Замена приборной панели на люкс

Автор Алексей, 03 Березня 2012, 01:42:22

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Жулик

В вашей новой панеле есть место под лампочку?

flatch

Извините за тупой вопрос, запутался в первых постах.
У меня Славута 2001 1.2 карб. Сломался спидометр, думаю поставить панель с тахометром.
Так вот скажите да/нет. Всё ли будет работать в этой панели, включая тахометр на моей карбюраторной славуте? И я так понял всё делать согласно схемы?

YUKON

Цитата: flatch від 05 Грудня 2016, 15:39:52
Извините за тупой вопрос, запутался в первых постах.
У меня Славута 2001 1.2 карб. Сломался спидометр, думаю поставить панель с тахометром.
Так вот скажите да/нет. Всё ли будет работать в этой панели, включая тахометр на моей карбюраторной славуте? И я так понял всё делать согласно схемы?
Карб чи не карб...то таке...у Вас люксовка чи стандарт????

Ivan1988

Замыслился я о замене люксовой приборной панели на мегалюксовую с тахометром и электронным одометром. Пока только обдумываю. Почитал темы на Драйве, кое в чем разобрался, но есть вопросы.
1. Нужно менять датчик скорости или достаточно открутить от старого тросик?
2. Сигнал скорости к панели тянуть с Микаса или от самого датчика скорости?
3. Где взять новые клеммы Микаса или с чего подходят?
4. Пробег на электронном одометре как прописать родной?

Володимир

Цитата: Ivan1988 від 07 Вересня 2020, 16:32:10
Замыслился я о замене люксовой приборной панели на мегалюксовую с тахометром и электронным одометром. Пока только обдумываю. Почитал темы на Драйве, кое в чем разобрался, но есть вопросы.
1. Нужно менять датчик скорости или достаточно открутить от старого тросик?
2. Сигнал скорости к панели тянуть с Микаса или от самого датчика скорости?
3. Где взять новые клеммы Микаса или с чего подходят?
4. Пробег на электронном одометре как прописать родной?
1.Ні.
2.Від датчика швидкості
3.
4.Подати на вхід сигнал з генератора імпульсів.
Мої бортжурнали: Славута; Ford Fusion

Ivan1988

Володимир, розшифруй будь ласка відповідь на перше запитання -  "Ні".
А оце
Цитувати виділенеПодати на вхід сигнал з генератора імпульсів.
взагалі не зрозумів. Я з електронікою не дуже товаришую. Може є посилання в інтернеті на більш детальніше описання?

Toris

Цитата: Ivan1988 від 07 Вересня 2020, 17:12:29Володимир, розшифруй будь ласка відповідь на перше запитання -  "Ні".
А оце
Цитувати виділенеПодати на вхід сигнал з генератора імпульсів.
взагалі не зрозумів. Я з електронікою не дуже товаришую. Може є посилання в інтернеті на більш детальніше описання?
Щось мені здається, що Володимир має на увазі імітацію реального пробігу. Тобто "докрутити" до більшого значення або "перекрутити", щоби одометр обнулився після переповнення і "докрутився" до потрібного меншого пробігу, який буде відповідати вашому на попередньому одометрі.
:)

Ivan1988

Цитувати виділенеЩось мені здається, що Володимир має на увазі імітацію реального пробігу. Тобто "докрутити" до більшого значення або "перекрутити", щоби одометр обнулився після переповнення і "докрутився" до потрібного меншого пробігу, який буде відповідати вашому на попередньому одометрі.
:)
Это понятно. Но как смастерить такую приспособу? Я вот в интернете увидел продают такие штуковины, они запитаны от прикуривателя. Цены разные, от 250 грн. Но так как сама услуга по установке пробега стоит 300 грн, то проще наверное купить приспособу.
Я вот ещё по поводу датчика скорости так и не понял. "Ні" треба міняти чи "Ні" не треба міняти. Відповідь Володимира мені не зовсім зрозуміла.

Володимир

Цитата: Ivan1988 від 07 Вересня 2020, 17:12:29
Володимир, розшифруй будь ласка відповідь на перше запитання -  "Ні".
Датчик швидкості міняти не потрібно, плюс в тебе в самому жгуті повинні бути провода від датчика швидкості та мікаса для тахометра та спідометра. Тільки питання в тому чи вони вставлені в самі колодки.
Цитата: Ivan1988 від 07 Вересня 2020, 17:12:29
А оце
Цитувати виділенеПодати на вхід сигнал з генератора імпульсів.
взагалі не зрозумів.
Якщо з електронікою не дружиш то або зняти датчик швидкості і крутити кілометри дрелькою, або на вхід спідометра підключити провід тахометра, тоді при працюючому двигуні повинні бігти кілометри на панелі.
Мої бортжурнали: Славута; Ford Fusion

Ivan1988

Цитувати виділенеДатчик швидкості міняти не потрібно, плюс в тебе в самому жгуті повинні бути провода від датчика швидкості та мікаса для тахометра та спідометра. Тільки питання в тому чи вони вставлені в самі колодки.
На своем авто еще не смотрел. Но на драйве нашел похожую Славуту 1,3 2004 г. и тоже на Миксе 7.6, так у него не было провода от ЭБУ на колодку для тахометра и спидометра, тянул всё сам.
А что делать с отверстием в датчике скорости после снятия троса. Заглушку ставить или как?
Цитувати виділенеЯкщо з електронікою не дружиш то або зняти датчик швидкості і крутити кілометри дрелькою
Это уже интересно. Тоесть нужно запитать панель приборов, подключить датчик скорости (его тоже нужно запитать) и крутить дрелью. Правильно понял? Но как долго придется насиловать дрель чтобы 126 тыс. км набежало, и не сломаю ли этим способом того же датчика.
Цитувати виділенеабо на вхід спідометра підключити провід тахометра, тоді при працюючому двигуні повинні бігти кілометри на панелі.
А как быстро они будут набегать эти км при таком способе?

Володимир

Цитата: Ivan1988 від 08 Вересня 2020, 11:34:54
Цитувати виділенеДатчик швидкості міняти не потрібно, плюс в тебе в самому жгуті повинні бути провода від датчика швидкості та мікаса для тахометра та спідометра. Тільки питання в тому чи вони вставлені в самі колодки.
На своем авто еще не смотрел. Но на драйве нашел похожую Славуту 1,3 2004 г. и тоже на Миксе 7.6, так у него не было провода от ЭБУ на колодку для тахометра и спидометра, тянул всё сам.
Був у мене колись один форумчанин, ставив я йому БК, то була славута 1.3 з мікасом 7.6, панель була з тахометром, то провода були заводські, тільки провід тахометра хтось переставляв з карбового входу на інжекторний, але зроблено було коряво то він вилітав.
Цитата: Ivan1988 від 08 Вересня 2020, 11:34:54А что делать с отверстием в датчике скорости после снятия троса. Заглушку ставить или как?
Бажано заглушити щоби пилюка не попадала.
Цитата: Ivan1988 від 08 Вересня 2020, 11:34:54
Цитувати виділенеЯкщо з електронікою не дружиш то або зняти датчик швидкості і крутити кілометри дрелькою
Это уже интересно. Тоесть нужно запитать панель приборов, подключить датчик скорости (его тоже нужно запитать) и крутить дрелью. Правильно понял? Но как долго придется насиловать дрель чтобы 126 тыс. км набежало, и не сломаю ли этим способом того же датчика.
Треба пробувати, все залижить від обертів дрельки
Цитата: Ivan1988 від 08 Вересня 2020, 11:34:54
Цитувати виділенеабо на вхід спідометра підключити провід тахометра, тоді при працюючому двигуні повинні бігти кілометри на панелі.
А как быстро они будут набегать эти км при таком способе?
Так думаю буде повільніше, тільки що прикинув, 1000 обертів двигуна буде відповідати 20 кмг.
Мої бортжурнали: Славута; Ford Fusion

Ivan1988

Цитувати виділенеславута 1.3 з мікасом 7.6, панель була з тахометром, то провода були заводські, тільки провід тахометра хтось переставляв з карбового входу на інжекторний

Так на карбюраторных на сколько я понимаю тянут провод от катушки зажигания, а на инжекторе от ЭБУ. У них разные пины на панели. Не могу понять откуда мог взяться провод тахометра от ЭБУ в колодке на пин входа от катушки зажигания ?  :wacko:

Цитувати виділенеТреба пробувати, все залижить від обертів дрельки
Спасибо. Может и попробую.
Сейчас посмотрел обьявления Б/У мегапанелей. Думал может найду в хорошем состоянии с нужным пробегом. Но я смотрю это врядли получится. Продавци пробег в обьявлениях не указывают, на сообщения почти никто не отвечает, а самое главное цену им не сложат, некоторые за б/у просят больше чем стоит новая.

Toris

Ось у мене мегапанель, а все одно хочу козирка справа наростити і втулити туди GPS-навігатор. Тобто все одно душа прагне ще більшого прогресу і немає їй спокою...
Ivan1988, може, ну її до дідька, ту мегапанель? Купа геморою, торпедо міняти і все таке... Може, просто тахометра приладнувати окремого, та й усе на тому?

Ivan1988

Цитата: Toris від 08 Вересня 2020, 13:47:33
Ось у мене мегапанель, а все одно хочу козирка справа наростити і втулити туди GPS-навігатор. Тобто все одно душа прагне ще більшого прогресу і немає їй спокою...
Ivan1988, може, ну її до дідька, ту мегапанель? Купа геморою, торпедо міняти і все таке... Може, просто тахометра приладнувати окремого, та й усе на тому?

Может и так. У меня стоит навигатор-видеорегистратор-камера ЗВ-БК с экраном на 7 дюймов. В принципе там и тахометр есть и всё остальное. Мне просто понравилась панель с тахометром, смотрится красивее. Также несколько раз уже доводилось смазывать тот тросик спидометра чтобы не шуршал, а так избавлюсь от него. Хотя на мегапанели нет эконометра и вольтметра зарядки АКБ, но эти приборы мне особо и не нужны.
Для инсталяции мегапанели мне нужна сама панель, несколько клемм и кусок провода.
Менять торпеду (у меня люксовая) и как оказалось датчик скорости не нужно. А если как пишет Владимир что и проводка к ЭБУ может стоять с завода, то тогда работы вообще будет на пол часа (правда я в это не очень верю, скорее всего придется тянуть провода с ЭБУ к панели и убить пол дня).
Новая панель стоит от 950 грн. Б/У 800 - 1700 грн. Поэтому если купить новую и продать старую то не так уж и дорого выйдет переоборудование.

ВКБ

І різних параметрах на 10 вікнах по два параметра мікасу всього 20

Якщо ти в авто, то все в тебе добре -  ти жируєш.