Вопросы к модераторам

Автор YDoron, 25 Квітня 2018, 12:56:52

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачів і 4 Гостей дивляться цю тему.

Vitaliy.

Вопрос салеку. Открой своё свидетельство о рождении, ударься об стену  :wallbash:
Открой военный билет. Ударься ещё раз  :wallbash:  :wallbash:  :-D
Вангую, шо щас пойдёт очередная партия гневных скулений, типа я его обидел, перешёл на личности, и кучу пунктов правил приведёт какие я нарушил (плюс парочку притянутых за уши выдуманных). Меня возможно (а хотя нет, скорей всего) отправят в бан, на радость сальку. Не благодарите, что я раскрываю глаза на явный факт старческого начального маразма. Но шо поделаешь, раз его словоблудие нравится модератору.  :rofl:  :popcorm:
Занимаюсь ремонтом авто.Радиолюбитель.Электрика и не только.
Я предпочитаю делать в своей жизни то, что мне нравится. А не то, что модно, престижно или положено.
 рус иван пнх

Vitaliy.

#226
Выложил видео в соответствующей теме про Вилли Токарева.
Аннотация. Год выпуска сюжета 1974. Это ж время существования СССР  :-D
Вилли родом из СССР, значит снова политика  :-D
Поёт на русском, опять СССР  :-D
То, что репортаж из Америки, не беда, снова притянем за уши СССР, который был по другую сторону баррикады с Америкой  :-D
Его эмиграция, это следствие несогласия с политикой СССР. Значит снова речь о политике  :-D
Словом, одна политика, как не крути  :-D
п.с. я не сильно язвлю?  ;)
Занимаюсь ремонтом авто.Радиолюбитель.Электрика и не только.
Я предпочитаю делать в своей жизни то, что мне нравится. А не то, что модно, престижно или положено.
 рус иван пнх

Toris

#227
Дискусійні питання. В рамках правил не мають технічно правильного однозначного рішення: відсутні однозначні критерії визначення допустимості чи недопустимості.

Якщо розглядати логічний універсум нашого форуму як майданчиком спільного вирішення строго технічних питань, то, відсікаючи непрофільне, можна заборонити будь-що, що не пов'язане безпосередньо з конструкцією таврославуток, у т.ч. посилання на деталі до іномарок чи інших моделей, які можна встановити в наш конструктив. Тобто лише згадка про ланосячий бачок в славутку вже є приводом для застосування заходів примусового впливу. Або згадка про ПДР - теж порушення, бо Правила приймаються Верховною Радою, що є політика. От технічні умови, ДСТУ та ДБН - можна, а ПДР, КпАП та радянські ГОСТи - ніззя, бо вже політика. І ціни на паливо - політика. І курс долара.

Тобто звуження логічного поняття неминуче закінчується вузькою спеціалізацією і маразмом для широкого загалу. На таких форумах залишаються лише вузькі спеціалісти та маразматики.

Щоби такого не трапилось, завжди слід згадувати основи і міркування, з яких було прийнято ті чи інші правила поведінки. Тобто закон існує для того, щоби охороняти якісь цінності, які є первинними (заради цінностей закон написали). І якщо закон не описує повний перелік допустимих та/чи недопустимих дій в ситуаціях, то регулювання здійснюється однозначно за межами правового поля. За межами - не означає протиправно, а лише способом, не описаним в правовому полі.

І в жодному разі не можна підганяти реальне життя під кривий та недосконалий закон, тому що це буде обмеження волі спільноти обмеженою свідомістю законодавця. Тому краще залишити без кари порушника, ніж скарати невинну людину.

А репресивний апарати працює завжди тупо: знайшов, до чого домахатись ПО ЗАКОНУ - геноцидь по повній, ні в чому собі не відмовляй. Типова методика совіцької ментури. Деякі учасники нашого форуму хочуть, щоби я діяв саме таким способом, як репресивний апарат. Такий Освенцім суперечить моїй натурі і швидко перетворить форум на тюрму. А тюрма нікому нецікава, окрім кількох учасників.

Vitaliy.

Занимаюсь ремонтом авто.Радиолюбитель.Электрика и не только.
Я предпочитаю делать в своей жизни то, что мне нравится. А не то, что модно, престижно или положено.
 рус иван пнх

Vitaliy.

Цитата: Vitaliy. від 04 Січня 2020, 21:31:02
Iiiiii ?
Ииии ?

Цитувати виділенеале без переходу на особистості.
Та ладно. И это ещё при тому, що вон не меня цитировал и отвечал  B)
Почему я ни разу от Володимира не бачив таких прояв? Почему вон с твого попустительства так себе веде?
Занимаюсь ремонтом авто.Радиолюбитель.Электрика и не только.
Я предпочитаю делать в своей жизни то, что мне нравится. А не то, что модно, престижно или положено.
 рус иван пнх

Toris

Віталій, я не знаю, ЧОМУ.
Я лише знаю в реальному житті таких людей і чую вживу, як звучить таке "хамство". Не так воно страшно, насправді, поки не здійсниться перехід на особистості.
Термінологія така в людини. Буде стогнати від безпорадності і говорити саме такі слова. При цьому нікого не оцінюючи саме цими словами.

Vitaliy.

#231
Вон писав-
Цитувати виділенеторис это некомпетентная,лицемерная,лживая гнида!!!
:clap: :yahoo: :applause: :rofl: :ok: Я в восторге от его подписи  :-D

Цитувати виділенеНе так воно страшно, насправді, поки не здійсниться перехід на особистост
Если не затушить искорку, разгорится большая пожежа. И цю искру треба глушити вогнегасником. Возможно прямо баллоном по обличчу  :-D
Занимаюсь ремонтом авто.Радиолюбитель.Электрика и не только.
Я предпочитаю делать в своей жизни то, что мне нравится. А не то, что модно, престижно или положено.
 рус иван пнх

Toris

Він сам:

https://slavuta-club.info/forum/index.php?topic=13732.msg536591#msg536591

Цитата: Vitaliy. від 09 Січня 2020, 11:41:15:clap: :yahoo: :applause: :rofl: :ok: Я в восторге от его подписи  :-D
Прибери зі свого підпису мій нік, будь ласка. Це порушення п.4.10. Правил.

Vitaliy.

Цитата: Toris від 09 Січня 2020, 12:04:32
Прибери зі свого підпису мій нік, будь ласка.
Не ласкайся, я не любовник (як писав один вже бувший для форуму товариш  :) ).
Занимаюсь ремонтом авто.Радиолюбитель.Электрика и не только.
Я предпочитаю делать в своей жизни то, что мне нравится. А не то, что модно, престижно или положено.
 рус иван пнх

Vitaliy.

Торис, в теме- немного юморка я повыкладывал несколько картинок в зашифрованном виде. Немогу вставить как картинку. Раньше вроде с радикалом вставлял давно. Вижу, ты питався редактировать, но почему не изменил?
Занимаюсь ремонтом авто.Радиолюбитель.Электрика и не только.
Я предпочитаю делать в своей жизни то, что мне нравится. А не то, что модно, престижно или положено.
 рус иван пнх

Toris

Я думав, що ти саме так і задумав, щоби не перетворювати допис на довге простирадло. То лише прибрав рекламний тег з одного лінку.

Вже виправив шляхом обрамлення тегами.

Romka

Чого значок W на закладці форума?
Slavuta BRABUS 1.3L LPG 4

Володимир

Мої бортжурнали: Славута; Ford Fusion

Toris


_Oleksandr_

Цитата: Romka від 06 Травня 2020, 10:40:39Чого значок W на закладці форума?
Это значек движка (WordPress) на котором крутится форум.