Плавная регулировка дворников

Автор Dimzik, 26 Жовтня 2013, 11:13:44

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

romuald

Зклепаєте перехідник на роз'ємах? Було б цікаво глянути саму реалізацію.

Vadim_K

Цитата: romuald від 05 Червня 2020, 07:11:20
Зклепаєте перехідник на роз'ємах? Було б цікаво глянути саму реалізацію.
Саме так  і ніяк інакше.
Забрав сьогодні посилку, можливо вечерком почну.
Як нічого не завадить, то звіт зроблю і сюди  викладу.
о96 3о9 98 9о о95 14о 4о 49

romuald

Ну а я можу зробити звіт по підключенню саморобки з таврофорума....якщо кому цікаво...

Vadim_K

Як то кажуть, сказано - зроблено.












Ну схема підключення, яка, на мій погляд, зрозуміліша.

До речі монтажна схема за посиланням вище не вірна.
В керівництві до релє вказано що при включенні омивача щітки роблять 3 махи, по факту 2 проходи.
Ну а все інше працює як заявлено.
Масу закріпив на одній з шпильок кріплення педалі газу.
о96 3о9 98 9о о95 14о 4о 49

masster

#79
До речі, якраз з.явилося в наявності реле в магазині. Я писав, що воно мені більше сподобалося по опису, бо в ньго є після омивача 2 помахи і третій після невеличкої паузи. І воно вітчизняного виробництва.
Але мені його ставити тепер не зручно, бо я ставив не нароз.ємах, а підпаював дроти.
Багатьом згодиться, ціна та ж, але все вже готове.
https://zapchastizaz.com.ua/zapchasti-tavriya-slavuta/10848-rele-ciklichnosti-stekloochictitelya-programmiruemoe-standart-4113777-rain2019

Серёга

Сраный вирус с короной, все границы закрыты, столько вещей хочется купить, вот реле уже готовое, ждать...ждать...ждать... :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash:
Мы работаем на работе,которую ненавидим,чтобы купить вещи,которые нам не нужны!

igo61

То ваши тупят (?) с перепугу. Нормально приходили заказы как из поднебесной, так и по стране в марте...мае.
Ничего личного и политичного - сказал как есть. Получил два заказа с няшками с "алика" и три заказа с запчастями на "Славку". 
Куда ты скачешь, гордый конь, и где откинешь ты копыта?

masster

Цитата: Серёга від 07 Червня 2020, 15:53:53
Сраный вирус с короной, все границы закрыты, столько вещей хочется купить, вот реле уже готовое, ждать...ждать...ждать... :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash:
Уяви, зато потім, як все купиш, та як все одразу доставлять... Та ти ж будеш найщасливіша людина!  :clap: Трохи витримки.

romuald

Схема з Таврофоруму. Реалізація. В наявності дві прошивки: з одним помахом після спрацювання омивача, і з двома. Викладу, коли доберусь до домашнього компа. МК ATtyni15 знятий з виробництва. Знайшов в SMD а плату розробляв під DIP. Тому на перехіднику. Файлик плати не зберігся, тільки малюнок.Та платка, що з синім реле лежить в бардачку і чекає, коли її підключать. Робив собі й кумові. Але кум швиденько продав свою Славуту, а платка лишилась. Правда вона без роз'ємів. Мо кого зацікавить, то в приват. Вважаю недоліком те, що на плату постійно подається живлення після увімкнення запалення. На купованому реле мабуть теж так?









romuald

Цитата: ВКБ від 08 Червня 2020, 09:03:19
Глюк зверху тексту.
Глючить, коли починаєш редагувати. Три рази прийшлось завантажувать фото.

romuald

Ще одна фотка і знайшовся файлик плати


romuald

Після піврічної експлуатації даного пристрою на авто виліз один косяк - при перемиканні з дальнього на ближній...або навпаки...буває, що двірник самовільно вмикається. Спробувать по живленню додатковий дросель (фільтр)?

drone

Поставил и себе реле 723.3777-01 . Архидоволен. Правда пришлось изрядно повозиться т.к. ни одна из схем приведенных выше и на других сайтах не подошла. Пришлось доделывать самому. В итоге схема получилась такая

1.2 SI, 2008 год  на корейских разъемах (слева на схеме). 
Хозяйке на заметку: начинать нужно с нахождения плюса после зажигания и подключения на 15 клемму, 31 с 86 находятся однозначно. Остается лишь разобраться с j и s. Лично в моем случае получилось так, что ППЗ и зеленый на колодке переключателя поменяны местами относительно схемы на дроме.
Больной c синдромом Дауна защитил диплом по истории Украины
"Картина мира вдруг начала сходиться,
Теперь у меня есть мнимая единица"

Toris

Користуюсь таким програмованим реле уже понад рік. Класно, але при змінах інтенсивності дощу - незручно:

Цитата: Олександр 1968 від 26 Травня 2020, 22:19:41
На всіх практично іномарках люксових і не дуже комплектацій до комплектування датчиками дощу ставилися банальні ручні регулятори інтервалу і ніде не було програмних.Я не думаю що вони були дурними чи неграмотними.Програмне реле на авто яке експлуатується в місті крім психів при смиканні ричажком не вирізняється нічим більше.Уявим ситуацію.Місто.Ранком їдемо на роботу.Починається дощик.На світлофорі виставляємо інтервал.Всі стартують на зелений,ми теж і.....інтервалу вже мало-не встигає очистити,можна влупитися в переднього.Виставляємо по новому.Бац,слідуючий світлофор(перехід з пішоходами)і.....щітки вже труть по сухому.Проста крутилка,чи перемикач швидше вирішує дану проблему.В малих населених пунктах,а тим більше на трасі програмне можливо і краще,правда якщо опади більш-менш стабільні.


drone

Цитата: Toris від 26 Листопада 2020, 23:54:16
Користуюсь таким програмованим реле уже понад рік. Класно, але при змінах інтенсивності дощу - незручно:

Цитата: Олександр 1968 від 26 Травня 2020, 22:19:41
На всіх практично іномарках люксових і не дуже комплектацій до комплектування датчиками дощу ставилися банальні ручні регулятори інтервалу і ніде не було програмних.Я не думаю що вони були дурними чи неграмотними.Програмне реле на авто яке експлуатується в місті крім психів при смиканні ричажком не вирізняється нічим більше.Уявим ситуацію.Місто.Ранком їдемо на роботу.Починається дощик.На світлофорі виставляємо інтервал.Всі стартують на зелений,ми теж і.....інтервалу вже мало-не встигає очистити,можна влупитися в переднього.Виставляємо по новому.Бац,слідуючий світлофор(перехід з пішоходами)і.....щітки вже труть по сухому.Проста крутилка,чи перемикач швидше вирішує дану проблему.В малих населених пунктах,а тим більше на трасі програмне можливо і краще,правда якщо опади більш-менш стабільні.

Правильный ответ - нехрен подлезать под жопу впередиидущего авто  :-D Количество осадков падающих на единицу площади не зависит от того движется ли эта плоскость перпендикулярно падающему потоку или стоит на месте. Так что стекло может быстрее засираться только из-за брызг из под колес впередиидущего авто. И да, IRL реле настраивается по интенсивности дождя, а если засирают брызги впередиидущего, то их нужно смывать омывателем чтоб было побольше водички и меньше шансов поцарапать стекло.
Что ж до "цивилизованных стандартов", то там все просто. Ручные регуляторы появились в эпоху когда электронных вообще не было. Потом так и остались ибо зачем буржую вкладываться в разработку нового если есть готовое решение? Да еще и пипл не поймет как нужно правильно дергать рычажок вместо того, чтоб крутить ручку.
Больной c синдромом Дауна защитил диплом по истории Украины
"Картина мира вдруг начала сходиться,
Теперь у меня есть мнимая единица"