш маленький вентилятор з камери згорання побачиш 3 отвора (по памяті) діяметром близько 4-5 мм, якщо в камері згорання є сажа ці отвори треба надфілем збільшити. Я збільшував десь до 2 мм в діаметрі більше. Згоратиме повністю, відкладень не буде, зато буде дуже тепло.
   Після такого "ремонту" проїздив 4 зими і вже не розбирав, було тепло.

Romka

Цитата: Aryan від 08 Березня 2018, 14:40:02
Цитата: Romka від 08 Березня 2018, 11:36:56
В зрівнянні з Запорожцем? Так!
Ти так і не розібрався як працює пічка Запорожця, там після правильного ТО жара неймовірна!

Ти так і не зрозумів сарказму - у сусіда був Запорожець, то дубак був ради економії, пічку вмикали коли замерзали в ухналь і то не на довго.
Slavuta BRABUS 1.3L LPG 4

Aryan

зекономоти 400 грам бензину за годину - ну це треба наскільки себе не любити і не дбати про своє здоровя і безпеку

vladishtm

Всім привіт.
Ось найшовпідтвердження що привід (тросик) крана регулятора дефолтно з заводу кріпився скобою 19 до пластикового корпусу крана регулятора. Мені дісталось вже без скоби. Намотав тряпчаної ізоленти та притягнув хомутом пластиковим через отвір кріплення скоби до корпусу крана. Але треба щоб оболонка тросика закінчувалась якомога ближче до місця кріплення, а не аби як. Від цього залежить наскільки  максимально перекриватиме кран. Надіюсь що по пічці в мене все.


photo upload
Славута 1,3Li 2009
ЭБУ М10.3+  М113111SL132022         
исправ.MIKAS11.0.AEC 02.33.111Dec2

Vitaliy.

Цитата: vladishtm від 10 Березня 2018, 10:40:02
  Почему то двигается оболочка тросика забирая на себя часть амплитуды. От кабины до крана оболочка тросика нигде не закреплена, только сам тросик уже закреплен за кран

Ось найшовпідтвердження що привід (тросик) крана регулятора дефолтно з заводу кріпився скобою 19 до пластикового корпусу крана регулятора. Мені дісталось вже без скоби.
А ты шо не знал, что для оболочки совсем не обязательно крепление где то по кузову? Главное для троса, это закрепление оболочки на её краях.

Мне интересно, чого це деяки писатели спочатку писали на руском, а потом на украинском? Или испугались закона об обязательном ведении делопроизводства исключительно на державной мове? Хотя в том же Киеве многие не то что дома, но и на работе говорят на русском, или на суржике? Или это дань моде?
Занимаюсь ремонтом авто.Радиолюбитель.Электрика и не только.
Я предпочитаю делать в своей жизни то, что мне нравится. А не то, что модно, престижно или положено.
 рус иван пнх

Toris

Цитата: Vitaliy. від 10 Березня 2018, 12:33:45Мне интересно, чого це деяки писатели спочатку писали на руском, а потом на украинском?
Дехто повертається додому... До українського дому.

Алексчук

Цитата: Toris від 10 Березня 2018, 12:48:59
Цитата: Vitaliy. від 10 Березня 2018, 12:33:45Мне интересно, чого це деяки писатели спочатку писали на руском, а потом на украинском?
Дехто повертається додому... До українського дому.
Скажи это нашему президенту, который "на людях" говорит только по алглийски.

Алекс

Цитата: Aryan від 10 Березня 2018, 00:29:49
зекономоти 400 грам бензину за годину - ну це треба наскільки себе не любити і не дбати про своє здоровя і безпеку
[/quote
У нас тоже такие были  :facepalm:  но они утверждали шо печка жрет вровень с мотором  :wallbash:]
Славута 1.3Li 2006 г ГБО 4
 ЗиЛ-4331 прицеп ГКБ-8328

Vitaliy.

Алекс, то ты немного не так ответил под цитатой?
Если у кого то руки с задницы, то у них всё плохое, начиная от зазовского фена, и заканчивая самым незнаю чем.
Занимаюсь ремонтом авто.Радиолюбитель.Электрика и не только.
Я предпочитаю делать в своей жизни то, что мне нравится. А не то, что модно, престижно или положено.
 рус иван пнх

dj_doom

Цитата: vladishtm від 10 Березня 2018, 10:40:02
Мені дісталось вже без скоби. Намотав тряпчаної ізоленти та притягнув хомутом пластиковим через отвір кріплення скоби до корпусу крана. Але треба щоб оболонка тросика закінчувалась якомога ближче до місця кріплення, а не аби як.

может проще было скобу купить и поставить?

vladishtm

Цитата: Vitaliy. від 10 Березня 2018, 12:33:45
Цитата: vladishtm від 10 Березня 2018, 10:40:02
  Почему то двигается оболочка тросика забирая на себя часть амплитуды. От кабины до крана оболочка тросика нигде не закреплена, только сам тросик уже закреплен за кран

Ось найшовпідтвердження що привід (тросик) крана регулятора дефолтно з заводу кріпився скобою 19 до пластикового корпусу крана регулятора. Мені дісталось вже без скоби.
А ты шо не знал, что для оболочки совсем не обязательно крепление где то по кузову?

От представляеш - не задумывался даже о таком - как то в деле инженера группы телемеханики не приходилось сталкиваться.
Славута 1,3Li 2009
ЭБУ М10.3+  М113111SL132022         
исправ.MIKAS11.0.AEC 02.33.111Dec2

vladishtm

Цитата: dj_doom від 10 Березня 2018, 16:39:18
Цитата: vladishtm від 10 Березня 2018, 10:40:02
Мені дісталось вже без скоби. Намотав тряпчаної ізоленти та притягнув хомутом пластиковим через отвір кріплення скоби до корпусу крана. Але треба щоб оболонка тросика закінчувалась якомога ближче до місця кріплення, а не аби як.

может проще было скобу купить и поставить?
Можливо. А давай приїдь до мене в село, витрать двадцятку на поїздку до Нової почти, дві години, заплати сороковку за пересилку....
Ти певен, що я зробив гірше? Я ні. бо залізна була і схоже сгнила - привіт конструкторам "грамотним". Та й креслення я тільки побачив після того як сам розібрався без нього.
Славута в мене всього пів місяця - це моє перше авто, я з осіні на пенсії і в мене ще не має прав   :P   - так що я щасливіший за деяких - бо в мене зараз багато чого вперше в житті  :heppy_dancing:




Славута 1,3Li 2009
ЭБУ М10.3+  М113111SL132022         
исправ.MIKAS11.0.AEC 02.33.111Dec2

vladishtm

Цитата: Vitaliy. від 10 Березня 2018, 12:33:45
Цитата: vladishtm від 10 Березня 2018, 10:40:02

Мне интересно, чого це деяки писатели спочатку писали на руском, а потом на украинском? Или испугались закона об обязательном ведении делопроизводства исключительно на державной мове? Хотя в том же Киеве многие не то что дома, но и на работе говорят на русском, или на суржике? Или это дань моде?
Правда интересно? Ну а вот мне лично по///, как хочу так и дро/у. Та й сам ніколи не звертаю уваги, якою мовою людина розмовляє. Бо це Право всякої людини обирати мову самостійно, а не бігти виконувати царя укази.
государства.
But, if you are in the civil service then speak the language of the state.
(С) https://translate.google.com.ua
Славута 1,3Li 2009
ЭБУ М10.3+  М113111SL132022         
исправ.MIKAS11.0.AEC 02.33.111Dec2

vladishtm

Утеплился  :happy: 
Между задней дверкой и верхней полкой багажника. не знаю у кого как ,у а меня в Славуте  Люкс"половая щель"  :-D
На дверку пистонами закрепил изолятор для труб.

Стало так

В салоне, в канале для теплого воздуха пасажирам в месте после рычага скоростей слишком
напхнуто было шумо-тепло-звукоизоляции. Полность перекрывало дальнейший ход воздуха. Выдрал все что под  ворсой до железа.
Там рядом с рычагом отверстие в полу, поставил туда втулку, вырезал пластмаску и прижал спереди пиптиком, сзади под проходы сопел. Теплый воздух стал чувствоваться у ног задних, пассажиров (правда только на третьей скорости вентилятора).


Славута 1,3Li 2009
ЭБУ М10.3+  М113111SL132022         
исправ.MIKAS11.0.AEC 02.33.111Dec2