Плавная регулировка дворников

Автор Dimzik, 26 Жовтня 2013, 11:13:44

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Олександр 1968

Черговий по вокзалу,тфу по форуму дає довідки по будь якому питанні і в будь який час.В вільний час бажано покурити даташит по MC33197(прадід ГП5)

ВКБ

Це моя славута 2007 так арбайтен як шо шо.  Де кого цікаве полюбому крім суперпанства що у інших авто з двірником. Де тут написано кому і як на форумі скакать? )))
Якщо ти в авто, то все в тебе добре -  ти жируєш.

Vadim_K

#32
Цитата: Олександр 1968 від 25 Травня 2020, 21:04:34
Я собі поставив реле від ваза09 старого типу(шість пінів в два ряди)на перемикач стандарт.На першому положенні регулювання від безперервного до одного ходу в 20 секунд.На другому підвищена швидкість.Правда для цього підходить не кожне реле,а тільки котре маркується ГП5 на мікросхемі реле.
Схему підключення і маркування реле можна?
Щось типу як тут? https://zapchastizaz.com.ua/zapchasti-tavriya-slavuta/5157-rele-ciklichnosti-stekloochictitelya-lyuks-7243777-01
о96 3о9 98 9о о95 14о 4о 49

Олександр 1968

Цитата: ВКБ від 26 Травня 2020, 09:23:01
Це моя славута 2007 так арбайтен як шо шо.  Де кого цікаве полюбому крім суперпанства що у інших авто з двірником. Де тут написано кому і як на форумі скакать? )))
Так треба було так і написати що це в моїй машині і гонорове паньство помовчало б.

igo61

Цитата: ВКБ від 26 Травня 2020, 09:23:01
Це моя славута 2007 так арбайтен
Воно так оно и арбайтен, как пишется.
Оригинальные "люксовые" подрулевики имеют маркировку 2108-3709330 (для переключателя света) и 2108-3709340 (для преключателя стеклоочистителя). Изделия от других производителей имеют маркировку ХХ.3709-ХХХ.
И где тут помещается "десяточная" маркировка,  :dunno: ?
А от перечисленных раннее интервалов и режимов я вообче под стол слез  :rofl:  :facepalm:
Куда ты скачешь, гордый конь, и где откинешь ты копыта?

ВКБ

Значить в 10-ці маркування  2108..... Я в маркування не внікав, не було нужди. Просто бачу такі ричажки як на 10.
Якщо ти в авто, то все в тебе добре -  ти жируєш.

Олександр 1968

Цитата: Vadim_K від 26 Травня 2020, 10:08:42
Цитата: Олександр 1968 від 25 Травня 2020, 21:04:34
Я собі поставив реле від ваза09 старого типу(шість пінів в два ряди)на перемикач стандарт.На першому положенні регулювання від безперервного до одного ходу в 20 секунд.На другому підвищена швидкість.Правда для цього підходить не кожне реле,а тільки котре маркується ГП5 на мікросхемі реле.
Схему підключення і маркування реле можна?
Щось типу як тут? https://zapchastizaz.com.ua/zapchasti-tavriya-slavuta/5157-rele-ciklichnosti-stekloochictitelya-lyuks-7243777-01
Реле подібне.Маркування нічого не дасть.Коротка довідка(прости господи як у ВКБ).Є дві мікросхеми які примінювались в релє.Перша-U642(клони Гп2,.ХП24)яка є банальним одновібратором для нормальної роботи якої потрібні перезапускаючі мінусові імпульси які приходять з моторредуктора через вивід 31b.Отримати інтервал менше 2 секунд неможливо.Якщо в такому релє від,єднати вивід 31b,то замість переривчастого режиму буде перша швидкість(в люксових моделях теж).Друга MC33197,яка є простим генератором коротких імпульсів,йому по барабану справність чи наявність струмової доріжки в моторредукторі.Підібравши резистор між виводом мікросхеми і виходом релє I(J) можна добитися практично безперервної роботи при нульовому опорі зовнішнього змінного резистора.Максимальний опір останньго не повинен перевищувати 20кОм.Схема підключення буде дещо пізніше,бо робив давно,треба ще її знайти.На пам,ять не надіюсь.Єдине те що в цій схемі відсутні будь які додаткові релє чи силові діоди.Релє шукав методом відкриття на авторинку(є в мене така преференція в деяких продаванів)

masster

Цитата: Vadim_K від 26 Травня 2020, 10:08:42
Цитата: Олександр 1968 від 25 Травня 2020, 21:04:34
Я собі поставив реле від ваза09 старого типу(шість пінів в два ряди)на перемикач стандарт.На першому положенні регулювання від безперервного до одного ходу в 20 секунд.На другому підвищена швидкість.Правда для цього підходить не кожне реле,а тільки котре маркується ГП5 на мікросхемі реле.
Схему підключення і маркування реле можна?
Щось типу як тут? https://zapchastizaz.com.ua/zapchasti-tavriya-slavuta/5157-rele-ciklichnosti-stekloochictitelya-lyuks-7243777-01
Хіба це проблема? В мене на стандарті, вже років десять стоїть реле, яке регулюється саме. Запам,ятовуючи паузу між включеннями. Якщо потрібна саме така схема підключення, то вона десь у мене є, треба пошукати. Напиши.

ВКБ

Якщо ти в авто, то все в тебе добре -  ти жируєш.

masster


Toris

Цитата: ВКБ від 26 Травня 2020, 20:44:30Запам.ятовує!!??
В мене стоїть така релюха, десь прикупив і Олександр 1968 встановив її у моє славутко. Працює так: підводжу важіль до першої швидкості, двірник робить мах. Відводжу важіль у вимкнуте положення. Якщо знову увімкну на першу передачу і так залишу, то двірник працюватиме з паузою, яка була між першим та крайнім увіменнням. Якшо пауза між ввімкненнями більша 40 секунд, то попереднє увімкнення не зараховується.

Вже готова релюха від "дев'ятки", здається. Ніяких доробок, здається. Просто штатна релюха знімається, "дев'яткова" втикається. там лише треба проконтролювати, щоби правильно поставити, бо посадочні місця корпусів якось відрізняються. Деталі вже не пам'ятаю, Олександр щось там мені намалював лаком про всях випадок.

ВКБ

Прикольно. Це таке на люксових жужах?
Якщо ти в авто, то все в тебе добре -  ти жируєш.

Toris

Я третій офіційний власник, як воно було у стоці - мені невідомо. У моїй люксовці стояла звичайна релюха, було просто три фіксовані швидкості.

А релюха якісь смішні гроші вартувала, я вже й не пам'ятаю, як і де її прикупив. Усі апгрейди протягом року закуповлював, кидав у ящик, а потім знайшов Олександра і він мені усе це зашаманив. І парктронік теж. Дуже рекомендую усім хоча б задній парктронік. Після встановлення парктроніка джипи вже не підпирав. А вночі та в дощ то взагалі ДУЖЕ помічна штука. Вже рік гасаю і до цього часу в захваті.

Олександр 1968

массссстер стверджує,що він таку релю поставив без проблем в 2010 році на стандартну славуту,а не на люкс і в нього є схема.Хотілось би побачити,бо буде просто бла-бла.

ВКБ

Завтра тестану сток люкс 2007. Цілий день ре жими міняв і не знав про таке ...от колхоз.
Якщо ти в авто, то все в тебе добре -  ти жируєш.