Вопросы к модераторам

Автор YDoron, 25 Квітня 2018, 12:56:52

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Toris

Цитата: Vitaliy. від 09 Жовтня 2019, 13:11:39Обратил внимание, что всего 3 модератора, плюс Юдурон. Остальных разжаловали?
Так і є, залишили лише практикуючих модераторів.

Vitaliy.

Вопрос к Торису. В другой теме он писал-
Цитувати виділенеНа форум люди приходять за порадою та словом спеціалістів.
Будь-яке хамство псує людям настрій та бажання спілкуватись навіть з супер-пупер спеціалістом.

Можеш допомагати людям - допомагай.
Будеш казитись - будеш забанений.

Учасник форуму Salek забанений на 37 днів.
Почему сейчас модераторы позволяют расползаться гавну на форуме?
Занимаюсь ремонтом авто.Радиолюбитель.Электрика и не только.
Я предпочитаю делать в своей жизни то, что мне нравится. А не то, что модно, престижно или положено.
 рус иван пнх

Toris

Цитата: Vitaliy. від 14 Жовтня 2019, 02:52:51Почему сейчас модераторы позволяют расползаться гавну на форуме?
Вчора прибанив Алексчука.

Toris

Salek, зав'язуй вже з геноцидом персон. Я не буду випилювати з форуму нікого на догоду комусь. Будеш постійно когось "пиляти" - будеш постійно в бані.

Бачиш помилку - виправляй. Бачиш правильність - похвали.

Даю тобі бан на 1 добу.

Vitaliy.

#169
Цитата: Toris від 14 Жовтня 2019, 10:58:53
Цитата: Vitaliy. від 14 Жовтня 2019, 02:52:51Почему сейчас модераторы позволяют расползаться гавну на форуме?
Вчора прибанив Алексчука.
:facepalm: Шо ти накоив? Я о другом персонаже имел.

Цитата: Toris від 14 Жовтня 2019, 11:47:59
Salek, зав'язуй вже з геноцидом персон.
Ти думаеш вин тебе послухае?  :facepalm:

Цитата: Toris від 14 Жовтня 2019, 11:47:59
Я не буду випилювати з форуму нікого на догоду комусь.
Невже тоби набридло бигати з памперсами писля нього наводить порядок ?

Цитата: Toris від 14 Жовтня 2019, 11:47:59
Будеш постійно когось "пиляти" - будеш постійно в бані.

Цитата: Toris від 14 Жовтня 2019, 11:47:59
Бачиш помилку - виправляй. Бачиш правильність - похвали.
Горбатого сам знаеш шо виправить.

Цитата: Toris від 14 Жовтня 2019, 11:47:59
Даю тобі бан на 1 добу.[/color]
Мало! Мало мало !!!

+10% штрафу за порушення п.4.14 Правил. Модератор Toris.
Занимаюсь ремонтом авто.Радиолюбитель.Электрика и не только.
Я предпочитаю делать в своей жизни то, что мне нравится. А не то, что модно, престижно или положено.
 рус иван пнх

igo61

Я не адвокат Салеку, но если по-пацански, грех танцевать на поверженном сопернике. Причём, соперник повержен не тобой. Разница между вами только в том, что он "там", а ты здесь.
Кстати, в твоём сообщении по крайней мере три нарушения правил п.п. 4.9, 4.10, 4.14. Прошу модераторский коллектив обратить на это внимание.
:thank_you:
Куда ты скачешь, гордый конь, и где откинешь ты копыта?

Toris

#171
Цитата: Vitaliy. від 15 Жовтня 2019, 00:03:32Невже тоби набридло бигати з памперсами писля нього наводить порядок ?
Така вже доля модераторська... :dunno: Маю двох "дітей" на форумі, які не можуть жити без кутка. :-D

Цитата: igo61 від 15 Жовтня 2019, 07:45:13Кстати, в твоём сообщении по крайней мере три нарушения правил п.п. 4.9, 4.10, 4.14. Прошу модераторский коллектив обратить на это внимание.
1/3 модераторського колективу в моїй особі звернула увагу на порушення п.4.14 і наклала штраф. ;)

igo61

А оскорбления в адрес 1/3 модераторского коллектива в лице модератора Toris остались ненаказанными?  :(
Куда ты скачешь, гордый конь, и где откинешь ты копыта?

Toris

Особливість суддівської діяльності в миру така, що з двох сторін спору, як правило, щонайменше одна сторона залишиться незадоволеною рішенням суду. Так і на форумі, завжди будуть невдоволені: комусь покарання третіх осіб здаються замалими, покараним покарання буде несправедливим, спостерігачі теж не завжди розуміють логіку модераторів і т.п. Відповідно будуть найрізноманітніші суб'єктивні оціночні судження - і з часом вони будуть лише накопичуватись.

В даному випадку Алексчук та Salek вважатимуть, що їх несправедливо геноцидять "за правду", Vitaly. та компанія вважатимуть, що Salek'а недокарали, а Алексчука взагалі загеноцидили в угоду Salek'у.

А єдиним моїм мотивом у даному випадку є наведення спокою у відкритій зоні форуму.

Toris

Цитата: Salek від 15 Жовтня 2019, 19:30:42В отличии от табаки я оперирую фактами.
Факт полягає в тому, що Віталій нічого з політички не виносив: https://slavuta-club.info/forum/index.php?topic=14584.msg533863#msg533863 ти просто провтикав.
І продовжуєш стверджувати неправду про Віталія, що таки виносив.

Отже, накладаю на тебе штрафи за обговорення стягнення (п.4.14 Правил +10%) та за обзивання користувача (п.4.10 Правил +30%).

Алексчук

Ответь ка мне ,Торис, за что ты меня забанил? За то, что я сказал, что главное для Салека - СРАЧ?

Второй вопрос: Почему ты удалил из флудилки, т.е. из общего форума мои заключения по деятельности Салека на форуме, причем ОНИ БЫЛИ ПОДТВЕРЖДЕНЫ ЕГО ЦИТАТАМИ, а его фантазии, о чем ты сам знаешь (что именно фантазии) ты оставил? Почему?

Мне наплевать на Салека, но с каких делов ты его высерами хочешь оклеветать меня?
https://slavuta-club.info/forum/index.php?topic=16020.msg533801#msg533801
https://slavuta-club.info/forum/index.php?topic=16020.msg533723#msg533723

Будьте любезны ПАН Торис, вычистить такое дерьмо этого индивидуума по всему общему форуму, думаю в этом и есть основная задача модератора.

Не напишу ни одного сообщения, пока все подобное дерьмо (грязь на других пользователей) Салека не будет удалено с общего форума, для этого был специально отделен нужник!

Toris

1. Саме так, ПАН Алексчук, забанив я Вас за персональне оціночне судження про пана Салєка для третьої особи, що підпадає під п.4.10 Правил. Вашим баном почалась епоха "злого" Торіса. Наступним покараним став Салєк, який зараз відбуває вже друге покарання. Щоби я не здавався Вам занадто несправедливим, повідомлю, що на Вас і на Салєка надходили скарги від третіх осіб.

2. Самостійно сканувати форум у далекому минулому я не буду через брак часу життя. Дописи, створені раніше мого призначення модератором, чіпати не буду. Присилайте мені у приватні повідомлення посилання, де, на Вашу думку, хтось когось образив - будемо потихенько зачищати. При цьому залишаю за собою право робити часткову правку на власний розсуд - про що повідомлю. Можете в політичці створити окрему тему "для ліквідаторів", будемо там переписуватись, щоби всі бажаючі могли побачити, що і як робиться. Дописи по обох Ваших лінках переніс до політички в нужник ("срач"). Самі дописи старатимусь зберігати, щоби будь-хто міг для себе оцінити дописувачів.

3. На майбутнє робіть застереження безпеки про пінопласт в салоні, папір біля гарячого і все таке, щоби неофіти не наробили собі біди. В питаннях безпеки життя я цілком та повністю на стороні Салєка і вважаю, що пацієнт має бути попереджений про небезпеку, особливо, якщо вона неочевидна.

4. В питаннях судження про інших осіб рекомендую бути більш поміркованим та доброзичливим: ми не знаємо, в яких обставинах живе дописувач і чому він поводиться саме так. Спробуйте знайти сім виправдань діям дописувача. Написане на форумі не вбиває Ваше життя і взагалі може бути прирівняне до написів на стіні. Бігати з однією найціннішою звивиною в адреналіні та вбивати усіх інакших навколо - завжди встигнемо, а от скоригувати та підтримати спілкування у правильному руслі - то мистецтво.

Алексчук

Цитата: Toris від 17 Жовтня 2019, 13:59:05
1. Саме так, ПАН Алексчук, забанив я Вас за персональне оціночне судження про пана Салєка для третьої особи, що підпадає під п.4.10 Правил. Вашим баном почалась епоха "злого" Торіса. Наступним покараним став Салєк, який зараз відбуває вже друге покарання. Щоби я не здавався Вам занадто несправедливим, повідомлю, що на Вас і на Салєка надходили скарги від третіх осіб.
А чем руководствовался Пан Торис, когда меня отправил на три дня, а Салека только на один?

Цитата: Toris від 17 Жовтня 2019, 13:59:05

Алексчук

#178
Цитата: Toris від 17 Жовтня 2019, 13:59:05
2. Самостійно сканувати форум у далекому минулому я не буду через брак часу життя. Дописи, створені раніше мого призначення модератором, чіпати не буду. Присилайте мені у приватні повідомлення посилання, де, на Вашу думку, хтось когось образив - будемо потихенько зачищати. При цьому залишаю за собою право робити часткову правку на власний розсуд - про що повідомлю. Можете в політичці створити окрему тему "для ліквідаторів", будемо там переписуватись, щоби всі бажаючі могли побачити, що і як робиться. Дописи по обох Ваших лінках переніс до політички в нужник ("срач"). Самі дописи старатимусь зберігати, щоби будь-хто міг для себе оцінити дописувачів.
Во-первых это твоя работа, тем более ты сам участвовал во всех поддержках Салека как пользователь.
А во-вторых, для этого сильно напрягаться не нужно и это займет с полчаса. Тем более, пока Салек будет сидеть две недели, а я буду молчать до полного удаления говна Салека, у тебя будет времени полно, поскольку тебе будет даже скучно.
Заходишь на страничку Салека, нажимаешь кнопочку "основная информация", дальше "просмотр сообщений" и вперед. Все просто, полчаса и все гавно Салека удалено (или перенесено). Только вот, когда ты мои посты переносил, а Салека гавно оставлял, то потерялся смысл всех споров. Поэтому просто удали гавно Салека, оно все равно в основном ни к чему не привязано. Спасибо заранее! Жду результата без оговорок.


Алексчук

Цитата: Toris від 17 Жовтня 2019, 13:59:05
3. На майбутнє робіть застереження безпеки про пінопласт в салоні, папір біля гарячого і все таке, щоби неофіти не наробили собі біди. В питаннях безпеки життя я цілком та повністю на стороні Салєка і вважаю, що пацієнт має бути попереджений про небезпеку, особливо, якщо вона неочевидна.
Так ты сам писал, что я тебя предупреждал о негативных действиях пенопласта зимой. Если Салек не умеет читать или у него с детства больное воображение, я при чем. Он может просто брать и срать на мою голову? Без оговорок!

Цитата: Toris від 17 Жовтня 2019, 13:59:05
4. В питаннях судження про інших осіб рекомендую бути більш поміркованим та доброзичливим: ми не знаємо, в яких обставинах живе дописувач і чому він поводиться саме так. Спробуйте знайти сім виправдань діям дописувача. Написане на форумі не вбиває Ваше життя і взагалі може бути прирівняне до написів на стіні. Бігати з однією найціннішою звивиною в адреналіні та вбивати усіх інакших навколо - завжди встигнемо, а от скоригувати та підтримати спілкування у правильному руслі - то мистецтво.
Торис, а давай я сейчас вылью на тебя ведро дерьма, ты будешь искать семь оправданий моим действиям? Попробуем? Банить не будешь?