Высокий расход топлива

Автор Lasto4kinn, 18 Грудня 2022, 04:31:57

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Lasto4kinn

Цитата: Vitaliy. від 28 Грудня 2022, 08:29:53Состояние свечей? Чёрные?
Меня смущает, что мастера разные смотрели, но не устранили. Значит мастера такие, малограмотные? Чудес не бывает.
Позднее зажигание, ремень не по меткам, пропуски в зажигании, вроде всё пока.
У меня, при интенсивной езде по городу (было дело опаздывал, торопился, километров 30 мотался что угорелый), расход составил десятка, а так при обычной езде был семь.

Зажигание так же выставляли. Пропусков нет. Ремень в метках) Если вы где-то рядом - могу подъехать, уже настолько интересно самому решить с расходом, что не продаю машину

Vitaliy.

Цитата: Lasto4kinn від 29 Грудня 2022, 22:23:38Так же сделали диагностику движку компьютерную
Мотор карбюраторный? Хи, и как же это спецы так умеют? :)
Цитата: Lasto4kinn від 29 Грудня 2022, 22:28:19Свечи с чуть белым нагаром
А может обратка от карбюратора не в бак а на дорогу льётся?

Містом (л / 100 км): 10
Трасою (л / 100 км): 9

А это как?
Занимаюсь ремонтом авто.Радиолюбитель.Электрика и не только.
Я предпочитаю делать в своей жизни то, что мне нравится. А не то, что модно, престижно или положено.
 рус иван пнх

Lasto4kinn

Цитата: Vitaliy. від 30 Грудня 2022, 06:33:35
Цитата: Lasto4kinn від 29 Грудня 2022, 22:23:38Так же сделали диагностику движку компьютерную
Мотор карбюраторный? Хи, и как же это спецы так умеют? :)
Цитата: Lasto4kinn від 29 Грудня 2022, 22:28:19Свечи с чуть белым нагаром
А может обратка от карбюратора не в бак а на дорогу льётся?

Містом (л / 100 км): 10
Трасою (л / 100 км): 9

А это как?

Насчёт обратки не уверен, стоит электробензонасос, больше особо ничего не знаю)) мотор карбюраторный. Там какой-то прибор, вставляется вместо одной свечи, подключается к компьютеру через разные блоки)
Тот расход указывал, когда регистрировался на сайте, просто чтобы зарегистрироваться) да и стыдно как-то 15 туда писать)

Toris

Може дійсно десь просто розгерметизація паливної системи і бензин тупо капає/випаровується? У мене, коли гнилий бак пропускав, так само був великий "розхід" бензину і в гаражі бензиною смерділо.

Lasto4kinn

Цитата: Toris від 30 Грудня 2022, 13:24:36Може дійсно десь просто розгерметизація паливної системи і бензин тупо капає/випаровується? У мене, коли гнилий бак пропускав, так само був великий "розхід" бензину і в гаражі бензиною смерділо.
И газа одновременно?) бензином не пахнет сильно

Vadim_K

о96 3о9 98 9о о95 14о 4о 49

Lasto4kinn


Lasto4kinn

Покатался, после того, как убрали подсос, расход чуть упал, но не до нужных параметров. Новые данные - 13.5 на газу.

Toris

Може, плюсанути трамблер та прикрутити трохи подачу газу? Трамблер ще є куди крутнути в плюс чи вже по максимуму?

Lasto4kinn

Цитата: Toris від 04 Січня 2023, 08:11:39Може, плюсанути трамблер та прикрутити трохи подачу газу? Трамблер ще є куди крутнути в плюс чи вже по максимуму?
Насчёт прикручивания газа, во первых уже закрутили так, что едет она хуже. Во вторых - на расходе прикручивания отображаются очень вяло, максимум 0.5-1 л расхода, но машина становиться прям тугоой. Насчёт трамблера - выставляли с компьютером.

Toris

Цитата: Lasto4kinn від 04 Січня 2023, 12:08:20Насчёт трамблера - выставляли с компьютером.
Тепер плюсаніть трамблер руцями хоча би на одну поділку. Потім прикрутите пропан, щоби холостий хід був 900 об/хв. Яким краником - на редукторі чи на шлангу - не скажу, але треба з ними обома творчо попрацювати. (Прошу допомоги форуму у роз'ясненні питання двох пропанових краників ГБО-2)

Компутер все одно не зменшив розхід, тому компутер не дуже авторитет.

Володимир

Цитата: Lasto4kinn від 04 Січня 2023, 12:08:20Насчёт трамблера - выставляли с компьютером.
Якщо комп"ютером, то напевне поставили початкові 5 градусів на ХХ, а двигун на такому куті навіть на бензині не дуже їде, не те що на газі.
Мої бортжурнали: Славута; Ford Fusion

Toris

#27
для Lasto4kinn

Знайшов дві статті про налаштування ГБО-2:

https://www.mobil-gas.com.ua/otregulirovat-gbo-2-tomasetto.html

https://gbo-time.com/regulirovka_gbo_2_pokoleniya_svoimi_rykami
У цій сцилочці 1-й та 3-й етапи пожежонебезпечні, має бути помічник з ємністю для бензину (3-й етап) та з вогнегасником (обидва етапи).

Також необхідний ще один помічник, котрий буде тиснути газульку і тримати 3000 обертів.

Тобто має бути помічник з пустою півлітрою для зливання бензину після клапана та з вогнегасником напоготові, другий помічник у салоні має керувати педалькою акселератора, а Ви керуєти цим творчим колективом, крутите крани і фіксуєте на папері ваші спільні дії та досягнуті результати.

P.S. Ще додам, що у мене була два трамблери - і на жодному з них я не досяг детонації на пропані: закінчувалась плюсова шкала трамблера. Так що крутіть сміливо. Головне - сфоткати з правильної точки зору шкалу трамблера перед цікавими дослідами і записувати на папері напрямки та кількість обертів газових краників.

Lasto4kinn

Проблема в том, что она еще и на бензине кушает неплохо. Но попробую как-нибудь поиграться с трамблером.

Олександр 1968

Читаю про комп'ютерне настроювання кута запалювання на карбюраторі і уявляю морди цих розводил.Коли мені звонять з приводу якоїсь несправності і на мої висказані можливі причини,безапеляційно заявляють що вже все спецури перевірили і все справне-посилаю до сусіда по гаражному масиву.Він батюшка.Всі відповідні причандали при ньому.Виготовити простенький стробоскоп з потужного світлодіода,чи лазерної указки за півдня не прблема для школяра з паяльником,тим більше що на СТО він має бути.При справному двигуні,налагоджене запалювання та більш-менш настроєний карб-це вже нормальний розхід.