Вічна проблема: *діти -батьки*, в Нашому випадку *продавець - покупеуь*

Автор VAZ 21053, 09 Грудня 2020, 13:13:30

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Toris

Цитата: VAZ 21053 від 09 Грудня 2020, 13:13:30Народ хоч не по темі але розсудіть... :hysterics: :hysterics: :hysterics:
1. Я не отримав відповідь на своє запитання ("дайте Ваше персональне визначення "бариги" так, як Ви це розумієте"). Тому вважаю, що Ваше внутрішнє розуміння терміну "барига" повністю співпадає із загальноприйнятими значеннями, а Ви при цьому усвідомлюєте власні дії та готові нести відповідальність за власні дії.
2. Термін "барига" має два значення: а) перекупник краденого; б) людина, яка веде недостойний бізнес або веде бізнес недостойно.
3. Термін "спекуляція" у ст.154 чинного кримінального кодексу України: "скуповування  товарів або інших предметів, на  які  встановлено  державні  роздрібні  ціни,  в  підприємствах (організаціях)  торгівлі,  а  так  само  інших  підприємствах,  що здійснюють реалізацію товарів або інших предметів населенню, та їх перепродаж з метою наживи".
4. У діях торгівців вживаними запчастинами у даній темі я не бачу ознак спекуляції, оскільки відсутні наступні суттєві ознаки спекуляції щодо деталей б/в: а) державна ціна; б) скупівля обговорюваних частин б/в з метою досягнення монопольного становища на локальному ринку; в) перепродаж за ціною вищою, ніж державна ціна. Тому термін "спекуляція" не може бути застосований до торгівців, про яких йде мова у цій темі.
5. У діях торгівців цієї теми я не знайшов доведених ознак торгівлі краденими частинами. Так само у наведених аргументах топікстартера я не виявив недостойної поведінки продавця (продавців). Будь-який технологічний процес виготовлення деталей має свої етапи та параметри деталі на виході. Відповідно процесу та серійності складається собівартість продукту на виході. В аргументах топікстартера я бачив лише результат технологічного процесу "за 200 гривень" і не бачив результату техпроцесу "за 400 гривень". Так само я не знаю технічного завдання споживача виконання техпроцесу "за 200 гривень": якщо це було "зроби це і це", а виконавець повністю повторив завдання замовника, то виконавця не можна назвати "баригою", оскільки він лише виконав волю замовника і відповідальність за результат несе замовник. Якщо ТЗ не було, а виконавець має низьку кваліфікацію - то ринок розсудить усіх, а відносини замовника та споживача не є спеціалізацією даного форуму, тим більше, що топікстартер не належить до цільової аудиторії та постійного тематичного дописувача/коментатора нашого форуму. Тому застосування терміну "барига" до продавців у даній темі є необгрунтованим.

Враховуючи викладене, вирішую:
1. За безпідставне застосування термінів "барига" та "спекулянт" до учасників форуму - на обліковий запис VAZ 21053 накласти штраф в обсязі 15% за порушення п.4.10 Правил форуму.
2. У якості міри пенітенціарного впливу зобов'язую учасника форуму VAZ 21053 уважно переглянути відео під спойлером.


Spoiler

Ми витратили частину власного життя і дивились відео VAZ 21053. Тепер VAZ 21053, якщо він зрілий, має витратити частину власного життя і подивитись зазначене відео.

Олександр 1968


Kudrik


VAZ 21053

Жити з паливом у жилах, або ж "колхоз" на коліні?
https://www.youtube.com/channel/UCAKN5XwvocokaM7VmiJRnOQ/featured

olegopel

Цитата: VAZ 21053 від 14 Вересня 2021, 06:05:57Я що підписувався десь на якусь клоунаду?
Чи може десь галочку поставив і не помітив?
Ви добре пам'ятаєте всі свої розповіді, про тяжке життя? :facepalm:
Вам показати ще раз, де ви "десь галочку поставив і не помітив"?  :ok:
Вкажу з точністю до секунди !
Вам буде соромно!!!  :(   :( :(

П.С. Перестаньте ображати людей!
Я не про себе, мене можете. ( я дозволяю)


Kudrik

Цитата: VAZ 21053 від 14 Вересня 2021, 21:51:35
Цитата: Kudrik від 14 Вересня 2021, 12:09:09
"Пляшка коньяку Болград" (с)
і ??????
Это такая шутка юмора. Из параллельной темы, с вашим же участием. Надеялся , что поймете.
Пляшка, от грозного автоломастера, с автоматическим кернером:
"... Я можу на спір вдарити по пальцю який проїхав понад 60.000, і вдарю по даному пальцю і по раковині все стане зрозуміло, відео можу викласти до себе на канал, і якщо Вам не шкода пляшки коньяку Болград, на яку Я готовий з вами поспоити, то Я приймаю виклик...."
https://slavuta-club.info/forum/index.php?topic=17418.msg556160#msg556160

VAZ 21053

Цитата: Kudrik від 15 Вересня 2021, 09:40:38
Цитата: VAZ 21053 від 14 Вересня 2021, 21:51:35
Цитата: Kudrik від 14 Вересня 2021, 12:09:09
"Пляшка коньяку Болград" (с)
і ??????
Это такая шутка юмора. Из параллельной темы, с вашим же участием. Надеялся , что поймете.
Пляшка, от грозного автоломастера, с автоматическим кернером:
"... Я можу на спір вдарити по пальцю який проїхав понад 60.000, і вдарю по даному пальцю і по раковині все стане зрозуміло, відео можу викласти до себе на канал, і якщо Вам не шкода пляшки коньяку Болград, на яку Я готовий з вами поспоити, то Я приймаю виклик...."
https://slavuta-club.info/forum/index.php?topic=17418.msg556160#msg556160
Типа отшутился? Или просто зажал коньячек, который уже заочно проспорил?
Цена вопроса около 200 грн, для такого спеца по шатунным пальцам по моему мелочь, или нет?



"Шутка-юмора"    ха-ха, ха...
прям аж до слез раз:-D :-D :-Dсмеялся.....
:applause: :applause: :applause: :applause: :applause: :applause: :applause: :applause: :applause: :applause: :applause: :applause: :applause: :applause: :applause: :applause: :applause: :applause: :applause: :applause: :applause: :applause: :applause: :applause: :applause: :applause: :applause: :applause: :applause: :applause: :applause: :applause: :applause: :applause: :applause: :applause: :applause: :applause: :applause: :applause: :applause: :applause: :applause: :applause: :applause: :applause: :applause: :applause: :applause: :applause: :applause: :applause: :applause: :applause: :applause: :applause: :applause: :applause: :applause: :applause: :applause:
Жити з паливом у жилах, або ж "колхоз" на коліні?
https://www.youtube.com/channel/UCAKN5XwvocokaM7VmiJRnOQ/featured

VAZ 21053

Для адміністраторів, і модераторів форуму slavuta-club... :
перегляньте по можливості мою відповідь https://youtu.be/uQcJw0Wcuvs
і якщо не готові протистояти негідникам які ганьблять честь і гідність Ваших співрозмовників-учасників данного форуму;
     - прошу, заблокувати всі мої теми окрім особистої переписки з адміністрацією, від всіх учасників данного процесу (до винесення остаточних рішень) про результат яких Я повідомлю.
     - оскільки Я не визначав особистостей, імен, фамілій, адрес, і тому фактично не наніс жодній особі ніяких ні моральних ні психологічних ні фінансових (жодних)збитків, а моя історія могла бути запропонована як художній твір - що не суперечить правилам форуму - вважаю ваші дії(блокування тем) нечесними і такими що псують мою ділову репутацію...
     - хотів би отримати пояснення чи ви дійсно готові відстоювати позицію негідника якщо справа дійде до судових втручань(адже це вплине на репутацію форуму загалом), і мені як постійному учаснику не хотілось би псувати репутацію до певного часу, цікавого мені контенту.
   На загал скажу таке, мені було цікаво спілкуватись з переважною більшістю учасників форуму а також вступати в гарячі дискусії, в яких градус мало не доходив до образ - це було цікаво, і сподіваюсь корисно, та на жаль мої теми блокуються з невідомих і не підтверджених фактами причин, на що хотів би отримати пояснення(тема ксенону не закрита, тема автоцивілки сплюдрована неперевіреною брехнею і теж закрита) чи є сенс брати участь у таких процесах і продовжувати підтримувати ту маячню  на яку  адміністрація чомусь закриває очі?
Жити з паливом у жилах, або ж "колхоз" на коліні?
https://www.youtube.com/channel/UCAKN5XwvocokaM7VmiJRnOQ/featured

VAZ 21053

    Чи зможемо змінити цей світ?
І хоч весь світ на мене не йшов війною, але слова Цоя, щира правда в контексті того що Я поки що са-на-сам з своїми переконаннями, і все ж, на замітку - не суджу нікого тому і тема була розпочата(без лиц)
    Хочу, але неможна бути відвертим.
Після антибіотиків корони, і деількох спокійних днів зрозумів що  відчуваю себе як в пісні -----
https://www.youtube.com/watch?v=cMNETTgrMF4
P. S. dct nfqyt hfyj xb gspyj cnf' zdybv/   (Укр. разкладка)
Жити з паливом у жилах, або ж "колхоз" на коліні?
https://www.youtube.com/channel/UCAKN5XwvocokaM7VmiJRnOQ/featured